پپ گواردیولا ترس کشتی در لیگ برتر را از لیورپول خواهد بود حتی سخت تر در فصل آینده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پپ گواردیولا انتظار برای پیدا کردن آن را حتی سخت تر را به نفع خود در لیگ برتر سال آینده.

پس از موفقیت در دو فصل قبلی شهرستان تسلیم خود تاج به لیورپول به عنوان آنها را مورد ضرب و شتم 2-1 در چلسی در روز پنج شنبه.

شهر برنده لیگ برتر با 19 امتیاز در سال 2018 اما پس از آن تنها pipped لیورپول توسط یک ترم آخر.

در این سال Merseysiders را تبدیل به جداول به ربودن این جایزه با یک رکورد هفت بازی باقی مانده و با تیم های دیگر نشان دادن نشانه هایی از بهبود را 2020/21 فصل می تواند ثابت کند حتی سخت تر برای گواردیولا.

شهر مدیر گفت: “چلسی باور نکردنی بچه ها وجود دارد در تیم ملی و اضافی در حال حاضر با (خریدهای جدید) حکیم Ziyech و (تیمو) Werner.

“برای منچستر یونایتد (در حال بهبود) و همچنین, و آرسنال را هم به Mikel (Arteta) به یک مدیر فوق العاده ای. وجود دارد آرسنال و لستر تا به حال باور نکردنی فصل است. گرگ تا به حال باور نکردنی فصل است.

“به همین دلیل است که بهترین لیگ در جهان است. هر کسی می تواند به شما ضرب و شتم و هر فصل قوی تر خواهد بود.

“این واقعیت از لیگ برتر است. ما می رویم به فکر می کنم در مورد آنچه که ما نیاز به انجام به منظور بهبود تیم است.”

شهر انتهایی لیورپول 23 امتیاز تا به حال مدت طولانی است که استعفا داد و به از دست رفته در یک سوم پی در پی عنوان. تنها یک پیروزی را گسترش لیورپول صبر به هفته آینده و سفر خود را به ورزشگاه اتحاد در روز پنج شنبه اما شهرستان تضعیف خود را به هشتمین شکست نا امید کننده فصل است.

کوین ده بروین لغو مسیحی Pulisic را جدایی طلب بازکن با والا free-kick اما Willian برنده آن از نقطه بعد از Fernandinho شد ارسال توسط VAR برای هندبال در goalline.

پپ گواردیولا اذعان شهر هرگز امید از ابتلا به لیورپول (گتی)

“ما می دانستیم (لیورپول قرار بود به آن را برد) برای مدت زمان طولانی” گفت: گواردیولا. “در کل ما خوب بود اما متاسفانه ما از دست رفته برای برخی از جزئیات.

“من خیلی نا امید ما از دست این بازی اما ما باید به یاد بگیرند که به طور مداوم به عنوان ما در فصل قبل. در این فصل ما نمی تواند حفظ این سطح است.”

PA

دیدگاهتان را بنویسید