Ophiuchus: ناسا تایید آن نیست تغییر علامت زودیاک

ناسا تایید کرده است که آن را یک ستاره جدید ثبت نام. با وجود مقالات متعدد نشان می دهد در غیر این صورت آژانس فضا

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

ناسا تایید کرده است که آن را یک ستاره جدید ثبت نام.

با وجود مقالات متعدد نشان می دهد در غیر این صورت آژانس فضایی گفت که از آن ساخته شده است هیچ تغییر سخت افزار و با اشاره به این که طالع بینی (که نه علم) است که جداگانه به نجوم (که است).

در یک پست وبلاگ ناسا توضیح داد که زودیاک – که مردم بر اساس آنها فلکی در – به سادگی صور فلکی است که در خط با زمین و خورشید به عنوان سیاره به شرح زیر مدار آن است.

این پست نوشته شده بود در اصل در سال 2016 در پاسخ به یکی از بسیاری از بار قبلی داستان منتشر شده است اما ناسا هنوز توییتی آن را دوباره پس از شیوع بیماری وحشت.

"ما نظرات خود را در مورد زودیاک داستان که دوباره پدیدار می شود هر چند سال. هیچ ما را تغییر نمی دهد زودیاک" آن نوشت: لینک دادن به یک پست وبلاگ Tumblr که توضیح آنچه که در واقع اتفاق افتاده است.

آژانس فضایی ساخته شده روشن است که آن بابلی ها که 3000 سال پیش تقسیم زودیاک به 12 قسمت بر اساس 12 ماه از تقویم خود را.

در حالی که وجود دارد 13th کوکبه Ophiuchus بابل تصمیم به ترک آن را به خاطر شسته و رفته را بدست آورد.

"خط از زمین از طریق نقاط خورشید به برج سنبله برای 45 روز اما آن را به عقرب فقط برای 7 روز. را مرتب مطابقت با 12 ماه تقویم بابلی ها نادیده گرفته شود این واقعیت است که خورشید حرکت می کند در واقع از طریق 13 فلکی نه 12. سپس آنها اختصاص داده هر یک از این 12 صور فلکی مقدار مساوی از زمان" ناسا توضیح می دهد.

از آن پس زمین نیز منتقل شده بر روی محور خود و بنابراین خورشید در نقاط مختلف بخش هایی از زودیاک در زمان های مختلف.

"بنابراین ما نمی تغییر هر یک از نشانه های زودیاک...ما فقط از ریاضی" آژانس فضایی پست وبلاگ به این نتیجه رسیدند.

تنها جنبه مهم از طالع بینی است که مردم به اندازه کافی آن را مشترک شوید. مردم می توانند با چوب موجود خود را علامت ستاره یا استفاده از یکی از جدید و تا زمانی که ستاره شناسان با استفاده از همان سیستم مردم را به دست آوردن همان مقدار بینش و یا عدم آن را چگونه ستاره ها را تحت تاثیر قرار زندگی خود را.

در حالی که بسیاری از پیشنهاد کرده اند که آژانس فضایی ساخته شده بود دستیابی به موفقیت و یا کشف جدید در صورت فلکی ناسا بارها تحقیر طالع بینی و نه تمایل به تغییر علائم ستاره حتی اگر آن را به حال قدرت که آن را نمی کند.

"هیچ کس نشان داده است که طالع بینی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیش بینی آینده و یا توصیف آنچه که مردم می خواهم تنها بر اساس خود تاریخ تولد" ناسا می گوید.

"هنوز هم مانند خواندن فانتزی داستان های بسیاری از مردم لذت بردن از خواندن خود را 'نجوم هوا' یا 'طالع بینی' در روزنامه هر روز".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب