‘مردم را مست کنید و فراموش اجتماعی فاصله’: چرا نوازی کارکنان نگران بازگشت به کار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Lucy, 21, از دربی شایر بوده و کار در روستا بارها از او 16 ساله بود. او شده است از کار پس از 23 مارس زمانی که انگلستان رفت و به مستند. روز شنبه, 4 جولای کارفرما باز است تا در خط با بوریس جانسون جدید مستند-تسهیل قوانین است که اجازه می دهد بارها و رستوران ها و سایر خدمات در انگلستان به استقبال عمومی برای اولین بار در بیش از 100 روز. دور بودن از خوشحالی در مورد گرفتن در پشت نوار لوسی نگران است. “من نگران مردم خواهد شد بیش از حد مست و فراموش اجتماعی فاصله,” او می گوید مستقل سه روز قبل از باز کردن.

“من چیزی در مورد محدودیت در نوشیدنی [چنین اندازه گیری گنجانده شده است در دولت دستورالعمل]. و بسیاری از مردم را تحمل پایین تر برای مصرف الکل به دلیل بارها شده بسته برای مدت طولانی,” او می گوید. در روز بلند کردن اجسام اعلام شده لوسی در زمان به رسانه های اجتماعی ارسال: “من پیدا کردن آن واقعا خسته کننده است که هر کس به tweeting چیزهایی مانند ‘نمی توانید صبر کنید برای رفتن به چکش در ژوئیه 4’. اگر کسی در تلاش برای قرار دادن بهداشت و درمان در معرض خطر زمانی که من بازگشت به کار در حال مستی ادم سفیه و احمق و تلاش برای در آغوش گرفتن من یا سقوط همه جا, من نمی دریغ به شما پا زدن میخانه و به طور کامل خراب کردن تمام برنامه های خود را.”

لوسی – که مبتلا به آسم – نگران موج دوم Covid-19 و خواست کسانی که به بازدید از بارها بیش از آخر هفته به نظر کارکنان. میخانه کارگران اغلب در نا امنی قرارداد و ممکن است furloughed (پژوهش توسط دفتر آمار ملی یافت که 80 درصد از مهمان نوازی کارگران بوده است furloughed) و یا فقط از دست کار در دسترس نباشد به طوری خواهد بود با تکیه بر این دستمزد به مکمل درآمد از دست رفته آنها را بیشتر به احتمال زیاد به احساس آنها هیچ چاره ای جز بازگشت. “زمانی را برای تشکر از [آنها],” او اضافه شده است. “ملاحظه چگونه آنها احساس می شود و آگاهانه چقدر شما نوشیدن. شما هنوز هم می تواند ملاقات با یک همسر در میخانه و از آن لذت ببرید بدون گرفتن موش**ed.”

مولی*, 23, با این نسخهها کار در یک میخانه در استاوربریج و سهام لوسی نگرانی. “من عصبی هستم در مورد من چگونه سلامت خود را احتمالا می تواند تحت تاثیر این” او می گوید. کارفرما او را در تلاش برای اطمینان بخشیدن به او و دیگر کارکنان و وعده داده است آنها را PPE برای پوشیدن دارم. “اما این امکان بسیار واقعی از ابتلا به Covid-19 به معنی آن می تواند تنها سرکوب نگرانی های من خیلی” او می گوید. با وجود نگرانی های مالی احساس می کند او را به تغییر. “من مطمئن هستم که بسیاری از همکاران من هستند و احساس همان است که من” او می افزاید.

نخست وزیر اصرار دارد که آن را بی خطر است برای بازگشایی بخش مهمان نوازی. در یک سخنرانی در مجلس عوام در 23 ژوئن وی با اشاره به مرگ روزانه نرخ ارز که به اوج خود رسید و در 943 در اواسط ماه مارس و کاهش یافته بود به 130 روز قبل از اعلام. او مطمئن انگلیسی که بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم است که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار مستقل سیج (علمی گروه مشورتی برای موارد اضطراری) بودن کافی, بود در حال حاضر تا ابتدا با تعداد کل آزمونها یا انجام شده و یا ارسال شده افزایش یافته است با داشتن بیش از هشت میلیون نفر است. همه بارها را به نگه داشتن یک رکورد از بازدید کنندگان به مدت 21 روز در صورت هر گونه بیماری.

آقای جانسون گفت: “در حالی که ما بیدار و هوشیار ما در حال حاضر این باور وجود دارد که خطر موج دوم که پایمال بیمه خدمات درمانی است.”

نه هر کس است احساس بسیار با اعتماد به نفس. در 24 ژوئن سابق ارشد علمی مشاور آقا داود پادشاه گفت:” او فکر کرد که آن را “فوق العاده خطرناک” به بلند کردن اجسام مستند اقدامات در این مرحله است. نظرات خود را دنبال مشابه اعتراض از حکیم که گفت: در 18 ژوئن که دولت به خطر می اندازند “بسیاری از مرگ و میر غیر ضروری” با بلند کردن مستند قبل از موثر تست و ردیابی سیستم در محل. علاوه بر این در اوایل ماه ژوئن وزیر بهداشت مت Hancock همچنین برخورد با یک دانشمند پیشرو که آرامش بخش قوانین در حال حاضر در معرض خطر دوم اوج بوده است.

بیشتر شک و تردید بوجود آمده اند به دلیل نیاز به محلی مستند در لستر پس از افزایش جدید Covid موارد غیر ضروری مغازه ها بسته شده اند و مدارس بازگشته اند تنها به پذیرش کودکان از کلید کارگران است. و در عین حال بقیه کشور ادامه دارد در امتداد یک جاده به بلند کردن اجسام مستند. روز دور از نشست دوستان برای پیمانه نیم لیتری را به آنها نشان می ما مدل های جدید و غرقه شدن در آن سعادتمند فراموش شده احساس از خوردن چیزی است که ما لازم نیست برای تمیز کردن پس از آن.

بیش از سه میلیون نفر پیش بینی شده برای دیدار بارها در انگلستان چه بوده است لقب “سوپر شنبه’, بر اساس یک نظرسنجی از 2000 نفر توسط Vistaprint. این بررسی همچنین نشان داد که به همان تعداد از مردم در برنامه برای دریافت برش مو خود. شوراهای هشدار داده اند بی سابقه ای از زباله و آشغال در 48 ساعت آخر هفته دوره و پلیس گفته اند که آنها “در حال آماده شدن برای یک شب به عنوان مشغول به عنوان شب سال نو”. اما حتی کسانی که به معنای سود بازگشایی – صنایع شده اند که فلج تعطیل – نیست احساس هیجان زده است. برخی از publicans – و دیگر صاحبان کسب و کار – که به اشتراک گذاری این نگرانی ها در حال حاضر مشتریان گفت که آنها نمی تواند به باز شدن در همه به خاطر آنها احساس نمی کنم آنها می توانید ملاقات چالش با خیال راحت و در عین حال.

سبک مو الکس, 23, از, Rotherham نیز نگران بازگشت به کار در یک سالن اما اذعان به نفع درآمد دوباره. “حتی با تمام دستورالعمل در محل هیچ کس 100 درصد محافظت از ویروس” او می گوید. “من احساس آرامش و ترس است. من خوشحال خواهید بود برای شروع به ساختن پول و دیدن مشتریان من دوباره اما من نیز می ترسم در واقع من می دانم که آن را متفاوت هستم و با احتیاط از ناشناخته ها. اما من می دانم که من به مشتریان خواهد بود واقعا مشتاق به موهای خود را طبقه بندی شده اند. و پس از cooped برای بیش از سه ماه با کمی تعامل با هر کسی در خارج از خانه آن را می تواند به خوبی برای صرف وقت با چهره دوستانه حتی اگر وجود دارد ماسک بیش از آنها را.”

به عنوان یک “تماس نزدیک خدمات” آرایشگری و آرایشگاه مانند الکس برخی از دقیقترین Covid-سیاست های دولت نیاز به آنها را می پوشند پلاستیک پشت بام ها هر زمان که آنها برش مو یکبار مصرف پیش بند برای مشتریان نصب پرده در شستن مو در ایستگاه های کاهش همه گفتگو و بحث تنها به مشتریان در آینه چهره به چهره است. دکتر سیمون کلارک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه گفت: مستقل, که در آرایشگاه انجام یک “بالاتر از خطر” از آنجا که آنها باید در چنین نزدیکی به مشتریان با توجه به ماهیت کار خود را.

مسلما نه همه خیلی نگران بازگشت به کار. Bryony, 24, از منچستر قرار بود برای بازگشت از مرخصی زایمان در ماه آوریل به کار خود را در یک سالن مو. اما این تاخیر به علت بیماری همه گیر. به عنوان یک مادر تنها که صرف مستند در خانه با نوزاد او نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به کار. “چیزهایی که نیاز به بازگشت به حالت عادی در حال حاضر,” او می گوید. “من بسیار هیجان زده به بازگشت و من احساس اعتماد به نفس با تمام مقررات ایمنی و بهداشت که شده اند در محل قرار داده.

پیشخدمت رستوران Keryn هیچکاک, 19 نیز احساس اعتماد به نفس در مورد بازگشت به نقش خود در سگ در Wingham میخانه در Canterbury, Kent. “من فکر می کنم زمان مناسبی برای صنعت مهمان نوازی برای بازگشایی,” او می گوید. “مردم نیاز به احساس نرمال و کسب و کارهای کوچک نیاز به جلوگیری از اینکه مجبور به ایجاد افزونگی. و همچنین برای حمایت از کسب و کارهای محلی. پس از مستند شروع کردم خیلی هیجان زده برای بازگشت به کار, که در آن من شده است به آرامی بالا رفتن از نردبان پس از رفتن از یک پیشخدمت به صورت تمام وقت عضو از کارکنان. کار من تاثیر بسیار زیادی در زندگی من و من نمی توانم صبر کنید برای گیر پشت در است.” همانطور که برای بهداشت و ایمنی هیچکاک توضیح می دهد که کارفرما او را ملاقات کرده است “همه” از نگرانی خود را قرار داده و در اقدامات ایمنی اضافی برای اطمینان از هر دو کارکنان و مشتریان احساس محافظت می شود.

دولت به خوبی آگاه است که مردم به دنبال به جلو به گرفتن بخشی از زندگی خود را در روز شنبه. و در حالی که عمومی شده است با توجه به چراغ سبزآقای جانسون نیز خواست مردم به “بیش از حد” آن “ما نمی خواهیم مردم را قادر به لذت بردن از خود را دارند اما در همان زمان در حال حاضر ما باید coronavirus تحت کنترل” گفت: تعداد 10 سخنگو. اما پس از یک “حادثه بزرگ” بود اعلام کرد: در بورنموث ساحل به دلیل تعداد بازدید کنندگان آن هنوز دیده می شود که آیا دولت اصرار بر “حس مشترک” خواهد پرداخت.

چسبیده به قوانین نه تنها برای کمک به حفظ ایمنی از مهمان نوازی کارگران اما اطمینان حاصل شود که ویروس اعداد را به آرامی شروع به بالا رفتن دوباره. پس از ماه ها انتظار منتشر خواهد شد از مستند – مطمئنا هر کس می تواند با شما موافقم که یکی boozy بعد از ظهر است که ارزش به خطر انداختن زندگی بیشتر به این ویروس و آینده آزادی است.

*نام تغییر کرده است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>