مردم از گل: یک نگاه تازه در وکسفورد باستانی سنت

در نگاه اول آن است که سخت به جای مردم از گل و لای در زمان. عکاس لوئیس آلبرتو رودریگز قطاری ازلی اشکال در تضاد سیاه و سفید; بدن پیچ خورده, عجیب و غریب, واقعیت افزوده با لباس های استادانه درست شده و خیره به کار فرسوده مواجه است. اما مردم از گل نیست برخی یادگار مبهم و طولانی از دست رفته جامعه است. این اسناد و مدارک جاری-روز Wexford, روستایی ساحلی شهرستان در جنوب شرقی ایرلند.

در حال حاضر یک کتاب منتشر شده توسط سست مفاصل مردم از گل و لای است که این محصول از دو ماه اقامت هنرمند در وکسفورد. رودریگز یک دومینیکن-زندگی آمریکایی در برلین بود و کاملا نا آشنا با ایرلند زمانی که او وارد است. با وجود برنامه ریزی و تحقیقات او اشتباه بود-footed تقریبا بلافاصله – تنها در محلی تاریک بود و فقط برای سیاه و سفید, عکس, پیشرو او را به عجله یاد بگیرند که چگونه به منظور توسعه تک رنگ چاپ می کند. “آن واقعا ترسناک بود چون من نمی هر گونه دیجیتال پشتیبان گیری,” او گفت: مستقل. “من زمان بسیار محدود است بنابراین من نمی توانستم f*** این است.”

رودریگز که رقصید حرفه ای برای 14 سال قبل از تبدیل به عکاسی است که عمیقا علاقه مند فیزیکی و روابط در عمل خود را. “من کار بسیار مجسمه. علاقه من این است که در بدن,” او می گوید. “است که می آید از من رقص پس زمینه و من همیشه در تلاش برای دیدن چگونه من می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن آن و twerk آن را به طوری که [تصویر] زنده می آید.”

به عنوان یک ادای احترام به بزرگ و صمیمی خانواده ها در Wexford, او در حال برنامه ریزی یک سری از مقیاس بزرگ خانواده پرتره: “تقریبا مانند یک مسابقه کشتی; آنها خواهد بود تا آن را تقریبا خفه کننده بود,” او می گوید. “این لزوما یک چیز منفی – آن نزدیکی که بسیار صمیمی است.” اما او به زودی متوجه Wexfordian خانواده ها کمتر حساس feely از همتایان آمریکایی خود و ایده بود اقتباس شده است.

او تصمیم گرفت به جای به نوبه خود لنز خود را در منطقه که در آن مردم بیشتر با تماس فیزیکی: خشن و جست و خیز ورزش پرتاب یکی از ایرلند بومی اسکاتلندی, بازی اعتقاد به predated مسیحیت. “این فوق العاده تهدید آمیز چون من از آمدن به زمین خود را که من می دانم که هیچ چیزی در مورد” رودریگز می گوید. “آن را پر از تستوسترون و گفتم خوب این شدید است.’ اما آنها بسیار باز است.”

“من می خواستم به تمرکز لزوما در مورد خود بازی اما رابطه بین بازیکنان است. من یاد گرفتم که آنها بازی به صورت محلی خود را محله به طوری که آنها تا به حال شده است در همان تیم آنجایی که آنها بچه بودند و همه آنها رشد با هم. من علاقه مند به نشان دادن صمیمیت بین آنها که حتی مطمئن نیستم که آنها بسیار آگاه است.”

او شروع به آمدن به بازی و تماشای دریل چگونه با دیدن حرکات تکرار تجربه خود را به عنوان یک رقصنده. تماشای ویدئوها از مسابقات آهسته او قادر به انتخاب کردن حرکات خاص و آداب و رسوم و صمیمیت میان “هل دادن و تنه زدن و بلند کردن و خاراندن و دوست داشتنی”. او در زمان این لحظات و شروع به هدایت بازیکنان به آنها را از نو خلق با برخی از stylised, طراحی, ترفند. “این در مورد بازی اما در همان زمان من می خواستم آن را به فراتر از بازی,” او می گوید. “من با استفاده از این بازی به عنوان یک منبع.”

در یک عکس سه hurlers در حال انباشته در بالای هر یک دیگر سر خود را در دست خود یک حرکت که از تماشای بازیکنان به زمین سقوط در ناامیدی آنها از دست رفته یک هدف است. آن است که نمونه مورد علاقه خود را در افزایش و ترکیب بدن برای ایجاد نهادهای جدید و معانی: “من می خواستم برای نشان دادن شکست های متعدد پس من که انباشته آنها را در بالای هر یک از دیگر,” او می گوید. او در زمان یک رویکرد مشابه با سنتی ایرلندی رقصندگان او همچنین عکس نما آنها را دور از این مرحله در زمینه ها و در خطوط راه آهن به یک recontextualised مشاهده خام عناصر Wexford فرهنگ است.

او متوجه شد که در آخرین لحظه تبدیل به سیاه و سفید فیلم کامل بود برای, خشن, بافت گل آلود و intermeshed هندسی آمار و ارقام: “من می خواستم آن را به احساس می کنید مانند شما می تواند یافت می شود این کتاب در 1940s, اما که بدن معاصر بودند. من می خواستم آن را به احساس در زمان از دست رفته.”

Wexford شهر تاسیس شد وایکینگها و در اصل به نام Veisafjoror, یا “ورودی از گل آپارتمان”. باستانی شهرستان ساکنان از نوسنگی بار منحصر به فرد تاریخ فرهنگی و حتی صحبت خود گویش از فارسی تا قرن 19. رودریگز می خواستم برای نشان دادن عمق این فرهنگ شکل باستانی از خاک: “گل همیشه شکل گرفتن بسته است که ترک یک اثر در آن است. من واقعا می خواستم برای ایجاد چیزی است که احساس بسیار کار فشرده و بسیار زمین تا. بنابراین این عنوان از مردم از گل و لای – مردم من آمد در سراسر در وکسفورد. من می خواستم برای نشان دادن عزت و غرور و افتخار است.”

مردم از گل و لای توسط لوئیس آلبرتو رودریگز در حال حاضر از اتصالات سست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر