یک جهت آشکار استادانه درست شده 10-year anniversary برنامه

یک جهت را نشان داد که چگونه آنها را به جشن خود 10-year anniversary با طرح استادانه درست شده برای طرفداران خود

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

یک جهت را نشان داد که چگونه آنها را به جشن خود 10-year anniversary با طرح استادانه درست شده برای طرفداران خود است.

به مناسبت گرامیداشت روز نقطه عطف جدید 1D سالگرد سایت راه اندازی خواهد شد در 23 جولای تاریخ رسمی گروه تشکیل شد در فاکتور X در سال 2010. از آن خواهد شد از ویژگی های تعاملی و همهجانبه تجربه برای طرفداران.

وب سایت خواهد بود به عنوان مدل یک جدول زمانی مستند تاریخچه از پسران خود را از اول X Factor , استماع, تا زمانی که آنها رفت و در وقفه.

این boyband خود را اعلام کرد در ماه اوت سال 2015 پنج ماه پس از عضو Zayn Malik رفتگان از این گروه است.

طرفداران همچنین می توانید انتظار انتشار از 10 سال جشن تصویری. جدید تصویری را سند برجسته از زندگی حرفه ای خود را از جمله در پشت صحنه فیلم به عنوان به خوبی به عنوان یک آرشیو از موزیک ویدئوها آثار هنری و اجرای تلویزیون.

یک مجدد EP شامل این گروه B-sides نادر, آهنگ, ریمیکس, و زنده ضبط شده به عنوان آهنگ های صوتی نیز در دسترس برای جریان آنلاین.

تا کنون هیچ تایید اینکه آیا پنج عضو خواهد دوباره برای یک نمایش برای جشن نقطه عطفی سالگرد.

در ممکن است, اما, Niall Horan تایید کرد که گروه "گفتگو" در مورد مراسم. Horan گفت: در ردنپ خانه ثابت است که "شده است وجود دارد کمی در مورد آن صحبت کنید چرا که در ماه جولای آن را 10 سال پس از این باند رو با هم بنابراین همه انتظار برای دیدن اگر هر چیزی اتفاق خواهد افتاد".

لیام پین نیز گفت: "بدیهی است که ما می دانیم آن را بسیار بزرگ سالگرد و ما قطعا می خواهید به انجام چیزی."

پس از تشکیل این گروه در سال 2010 در یک جهت جمع شده بزرگ جهانی فن پایه. گروه فروخته است بیش از 200 میلیون رکورد در سراسر جهان و تولید بیش از 21 میلیارد جریان با 3.6 میلیارد دلار از کسانی که در سال 2019 به تنهایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن