Outlander star Sam Heughan در صدر نظرسنجی از بازیگران به بعدی جیمز باند

Outlander star Sam Heughan را در صدر یک نظرسنجی از داوطلبان به بازی James Bond هنگامی که دانیل کریگ مراحل را از نقش است.

پس از انتشار هیچ وقت به مرگ این نوامبر کریگ را به تصویر کشیده شاد جاسوسی در پنج فیلم در طول نزدیک به 15 سال است.

حدس و گمان بوده است مملو سال به عنوان به که خواهد بیش از گوشته از کریگ با Idris Elba اغلب به اشاره به عنوان یک حزب سوسیالیست.

در یک نظرسنجی انجام شده توسط رادیو, بار, اما, البا بود مورد ضرب و شتم توسط Heughan اسکاتلندی بازیگر که پیش از این یک پیوند مانند secret agent در سال 2018 کمدی جاسوسی که ریخته من.

Heughan قبلا گفته ITV چت نشان می دهد این صبح که بازی اوراق قرضه خواهد بود “یک رویای نقش”. این بازیگر حتی امتحان برای این بخش در سال 2006 حق رای دادن دوباره بوت کازینو رویال – از دست دادن را به کریگ.

با 30 درصد از رای Heughan بود روشن برنده نظرسنجی دریافت بیش از دو بار به عنوان بسیاری از آرا به عنوان دونده-تام هاردی (با 14 درصد).

هیچ وقت به مرگ برنامه ریزی شده است برای منتشر می شود, در سینما در 12 نوامبر سال 2020 داشتن شده است به تعویق افتاد ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که وجود داشته اند خواستار بعدی پیوند به توسط یک زن و یا یک غیر سفید بازیگر نه از ده مورد علاقه نامزدها که (با Elba بودن استثنا).

در اینجا این است که رادیو فردا‘ لیست کامل از ده نامزدها:

1. Sam Heughan (30 درصد)

2. تام هاردی (14 درصد)

3. هنری Waters (11 درصد)

4. Idris Elba (10 درصد)

5. Tom Hiddleston (پنج درصد)

6. ریچارد مدن (چهار درصد)

7. Michael Fassbender (سه درصد)

8. Aidan Turner (سه درصد)

9. Cillian Murphy (سه درصد)

10. جیمز نورتون (سه درصد)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>