Parler نشان می دهد چیزهای عجیب و غریب این ممنوعیت به مردم به حالت تعلیق از توییتر سر به رقیب برنامه

مدیر عامل شرکت Parler یک جایگزین برنامه توییتر است که دارای محبوبیت با جناح راست سیاستمداران و کاربران داده است برخی از عجیب و غریب, دستورالعمل به کاربران را در سایت خود.

در یک پست, جان Matze گفت که کاربران ممنوع شده است برای نقض Parler قوانین. این شامل تعدادی از درخواست عجیب و غریب مانند درخواست کاربران به ارسال تصاویر از “مدفوع [sic] ماده” در نظر کسی که مخالفت با درخواست کاربران برای استفاده از زشت و ناپسند نام.

Matze همچنین می پرسد که مردم نمی پست پورنوگرافی – که ممنوع است در سایت های رسانه های اجتماعی – و یا به طور مداوم دادن “F*** شما” در Parler را در بخش نظرات که مدیر عامل شرکت به عنوان توصیف “نامربوط نظرات”.

“این احمقانه است. آن را بی معنی رشد” Matze گفت:, و اضافه کرد که کاربران همچنین “نمی تواند تهدید به کشتن هر کسی که در این بخش نظر. با عرض پوزش هرگز رفتن به خوب.”

“اگر همیشه در شک و تردید را از خود بپرسید اگر شما می گویند آن را در خیابان های نیویورک و یا تلویزیون ملی.”

Parler راهنمایی برای محتوایی که خواهد یا نمی خواهد اجازه داده می شود بر روی پلت فرم آن توصیه می کند کاربران به “استفاده از زبان/تصاویری است که جنسی در طبیعت”.

دلیل این است که پورنوگرافی در نظر گرفته شده است خارج از نزاکت با توجه به بند تعریف شده توسط FCC که Parler استفاده می کند به تعریف آن شرایط استفاده از خدمات.

این به مراتب ملایم تر از دیگر سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter با این حال این سیستم عامل را استثنا در موارد خاص.

توییتر قوانین دولت است که آن را اجازه می دهد تا محتوای بزرگسالان در توییتهایی که “مشخص شده که حاوی حساس رسانه ها”.

اما ممکن است کاربران با استفاده از محتوای مستهجن در تصویری زنده, مشخصات و یا تصاویر هدر.

Facebook در ضمن infamously u-تبدیل بیش از آن تصمیم به سانسور یک تصویر نمادین از یک کودک قربانی جنگ ویتنام که حذف شد, بیش از شرکت برهنگی دستورالعمل.

Parler همچنین دارای یک قانون است که شرکت می تواند لایحه کاربران برای دعاوی که بوجود می آیند از نوشته های خود را در پلت فرم است که به عنوان “معکوس 230 بند”.

بخش 230 قطعه ای از آمریکا قانون است که محافظت از آزادی بیان از شرکت ها با دفاع از آنها را از مسئولیت بیش از آنچه که کاربران خود را ارسال.

این امر در تمام شرکت های, از Facebook برای وب سایت های شخصی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تغییر این قانون به دلیل دشمنی با توییتر.

Parler به تازگی به بد نامی در بریتانیا و ایالات متحده به عنوان سیاستمداران برجسته پیوست و از آن پس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات علیه توییتر و راست انگلیسی مفسر کتی هاپکینز که به طور دائم معلق از توییتر.

محافظه کار نمایندگان مجلس از جمله نماینده برای منسفیلد بن برادلی MP برای گیلدفورد آنجلا ریچاردسون و MP برای Wycombe استیو بیکر.

پس از ثبت نام به وب سایت Parler توصیه می روند که محبوب بودند “در حال حاضر” #شامل trumptweetsmatter, #kukluxklan, #georgesoros و #covidiots.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>