بانک های خارجی ستاره مدیسون بیلی می گوید او احساس می کند ‘سبک’ پس از بیرون آمدن به عنوان pansexual: ‘آن را به ارزش آن را’

بانک های خارجی ستاره مدیسون بیلی گفت: “احساس می کند “فندک” پس از باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود را پس از آشکار او است pansexual در Infinite.

چهار بازیگر که نقش Kiara در Netflix بکشد نشان می دهد, در مورد تمایلات جنسی خود و تجربه آینده در طول یک Instagram زنده با بند دار هارتسل.

در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه بودن pansexual است تحت تاثیر سلامت روان بیلی گفت: “من احساس می کنم هیچ منفی.

“من باید بسیار پذیرش دوستان پذیرش خانواده یک صنعت است که بسیار استقبال و پذیرش” او افزود: “اما تا آنجا که جوانب مثبت, رفتن, باز بودن و صادقانه احساس می کند خیلی خوب است.

“به طوری شفاف به خصوص در یک صنعت زمانی که بسیاری از مردم می خواهند که در زندگی شخصی من, آن را خوب است که من می تواند مانند: ‘در اینجا زندگی شخصی من است. شما می توانید آن را. آن را خوب است.'”

21 ساله نیز اذعان کرد که او احساس می کند هیچ “شرم” به خاطر “هیچ کس تا به حال شرمنده من برای آن”.

“و من می دانم که بسیاری از مردم تا به حال بسیاری از نفرت و عدم حمایت. من می دانم که بسیاری از داستان های بی شماری از عجیب و غریب مردم است که پشتیبانی از” او ادامه داد. “اما اگر شما به درخواست من شخصا این فقط تجربه من با آن است. آن را به ارزش آن است. من احساس می کنم سبک تر احساس می کنم خوشحال است که من فقط می تواند طوری باز و صادقانه است. آن را احساس می کند خوب است.”

این بازیگر برای اولین بار بیرون آمد به عنوان pansexual در یک سری از Infinite فیلم که در آن او همچنین نشان داد او یک دوست دختر جدید ماریا Linney.

در یکی Infinite, Bailey توضیح داد که چه pansexuality به معنی نوشتن در نوشتن شرح تصاویر و کلیپ: “هیچ کس نمی داند که pansexual معنی. دختران. پسران. ترانس پسران. ترانس دختران. غیر دودویی نوزادان است. آن چه در داخل بو.”

در طول Instagram Live چهارشنبه بازیگر نیز تشویق دیگر اعضای جامعه همجنسگرایان به باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود را – تا زمانی که آنها احساس راحتی انجام این کار.

@madsbaileybabe

فقط برای روشن شدن. 🏳️🌈

♬ من او را دوست دارم – شاهزاده نوکیا


“اگر شما در حال گی, همه بگویم که شما در حال گی. آن را به ارزش آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید