کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه, نقد و بررسی: جذاب نینتندو RPG مخلوط لقب با ماده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

★★★★☆

مدتی کوتاه به کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاهماریو صعود تا یک و چند طبقه ساختمان festooned رنگارنگ با مداد کشیده شده نقاشی های دیواری. پس از مبارزه و شکست دادن شیطانی جعبه مداد – که آتش سوزی مداد از درب آن مانند surface-to-air missiles – ماریو صعود به پایین ساختمان به کشف نقاشی های دیواری ناپدید شده اند. همراه خود یک اوریگامی شکل به نام اولیویا مکث: چگونه او شگفتی ما را به صلح با این واقعیت است که هنر بزرگ می تواند از وحشتناک سازندگان?

این یک disarmingly فرانک لحظه یک نمونه نادر از یک بازی نینتندو رو به افزایش تعامل با تغییر جزر و مد از فرهنگ ما است. بیش از حد اغلب, ژاپنی, ناشر بازی به نظر می رسد وجود داشته باشد در مهر و موم حباب. بهترین-فروش سوئیچ – بازی در میان آنها , سوپر ماریو, اودیسه, سوپر سر و صدا وارنر نهایی, Mario Kart 8, لوکس, Animal Crossing: New Horizons و افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس های وحشی – همه نكن, continuations از چندین دهه franchises. این Neverlandish عدم رشد یک اشکال نیست اما یک ویژگی است. نینتندو است weaponised نوستالژی به عنوان انیشتین آیا اتم.

نینتندو رویکرد تنها کار می کند اگر بازی های جدید خود را می توانید با رفتن پا به پا با forebears برای تفریح و اختراع و اوریگامی پادشاه این با اعتماد بنفس. از آن احساس crisply سرگرم کننده و اعتیاد آور – آسان به اندازه کافی برای کودکان به درک, اما به اندازه کافی پیچیده برای حفظ بزرگسالان مشغول اند.

اوریگامی پادشاه است که یک RPG (نقش بازی کردن بازی) با platforming و عناصر پازل; بازیکنان کنترل کاغذ لوله کش, به عنوان او به بررسی یک جهان است که تاخت و تاز کردن توسط شرور اوریگامی, مجسمه. نبرد سیستم یکی از بازی خود را منحصر به فرد ابداع: ماریو است در مرکز یک حلقه دار, دایره با دشمنان پراکنده در اطراف لبه های. قبل از حمله به شما داده می شود فرصتی برای تراز دشمنان تغییر حلقه یا بخش یا پهلو یا عمودی. آن را آسان برای یادگیری و irritatingly روی حیله و تزویر به استاد – حتی به بازی برخی از خط-یو پی اس هنوز هم در سمت چپ من را متوقف کرد. معکوس الگوی مبارزه با boss جای ماریو در خارج از دایره نیاز به تغییر و حرکت به راه خود را به سمت داخل به سمت مرکزی دشمن.

وجود بوی gimmickry به این. بازیکنان که groused که بازی های بعدی نمی حفظ پاکی مکانیک RPG از 2000 مقاله ماریو و 2004 را کاغذ ماریو و هزار سال درب بعید است به غیر روحانی کردن cudgels اینجا. اما چالش این است که جای تعجب طولانی مدت و مبارزه در حالی که کمتر لذت بخش تر از اکتشاف و جهان-ساختمان روشن است و پیسی.

اوریگامی پادشاه ممکن است ضربه ارتفاع برخی از آن سوئیچ معاصران مانند اودیسه یا Super Mario Maker 2اما هنوز هم جذاب ماجراجویی. مانند آن دو بعدی کاغذ شخصیت این یک بازی است که به نظر می رسد ظاهر آشنا اما در بازرسی نزدیک تر می ایستد به عنوان چیزی که خود آن: یک affably عجیب و غریب علاوه بر این به نینتندو در حال رشد کاتالوگ جمعیت pleasers.

'Paper Mario: اوریگامی پادشاه" در دسترس است برای خرید در نینتندو سوئیچ در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب