پنی لین: علائم در جاده های معروف ساخته شده توسط بیتلز تخریب در میان این باورند تجارت برده لینک

هر علامت جاده در پنی لین در لیورپول بوده است تخریب و پس از گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا خیابان نامگذاری شد پس از یک تاجر برده.

نشانه های جاده معروف ساخته شده توسط بیتلز آهنگ به همین نام شد اسپری-رنگ بیش از روز جمعه صبح با کلمه “نژادپرستانه” ناخوانا بر روی دیوار بالای یکی از نشانه.

ساکنان محلی امت اونیل و لوسی mark morin که توصیف نقاشی های دیواری به عنوان “نفرت انگیز” تمیز دور خرابکاری در عرض چند ساعت.

“پنی لین است که بسیار یک جامعه است و این فقط کاملا نفرت انگیز” گفت: mark morin. “این اشتباه است.”

اونیل افزود: “Defacing پنی لین نشانه هایی است که رفتن به تغییر زیادی است. من فقط فکر می کنم آن را که راه را اشتباه در مورد همه چیز.”

یکی از نشانه های برجسته تولدش توسط Sir Paul McCartney ساخته شده زمانی که او در بازدید از این منطقه برای یک قسمت از James Corden را همسفری کارائوکه در سال 2018 است. گرافیتی شد اسپری بر روی صفحه نمایش است که محافظت از ثبت نام.

شهردار لیورپول جو اندرسون گفت: در اوایل این هفته هیچ شواهدی وجود ندارد که این جاده پس از نام تاجر برده جیمز پنی توضیح نام آن به جای اشاره به تلفات برای کسانی که با استفاده از جاده ها است.

بین المللی برده داری, موزه مستقر در این شهرستان گفت: تحقیقات در حال انجام به ریشه های نام.

اندرسون گفت: او را پشتیبانی می کند برای تغییر نام دیگر ساختمان ها و جاده ها در شهرستان است که باید لینک کلیک کنید برای تجارت برده.

در پاسخ به یک پست در توییتر گفت: “ما یک بحث و مناظره با جامعه و دیگران را به دیدن آنچه در عمل باید ما را.”


پس از خرابکاری از نشانه سخنگوی بین المللی برده داری موزه گفت: “وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا پنی لین نامگذاری شد پس از جیمز پنی اما شواهد قطعی نیست.

“ما را تشویق به بحث در مورد این موضوع و آشکارا در مورد این بحث با بازدید کنندگان ما. به عنوان یک موزه ما باید پاسخگو و تأمل در شواهد جدید تطبیق ما نمایش و تفسیر درآمده است.

“ما به طور جدی انجام تحقیقات در این سوال خاص و ارزیابی مجدد ما به نمایش در خیابان لیورپول نام و تغییر در صورت لزوم. این بسیار مهم است موضوع را به موزه شهر لیورپول و ما می خواهیم به تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن شواهد و تحقیقات در مورد این موضوع در صورتی که هر گونه.”

محلی مشاور ریچارد کمپ گفت: بنده معامله گر نام خانوادگی بود املای پنی.

“این خط وجود داشته است برای بیش از 500 سال قبل از پنی قبل از برده داری. آن را تا به چیزی برای انجام با آن” او گفت:.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes