پل Collingwood را به طور موقت مسئول انگلستان یک روزه تیم

پل Collingwood تنظیم شده است قرار داده می شود مسئول انگلستان برنامه ریزی شده یک روز سری در مقابل ایرلند در حالی که تعداد انگشت شماری از شهرستان مربیان کمک خواهد کرد تا نظارت بر گسترش یافته آزمون تیم ملی در ماه آینده.

با انگلستان امیدوار به فشار در آنجا از خود برنامه ریزی وسایل ممکن در یک فصل در حال حاضر به طور قابل توجهی کوتاه با coronavirus shutdown, PA درک سر مربی کریس Silverwood اتحاد تصمیم گرفت به یک استراحت در طول سه ODIs در برابر ایرلندی.

جولای خرما برای کسانی که مسابقات که به احتمال زیاد در یکی از Ageas کاسه و امارات اولدترافورد هنوز به طور نهایی با کریکت ایرلند اما دستیار مربی Collingwood شده است اختصاص داده شده به عنوان مرد به deputise برای Silverwood.

سابق محدود اور کاپیتان می تواند رسما منصوب هفته آینده زمانی که جزئیات این آزمون در تیم ملی نیز پیش بینی شده است.

از 55 بازیکنان دعوت شده به رزومه آموزشی توسط انگلستان و ولز کریکت بورد به عنوان بسیاری از 30 خواهد بود رسما به سه سری بازی برابر غرب هند.

که به طور موثر دو برابر اندازه معمول پخش کارکنان در دست برای یک مسابقه تست بنابراین احتمالات شده اند در محل قرار داده برای گسترش Silverwood را پشت درهای بسته تیم که همچنین شامل گراهام تورپ به عنوان دستیار.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 15 تن از کارکنان مربیگری از شهرستان شبکه با کمک انگلستان آموزش در 11 سالن با شروع فصل داخلی هنوز هم در وقفه تا اوت 1 در اولین.

برخی از کسانی که خواسته خواهد شد که برای پیوستن به تیم ملی به طور موقت در هفته های آینده با امکان دیگر مشاوران متخصص منجر به قبل از سری آموزش های اردوگاه و ممکن است داخل تیم ملی مسابقه گرم کردن در Ageas کاسه.

در ضمن آن تایید شده است که این بانک مجاز یک وام کوتاه مدت به کریکت غرب هند به کمک دومی در طول cashflow بحران ناشی از Covid-19.

پرداخت مربوط به هر گونه تعهدات دو جانبه بین دو کشور و بازپرداخت خواهد شد تحت پوشش پرداخت در آینده از شورای بین المللی کریکت. PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید