الیور استون انتقاد از وضعیت فعلی هالیوود در حمله کوبنده: “همه چیز تبدیل شده است بیش از حد حساس’

الیور سنگ ناودان هالیوود به عنوان “بیش از حد شکننده بیش از حد حساس”. بحث برانگیز فیلمساز به نام مدرن, فیلم ساخت “مضحک” و گفت که او در هیچ عجله برای کار با یک استودیو در جریان اصلی فیلم است.

“همه چیز تبدیل شده است بیش از حد شکننده بیش از حد حساس گفت:” برنده جایزه اسکار فیلمساز پشت فیلم از جمله Natural Born Killers, Scarface و جوخه. “هالیوود در حال حاضر – شما می توانید یک فیلم بدون COVID مشاور. شما نمی توانید یک فیلم را بدون حساسیت مشاور. این مسخره است.”

در مصاحبه با تیوی New York Times, سنگ گفت: “آکادمی تغییر ذهن خود را هر پنج 10 دو ماه در مورد آنچه که آن را تلاش برای نگه دارید تا با.”

“آن را به لحاظ سیاسی درست * * * * * * * و جهانی نیست من اشتیاق زیادی برای اجرا به. من هرگز دیده می شود آن را کاملا دیوانه بود. آن را مانند یک آلیس در سرزمین عجایب حزب چای.”

او همچنین در مورد شکایت از هزینه ساخت یک فیلم در طول زمان بیماری همه گیر. “شما می دانید من فقط به عنوان خوانده شده چیزی در مورد فیلم در حال رفتن به بسیار گران قیمت را در حال حاضر به دلیل شما نیاز به گرفتن همه این هشدارها و 50 روز شلیک می شود 60-بعد ساقه و اجتماعی فاصله برای بازیگران است.”

سنگ است که در فرایند ساخت چند فیلم مستند از جمله ویژگی های در مورد جان اف کندی و دیگری با عنوان آینده ای روشن خواهد شد که تمرکز بر انرژی پاک. این فیلمساز گفت: “این مستند افراد و لزوما رفتن به محبوب اما آنها برای من مهم است.”

مدیر شناخته شده است برای ابراز نظرات بحث برانگیز. قابل توجه فیلمساز قبلا در دفاع از ولادیمیر پوتین و خود سری پوتین مصاحبه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 2017, سنگ نیز در دفاع Harvey Weinstein وقتی پرسیده شد که به نظر در رسوایی. سنگ صادر پیگیری بیانیه در همان روز برای روشن کردن موضع خود و توضیح دهد که او متوجه نیست قوی طبیعت Weinstein اتهامات. سنگ گفت: تنوع: “من سفر برای چند روز و نبود آگاهی از تمام زنانی که بیرون آمد به پشتیبانی اصلی داستان در نیویورک تایمز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید