اوله گونار Solskjaer rues اواخر ساوتهمپتون اکولایزر اما می گوید منچستر یونایتد 'سزاوار نیست' سه امتیاز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اوله گونار Solskjaer نا امید شده بود در طبیعت اذعان آخرین لحظه هدف اما احساس خود را در منچستر یونایتد تیم "سزاوار نیست" به ضرب و شتم ساوتهمپتون در لیگ برتر سه شنبه شب ،

ایران تا به حال شده است در پنج بازی برنده خط خط اما یک آسیب دیدگی-زمان اکولایزر از مایکل Obafemi به ساوتهمپتون یک تساوی 2-2 در اولدترافورد.

صحبت کردن به آسمان ورزش در زمان Solksjaer احساس تیم او تا به حال به یاد بگیرند که از این مناسبت و متوجه است که بالاترین استانداردهای شد به طور مداوم مورد نیاز را به نفع خود بازی در سطح بالا.

"این بدترین زمان به تن یک هدف اما آن اتفاق می افتد در فوتبال شما فقط کردم به قوی و آن را به خاطر ما برنده بسیاری از بازی ها که راه خودمان را," او گفت: بعد از بازی.

"این همه بخشی از یادگیری برای این تیم به آنجا نشسته نا امید بعد از فکر کردن به تو امتیاز در کیسه اما ما احتمالا نمی مستحق سه امتیاز امروز."

Solskjaer یادآوری کنار او که هر پیروزی باید به دست آورده و bemoaned عدم انسجام در تیم نسبت به بازی های اخیر که در مقابل چهار عمل هماهنگ و آزادانه به ثمر رساند.

"ما هرگز ریتم در عبور ما امروز به خصوص پس از 2-1. ما شانس ایجاد [بازی] برخی از فوق العاده فوتبال در زمان. آنتونی [رزمی] رو دو شانس او برای خود ایجاد.

"ما می توانستند سه امتیاز هستیم اما شما نمی خواهید به توان با توجه به سه امتیاز شما در بازی تیم های که در حال رفتن به نشان می دهد آنچه را که آنها می توانید انجام دهید."

در این حادثه که دیدم Oriol Romeu گرفتن ماسون گرینوود در اواخر گوساله اما چهره هیچ عمل از هر دو روی زمین داور و یا ویدئو دستیار ایالات رئیس اذعان کرد آن فقیر چالش—اما نمی خواهم برای اضافه کردن به های اخیر انتقاد از مقامات.

"من می دانم که من مچ پا نمی را که به چالش بکشد. آن را یکی از تند و زننده. اما ما گفت: به اندازه کافی در مورد VAR."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب