یکی از لیگ برتر بازیکن و یا عضو هیات مثبت برای coronavirus پس از آخرین آزمون

فقط یک نتیجه مثبت پدید آمده از آخرین دور از coronavirus تست جلوتر از بازگشت از لیگ برتر این آخر هفته در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده از Covid-19 به 17.

لیگ برتر بازگشت در شب چهارشنبه در قالب استون ویلا و شفیلد یونایتد 0-0 قرعه کشی با منچستر سیتی ضبط 3-0 پیروزی بر آرسنال در روز دیر شروع کردن.

با بازی های فوق العاده به اتمام لیگ برتر تمرکز می تواند در مانده و نه دور از اقدام به تکمیل 2019/20 فصل آغاز می شود که با دو بازی برنامه ریزی شده روز جمعه به عنوان تاتنهام چهره منچستر یونایتد و نوریچ سیتی میزبان ساوتهمپتون – البته در coronavirus شرایط ایمنی با طرفداران در حضور.

آخرین دور از coronavirus تست دیدم بیش از 1500 تست های انجام شده به این معنی که در مجموع 10,228 آزمون های تکمیل شده به عنوان بخشی از لیگ برتر پروژه راه اندازی مجدد.

تنها با یک آزمون آینده را مثبت برای Covid-19 از نهم, دور, از, تست, تعداد 17 مورد تأیید نشان دهنده فقط 0.16 درصد از تعداد کلی نشان می دهد که باشگاه’ coronavirus پروتکل های ایمنی با داشتن یک تاثیر مثبت در جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان ورزش رزومه.

یک لیگ برتر بیانیه ای تایید کرد گفت: “لیگ برتر امروز می تواند تایید کند که در روز دوشنبه 15 خرداد ماه و سه شنبه 16 خرداد 1,541 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار Covid-19. از این یک نفر تست مثبت است.

“لیگ برتر است که ارائه این اطلاعات جمع آوری شده برای اهداف رقابت صداقت و شفافیت است. هیچ جزئیات خاصی که به باشگاه و یا افراد خواهد شد ارائه شده توسط سازمان لیگ و نتایج خواهد بود ساخته شده پس از هر دور از تست.”

لیگ برتر قصد دارد برای ادامه تست دو بار در هفته در طول بازگشت به بازی با 10 بازی برنامه ریزی شده در این آخر هفته از طریق پنج شنبه شب به عنوان ورزش می شود به بالا و در حال اجرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید