الیور استون می گوید: ‘ناسالم’ تهمت ‘مذاکرات مانند یک احمق اما ایران مانند بسیاری از مردم’

Oliver Stone مورد بحث و بررسی امکان ساخت یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فیلم, در حالی که نشان می دهد رییس جمهور محبوبیت ناشی از او را به عنوان یک “احمق”.

این فیلمساز ساخته شده است که biopics از ریچارد نیکسون و جورج بوش گفت: ساندی تایمز که او شیفته مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک شخصیت.

“او ندارد و در خواب بسیاری” سنگ گفت. “او نمی مراقبت از سلامت خود است. آیا شما فکر می کنید وجود دارد برخی از شمع-اگر شما نمی خواب برای چند سال مثل این ؟

“هیچ چیز وجود دارد که می تواند کاملا جذب این همکار. او کاملا یک گردباد جذاب دراماتیک شخصیت. شکسپیر بیش از حد به این معنا که او خیلی احساسی در او ایجاد طوفان تقریبا عمد هر روز برای حفظ انرژی رفتن. او ایجاد یک طوفان در داخل خود است. او شاه لیر در یک راه عجیب و غریب بیش از حد – که دختر من را دوست دارد؟”

سنگ همچنین پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار جذاب به گسترده نوار ایالات متحده است.

“ما یک قانون نظم و نامزد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن” سنگ توضیح داد. “او مثل یک احمق اما او مانند بسیاری از مردم بیشتر نظامی قدرت بیشتر و استفاده از نیروی بیشتر خشونت است.”

سنگ که آخرین فیلم الهام گرفته شده بود و توسط ادوارد اسنودن است انتشار خاطرات در 21 جولای.

با عنوان تعقیب نورآن را پوشش می دهد زندگی خود را از تولد تا سال 1986 زمانی که او تبدیل 40 و کارگردانی ویتنام فیلم Platoon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>