یکی در هفت جوان, زنان, انجمن انتقام تهدید می یابد پناه نظرسنجی

یکی در هفت زن جوان را دریافت کرده اند که تهدید صمیمی عکس از آنها را به اشتراک گذاشته خواهد شد و بدون رضایت خود را بر اساس یک نظرسنجی جدید.

خشونت خانگی خیریه پناه انجام یک نظرسنجی از 2,060 مردم از جمله 282 زنان 18-34 ساله و متوجه شد که این محدوده سنی دو برابر بیش از جمعیت عمومی به من عکس از خود در برابر آنها را به عنوان انجمن انتقام.

انجمن انتقام – عمل “های خصوصی جنسی مواد با قصد به علت پریشانی” – بوده است غیر قانونی در انگلستان و ولز از سال 2015. در ماه جولای سال 2017 اعلام شد آن را به حال تبدیل شدن به یک جرم جنایی در اسکاتلند با مجرمان در معرض خطر از صرف تا پنج سال در زندان است.

این بررسی نشان داد که از یک در 14 زنان به طور کلی که تهدید به انتقام انجمن 72 درصد در معرض خطر فعلی یا سابق شریک و از این 83 درصد را تجربه سایر اشکال سوء استفاده.

آن اضافه شده است که در حالی که 60 درصد از کسانی که تجربه تهدیدات زير 40 حدود یک در هشت نفر بودند در 60s, پیشنهاد, انجمن انتقام می گیرد در سراسر سن گروه.

به عنوان یک نتیجه از یافته های آن پناهنده راه اندازی کرده است “برهنه تهدید” کمپین و فراخوان به دولت را تهدید به صمیمی به اشتراک گذاری تصاویر یا ویدئوها جرم و در نظر گرفتن انتقام انجمن به عنوان یک نوع از خشونت خانگی.

این موسسه خیریه می گوید: این بسیار حیاتی است با توجه به این که های این تصاویر تبدیل شده است به طور فزاینده ای مشترک بخشی از روابط عاشقانه و اضافه کرد که 27 درصد از مردان و 43 درصد زنان جوان انجام داده اند.

Ellie کون سر از سیاست و امور عمومی در پناه گفت: “پناه است راه اندازی این کمپین به عنوان دولت سر به این گزارش مرحله از خشونت خانگی لایحه با حذف ask: قانون به فوریت نیاز به تغییر و این لایحه را فراهم می کند دولت با فرصت مناسب به سرعت و قاطعانه عمل.

“های صمیمی تصویر است که در حال حاضر جرم – به درستی – اما در حال حاضر این قانون نیاز به حرکت با بار و تشخیص دهند که تهدید برای به اشتراک گذاشتن این تصاویر باعث آسیب های جدی صرف نظر از اینکه این تهدید پس از آن انجام شده است.”

پناه این نظرسنجی مشخص شده است که 83 درصد از زنان که انجمن انتقام تهدید گفت: سلامت روان و تندرستی رنج می برد, با بیش از یک در 10 گفت: آنها احساس خودکشی.

بیش از سه چهارم (78 درصد) نیز گفت: آنها تغییر راه آنها عمل کرده و با یکی در 10 اجازه می دهد مجرم تماس با فرزندان خود و کمی پایین تر نسبت گفت: آنها احساس مجبور به ادامه و یا رزومه ارتباط است.


حدود چهار در 10 از زنان نیز تجربه کرده سرکوبگر و کنترل رفتار و یا سوء استفاده احساسی; پنجمین تجربه سایر اشکال سوء استفاده از فن آوری مانند نظارت بر تلفن و بیش از یک چهارم زنان از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته.

از کسانی که از دریافت تهدیدات تقریبا یک چهارم (23 درصد) از زنان و 40 درصد از مردان گفت: تصویر شد و سپس به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی که پناه گفت: مانع شده اند می تواند اگر تهدیدات ساخته شد یک جرم و جنایت است.

کمتر از دو سوم از زنان مورد مطالعه گفت: آنها گزارش نشده تهدید به پلیس. پناه گفت: کسانی که معمولا گفت: هیچ چیز می تواند انجام شود مگر اینکه تصویر به اشتراک گذاشته شده است به دلیل یک تهدید غیر قانونی نیست.

ناتاشا, 31, شد, شش ماه به رابطه با او در حال حاضر همسر سابق هنگامی که او را متقاعد به ژست برای عکس.

“او را سرزنش و مسخره ظاهر من تا زمانی که من در داد. نما برای این عکس ها به من احساس خیلی کثیف و بی ارزش اما من فقط یک نوجوان و من می خواستم به او را خوشحال,” او گفت:.

“تهدید کسانی که صمیمی عکس های به اشتراک گذاشته بود من بدترین کابوس – من تا به حال هیچ چاره ای جز به پیروی از او ادامه سوء استفاده و یا به صورت بالقوه شرم و تحقیر.”

یک سخنگوی دولت گفت که انجمن انتقام است “وحشتناک سوء استفاده از اعتماد” و اضافه کرد که پس از تغییر قانون بیش از 700 نفر به اعدام محکوم شده است با بیش از 150 رفتن مستقیم به زندان است.

“کسانی که تهدید به اشتراک گذاری این تصاویر در حال حاضر می تواند تحت پیگرد قانونی قرار زیر موجود جرائم اما ما خواسته اند قانون کمیسیون به مطمئن شوید که قوانین ما در حال نگه داشتن سرعت با این تحول جنایات” سخنگوی گفت.

خانم ورا بیرد قربانیان’ کمیسر انگلستان و ولز افزود: “قربانیان صحبت از رفتن و قادر به دیدار با هر کسی جدید چرا که آنها احساس می کنید مطمئن شوید که هر کس دیده است خود را صمیمی تصویر آنلاین.

“یک قربانی با اشاره به آن را به عنوان ” مثل این است که تجاوز دوباره و دوباره در’. آن است که به طور فزاینده ای استفاده می شود و بسیار قوی تهدید داخلی معتادان به خصوص اگر خود را قربانی تهدید به ترک.”

نیکول Jacobs استفاده داخلی کمیسر نیز به اشتراک گذاشته شده خود را برای حمایت از کمپین حاکی از این است که تهدید به اشتراک گذاری تصاویر “بازی در ترس و شرم”.

“چه چیزی بیشتر ظهور فن آوری های جدید را قادر عاملان به این تهدیدات حتی در جایی که چنین تصاویری وجود ندارد اما روشن است وجود دارد جنایی تحریم برای این رفتار” او گفت:.

مدیر پاسبان سیمون بیلی ملی روسای پلیس’ شورای رهبری برای محافظت عامه گفت: پلیس انتقام پورنوگرافی بسیار جدی و اضافه کرد: “اگر دادستان ممکن نیست و افسران را تابلو راهنما قربانیان به گروه ملی وسیله خط تلفن است که می تواند ارائه پشتیبانی و مشاوره.

“دانشکده پلیس را تولید کرده است یک جلسه توجیهی و آموزشی توجه داشته باشید که تمام افسران درگیر در این نوع از تحقیقات می توانید دسترسی داشته باشید.”

اگر شما شده اند تحت تاثیر این مقاله, شما می توانید تماس های زیر تماس حاصل سازمانها برای حمایت از: ذهن است.org.انگلستان پناه برد.org.انگلستان womensaid.org.بریتانیا nhs.انگلستان/livewell/mentalhealth, mentalhealth.org.انگلستان samaritans.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>