مردم با پوشیدن ماسک به نظر می رسد که ربوده #nomaskselfie روند در توییتر

این #NoMaskSelfie توییتر روند به نظر می رسد شده اند غصب شده توسط مردم با پوشیدن ماسک به منظور مقابله با کسانی که ابراز تمایل به پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

پس پنج شنبه, 24 جولای, آن است که در حال حاضر اجباری برای پوشیدن پوشش صورت در انگلستان در حالی که در حمل و نقل عمومی و در مغازه ها مانند سوپر مارکت ها.

با این حال, ضد, ماسک فعالان گرفته اند موضوع را با قوانین این استدلال که آنها باید حق انتخاب را به پوشیدن یک ماسک با وجود این واقعیت است که انجام این کار کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از انتقال Covid-19.

هفته گذشته وقوع چند انفجار پیاپی در لندن به 100 یا بیشتر افرادی که جمع شده بودند در هاید پارک به عنوان سازمان یافته توسط گروه نگه داشتن بریتانیا رایگان.

کلر بخواهد-هریسون یکی از کسانی که در سازماندهی این رویداد گفت: “تظاهرکنندگان “مبارزه برای بازگشت از حقوق و آزادی”.

تظاهرات همچنان در رسانه های اجتماعی با مردم به اشتراک گذاری عکس های سلفی از خود و نه با پوشیدن ماسک تحت هشتگ #NoMaskSelfie.


در حال حاضر این برچسب به نظر می رسد جمعیت با عکس از مردم با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از ضد ماسک فعالان از گسترش پیام خود را.

“من انجام این #NoMaskSelfie درست است ؟ من فکر می کنم ایم” یک نفر در کنار عکاسی از آنها با پوشیدن ماسک.


“این هشتگ موجود است که چرا من نگه داشتن آن در… بسیاری از خودخواه و نادان و مردم” افزود: یکی دیگر با یک عکس از خود را در یک ماسک.


شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد نحوه پوشش صورت محافظت از شما و دیگران از انقباض Covid-19 اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید