Paris-Plages Floating Movie Theater Cinema
پاریس-Plages یک رویداد سالانه است توسط شهردار است که باعث ایجاد موقت مصنوعی سواحل هر تابستان در کنار رودخانه سن در شهر پاریس است. رسما به نام "Cinéma sur l'eau (ترجمه شده به عنوان سینما در آب)" این رویداد رایگان اجازه خواهد داد که شرکت کنندگان برای لذت بردن از 2018 فیلم Le Grand Bain در حالی که در یکی از 38 برقی قایق های موجود برای این مناسبت است. به علاوه 150 deckchairs نیز در دسترس خواهد بود در صورتی که شما نمی فانتزی بودن در آب است. ادامه مطلب برای دیدن پوستر رسمی و مناسبت قبلی که در آن مردم در پاریس به تماشای فیلم بر روی آب است.


Paris Plages Floating Movie Theater
هر قایق به راحتی می توانید صندلی تا شش بزرگسالان اما هر کس نمی خواهد شانس در سوارکاری به عنوان شما نیاز به انتخاب از یک قرعه کشی است که در حال حاضر بسته شده که از ژوئیه 15. این رویداد است که حمایت شده توسط M2 تئاتر زنجیره ای و Häagen-Dazs. قبل از Le Grand کننده است بازی در یک فیلم کمدی فیلم کوتاه در مورد یک گروه از مردان که شروع به شنا همزمان تیم, به نام تاج داستان بازی خواهد کرد.

Sound Bar, Bestisan 80W Home Theater Soundbar System with IR Remote Function, Wired and Wireless Bluetooth 5.0 Audio Speaker (Treble/Bass Adjustable,34-Inch, 2019 Beef Up Version)
صدای نوار Bestisan 80W خانه تئاتر Soundbar سیستم با IR Remote تابع سیمی و بی سیم بلوتوث 5.0 صوتی بلندگو (Treble/باس قابل تنظیم 34-اینچ 2019 گوشت گاو تا نسخه)
  • 【قدرتمند صدای بلند SOUNDBAR】: فوق العاده اتاق پر صدا - دو 3"راننده و دو 2"تویتر تحویل 80 وات قدرتمند شلاق برای پر کردن کل اتاق و ایجاد یک 3D استریو احاطه شده و همهجانبه تئاتر محیط زیست است.
  • 【پیشرفته 5.0 تکنولوژی بلوتوث】- با این نسخهها کار به خوبی با اکو نقطه با بی سیم بلوتوث 5.0 اتصال و یا سیمی استریو 3.5 mm کابل . همچنین برای تلویزیون همچنین می توانید با استفاده از نوری RCA کابل گنجانده شده است . هیچ fussing یا محدودیت آن را به حرکت به اتاق های بیشتر.
  • 【عملکرد حافظه و باس کنترل】: به روز رسانی از راه دور را تنظیم مجدد را فشار دهید می تواند حفظ و به تنظیمات کارخانه. و شما می توانید کنترل باس و سه برابر کردن تنظیمات از نوار صدا.
  • 【جلوه های صوتی مختلف】: سه جلوه های صوتی به شما اجازه می دهد برای بهینه سازی صوتی به طوری که آن را بهتر است به آنچه شما در حال گوش دادن به; این که آیا شما نیاز به پاک کردن dialogue اخبار treble و bass, ریتم موسیقی, 3D surround sound effects برای فیلم و یا ایجاد یک حس اصالت و هیجان برای رویدادهای ورزشی. باس و سه برابر کردن سطح نیز می توان تنظیم به عنوان شما می خواهید
  • 【100% رضایت خدمات】: پیشنهاد ما یک سال maintan خدمات 45 روز برگشت پول تضمین طول عمر پشتیبانی فنی لطفا احساس رایگان برای تماس با ما از طریق آمازون پیام و یا ایمیل پشتیبانی در خدمات کارت.