پی پال Cashback Mastercard® نقد و بررسی: Unlimited 2 ٪ پشت نقدی کارت اعتباری

اگر شما در بازار برای یک نقد به کارت های اعتباری پرداخت آنلاین لوله پی پال انداخته است یک مدعی با توجه به ارزش

توسط FARDAALEFBA در 11 اردیبهشت 1399

اگر شما در بازار برای یک نقد به کارت های اعتباری پرداخت آنلاین لوله پی پال انداخته است یک مدعی با توجه به ارزش به مخلوط.

پی پال Cashback Mastercard® ارائه می دهد یک رقابتی unlimited 2 درصد نقدی بازگشت پاداش در مرحله مقدماتی خرید. این تعداد مسابقات 2 درصد (1% به عنوان شما صرف 1% به شما پرداخت) ارائه شده توسط سیتی نقدی دو کارت که یکی از پول متخصص کلارک هوارد مورد علاقه نقدی پشت کارت های اعتباری.

اما آیا مشخصات این پی پال ارائه پشته تا به سیتی محبوب نقدی پشت کارت?

تیم کلارک کاوش زنده ماندن از پی پال Cashback مسترکارت در این نقد و بررسی توسط حفر به چاپ خوب بررسی برنامه پاداش نقدی بازگشت و تکمیل یک سر به سر مقایسه با سیتی دو کارت نقدی.

فهرست مطالب

تیم کلارک صرف برخی از زمان بررسی نقدی بازگشت پاداش کارت اعتباری بازار است. پی پال Cashback مستر کارت یکی از گزینه های ما مورد بررسی قرار گرفت. ما مشخص شد که 2% نامحدود پول نقد به ارائه جذاب است به اندازه کافی به حکم نظر در کنار سیتی دو نقدی که ما به عنوان رتبه برتر "روزمره نقدی پشت کارت" بر اساس آن نامحدود 2 درصد نقدی بازگشت پاداش.

همانطور که شما در حال ساخت تصمیم خود را در مورد اینکه آیا پی پال پول نقد به کارت های اعتباری است که یک جا برای شما, لطفا با استفاده از تیم کلارک نقد و بررسی کارت در رابطه با پول متخصص کلارک هوارد 7 قوانین برای استفاده از کارت های اعتباری.

آنچه که پی پال Cashback Mastercard?

پی پال Cashback مسترکارت نقدی پشت کارت های اعتباری است که سیاهی نامحدود 2 درصد نقدی بازگشت پاداش برنامه و بدون هزینه سالانه. در حالی که حمل آن نام تجاری از پرداخت آنلاین ارائه دهنده خدمات نگهداری از کارت های اعتباری است که در واقع انجام می شود همگام.

شما باید یک حساب پی پال برای استفاده از این کارت. نقدی بازگشت پاداش خواهد بود مربوط به آن حساب است و می تواند به عنوان هر یک علاوه بر پی پال خود و یا تعادل اعتباری خود را مرتبط با حساب بانکی.

پی پال Cashback مستر کارت یکی از دو کارت اعتباری ارائه شده از پی پال و نباید با پی پال اضافی Mastercard®. به جای پول نقد بازگشت پاداش اضافی کارت ساخته شده است یک سیستم امتیاز دهی بر اساس هزینه های دسته.

پی پال Cashback مستر کارت: کارت, امکانات و قدرت پردازش

قبل از ما بیش از حد به اینکه آیا یا نه این کارت ممکن است انتخاب مناسب برای شما, اجازه دهید نگاهی به برخی از مزایا و اشکالاتی از این کارت از چاپ خوب:

تبلیغات

دارنده کارت مزایای

 • نامحدود 2 درصد نقدی بازگشت پاداش: نقطه فروش برای این کارت است این برنامه پاداش نقدی بازگشت. نامحدود 2% در همه واجد شرایط خرید قوی است. من چک چاپ خوب برای چه نوع معامله خواهد بود ممنوع از درآمد 2% و وجود دارد هیچ شگفتی. به عنوان طولانی به عنوان آن را یک خرید خوب و یا خدمات شما باید خود را 2 درصد نقدی بازگشت.
 • هیچ هزینه سالانه: برخی از کارت های در این رده مانند Alliant نقدی پشت کارت ارائه می دهد که 2.5 ٪ پشت نقدی نیاز به هزینه سالانه. اگر شما حجم بالا spender, مصرف پایین, پول نقد بازگشت پاداش رای از یک کارت مثل این و پرش هزینه سالانه است که احتمالا این حرکت که باعث ایجاد سود بیشتر.
 • هیچ هزینه معامله خارجی: این خوبی کردن که با یک نقد پشت کارت اگر شما سفر خارج از کشور ، برخی از رقابت کارت در این دسته اتهام در محدوده 3 درصد در هر معامله (پس از تبدیل ارز). اگر شما را ترک ایالات متحده برای هر طول زمان صرفه جویی می توانید اضافه کنید تا به سرعت.
 • آسان پاداش رستگاری: یکی از قدرت پردازش این کارت است که وجود دارد هیچ هزینه حداقل مورد نیاز برای ادعای پول نقد خود را به تعادل می باشد. و آن را بسیار آسان به ادعای هنگامی که شما آماده هستید. پس شما نیاز به یک حساب پی پال متصل به این پی پال-مارک کارت اعتباری, نقدی, بازگشت تعادل به سادگی انتقال به حساب پی پال خود را تعادل می باشد.
 • مسترکارت ID Theft Protection: این کارت ارائه می دهد حفاظت از سرقت هویت و پشتیبانی 24 ساعت در روز و 365 روز سال در زیر این مسترکارت برنامه. شما باید انتخاب کردن در با ثبت نام در اینجا برای دسترسی به هویت نظارت بر برنامه است که می تواند پوشش کامل خود را آنلاین رد پای نه فقط آن است که در ارتباط با این کارت.
 • صفر تقلب مسئولیت: پی پال می گوید: دارندگان کارت "به صورت خودکار دریافت صفر مسئولیتی در قبال هر گونه اتهامات غیر مجاز" از طریق مسترکارت.
 • پی پال برنامه حفاظت: خرید های ساخته شده با پی پال کارت از طریق PayPal خدمات واجد شرایط برای تحت پوشش از طریق پی پال حفاظت از برنامه بدون هیچ هزینه اضافی.
 • Free Credit Monitoring: این کارت شامل تک-دفتر اعتباری گزارش نظارت از طریق TransUnion.
 • مسترکارت فرودگاه دربان: دارندگان کارت دریافت 15% تخفیف بر روی این سرویس که با این نسخهها کار در بیش از 700 فرودگاه. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مزایای استفاده از یک سرایدار در اینجا.

دارنده کارت هزینه

وجود دارد هیچ هزینه سالانه برای پی پال پول نقد به دارنده کارت, اما شما هنوز هم ممکن است متحمل برخی از هزینه ها در طول راه.

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از هزینه های شما ممکن است روبرو می شوند:

 • اواخر هزینه ها: $28 اگر شما پرداخت قبلی خود شش صورتحساب در زمان $39 اگر شما نمی
 • نقدی پیشرفته هزینه: $5 یا 3 درصد از کل پیشبرد هر کدام که بیشتر است
 • هزینه انتقال تعادل: این کارت را ارائه نمی کند تعادل هزینه نقل و انتقال و یا MAY در آن ارائه جزئیات بیشتر

چگونه از پی پال, پول نقد برنامه با این نسخهها کار

درآمد: قوانین هزینه برای 2 ٪ پشت نقدی

بر خلاف برخی از پول نقد به کارت وجود ندارد با خرید دسته الزامات و یا گذراندن حداقل به کسب درآمد خود را کامل پاداش از پی پال پول نقد پشت کارت.

شما می توانید با استفاده از این کارت به صرف در پی پال و یا هر کجا که مسترکارت در سراسر جهان پذیرفته شده است.

من به حفر چاپ خوب به بررسی کنید که چه نوع از خرید واجد شرایط برای 2 درصد نقدی بازگشت پاداش. زمانی که خرید خود را برای کالا یا خدمات "خالص" مبلغ معامله (کمتر اعتبار بازده و تنظیمات) است واجد شرایط برای دریافت پاداش نقدی بازگشت. به عبارت دیگر فقط در مورد همه چیز شما خرید در یک روز به صورت روز را واجد شرایط.

در اینجا چند چیز است که از مطالعه خارج شدند از پول نقد بازگشت پاداش در چاپ خوب:

"خرید را شامل نمی شود و نقل و انتقالات تعادل پیشرفت های نقدی راحتی چک مورد مناقشه و یا خرید غیر مجاز/تقلب در معاملات یا سایر معاملات است که همگام بانک ممکن است تعیین صلاحدید خود هستند واجد شرایط برای کسب پاداش نقدی."

شایان ذکر است که حساب پی پال خود را باید باز باشد و در جایگاه خوبی در جهت کارت اعتباری خود را به کسب و دریافت پول نقد بازگشت پاداش. همچنین اگر کارت خود را به حالت تعلیق و یا بسته شما نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن پاداش است و ممکن است مشمول بخشش آنهایی که شما قبلا به دست آورده است.

اگر شما آشنایی با ماهانه خود را صرف عادات در اینجا یک نمودار به شما کمک کند درک مقدار پول نقد بازگشت پاداش شما می توانید از هر یک از چرخه صدور صورت حساب با 2 ٪ پشت نقدی از پی پال کارت:

ماهانه هزینه کارت اعتبارینقدی ماهانه از پی پال و کارت اعتباری
$100$2
$250$5
$500$10
$1,000$20
1500 دلار$30
$2,00040 دلار
$3,000$60
$5,000$100
$7,500$150

رستگاری: چگونه خود را ادعا می کنند پاداش نقدی بازگشت

در حال حاضر که شما در حال پاک کردن چه نوع از هزینه های کار را برای پول نقد بازگشت پاداش این کارت و همچنین به عنوان مقدار شما می توانید انتظار برای کسب هر ماه, شما ممکن است تعجب که چگونه از آن آسان است برای دریافت پول نقد خود را به پاداش.

تبلیغات

آن را به عنوان معلوم پی پال باعث می شود این فرایند بسیار ساده است. بسیار ساده است که آن را در واقع ممکن است راحت تر از معمولی خود را به پول نقد به کارت های اعتباری.

در اینجا برخی از چیزهایی که به یاد داشته باشید در مورد روند:

 • هیچ حداقل مخارج مورد نیاز برای ادعای خود پول نقد بازگشت پاداش بنابراین شما می توانید آنها را به حساب پی پال خود را هنگامی که شما آماده هستید.
 • اگر شما می خواهید به درخواست پول نقد بازگشت پاداش خود را به تعادل پی پال شما باید پول نقد پی پال و یا پی پال پول نقد به همراه کارت بانکی مرتبط با حساب.
 • اگر شما لازم نیست که هر کدام از این کارت اعتباری گزینه های خود را به پول نقد بازگشت پاداش خواهد شد به حساب بانکی مرتبط با حساب پی پال خود را.
 • به یاد داشته باشید حساب پی پال خود را باید در جایگاه خوبی برای پول نقد بازگشت پاداش از کارت اعتباری خود را اهدا شده است.

پی پال Cashback مسترکارت مقابل سیتی دو پول است که خود را بهتر گزینه است ؟

اگر ایده unlimited 2% نقدی پشت کارت است در ذهن شما این مقایسه شما به احتمال زیاد برای دیدن اینجا.

همانطور که قبلا ذکر سیتی دو نقد یکی از متخصص پول کلارک هوارد مورد علاقه کارت های اعتباری به دلیل آن را ارائه می دهد ساده 2 ٪ پشت نقدی. به شما کسب درآمد 1 ٪ پشت نقدی به عنوان شما خرید به دنبال اضافی 1 ٪ پشت نقدی به دست آورده زمانی که شما پرداخت صورتحساب خود را.

این پی پال Cashback مسترکارت می توانید بازی که 2 ٪ پشت نقدی, اما آن را پشته با دو نقد در دیگر مناطق ؟

در اینجا یک مقایسه سریع از کارت برای کمک به شما را در درک تفاوت های اصلی بین این دو:

کارت اعتباری خود را گرفتنپی پال و مستر تخفیف نقدیسیتی دو نقد
هزینه سالانه$0$0
معرفی دوره 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادلهیچ کدام18 ماه
پاداش نقدی بازگشتنامحدود 2%تا 2% نامحدود (1 ٪ زمانی که شما خرید 1 ٪ زمانی که شما پرداخت صورتحساب خود را)
پول نقد بازگشت تعادل رستگاری حداقلحداقل$25
پول نقد به رستگاری روشاز طریق ارتباط حساب پی پال: کارت اعتباری یا حساب بانکی اعتباریبررسی بیانیه, اعتباری, اعتباری مرتبط به حساب بانکی یا کارت اعتباری امتیاز
معرفی دوره 0% APR جدید خریدهیچ کدامهیچ کدام
پاداش خوش آمدید فرصتهیچ کدامهیچ کدام
هزینه معامله خارجیهیچ کدام3%

هنگامی که در تلاش برای تصمیم می گیرید که بهتر است مناسب برای کیف پول خود را در نظر بگیرید چیزهایی مانند مورد نظر خود را با پول نقد به رستگاری روش و اینکه آیا یا نه شما می خواهم برای استفاده از این دو نقد مقدماتی انتقال تعادل ارائه دهد.

هر چند کلارک توصیه می کند که شما نمی حمل یک تعادل نقدی پشت کارت های اعتباری به منطقه دیگر در نظر بگیرید وقتی که در مقایسه این دو نرخ جدید خرید. خود را فردی آوریل برای هر کارت متفاوت خواهد بود بر اساس نمره اعتباری خود و عوامل دیگر.

افکار نهایی

آیا شما با توجه به اضافه کردن پی پال پول نقد به کارت های اعتباری به کیف پول خود را ؟ اجازه دهید به بررسی برخی از جوانب مثبت و منفی از این کارت قبل از اینکه شما تصمیم نهایی خود را:

پی پال Cashback مستر: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
نامحدود 2 درصد نقدی بازگشت پاداش هیچ جایزه خوش آمدید فرصت
هیچ هزینه سالانه بدون پی پال, خرید انگیزه
حداقل به صورت پول نقد به رستگاری هیچ مقدماتی 0% APR دوره

خط پایین: اگر شما به دنبال یک ساده نقدی پشت کارت پی پال Cashback مسترکارت قطعا می تواند پر است که نقش مهمی را در کیف پول خود را.

تبلیغات

نامحدود 2 ٪ پشت نقدی در تمام خرید و سهولت خرید نقدی بازگشت پاداش و عدم هزینه سالانه همه مثبت واقعی. اما قدرت پردازش نوع پراکنده و فراتر از آن ویژگی های کلیدی. من نا امید شده بود به یاد بگیرند که شما می توانید کسب هر گونه پاداش اضافی با استفاده از کارت از طریق حساب پی پال خود را و آن را حمل می کند هر گونه خوش آمدید پاداش و یا دوره های مقدماتی که بسیاری از دسته رقبا ارائه دهد.

آیا شما تجربه با پی پال کارت اعتباری Cashback? اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما می خواهم آن را در نظرات زیر!

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن