اوله گونار Solskjaer نشان می دهد مرد ایران موضع بیش از مجازات پس از اخیر تقسیم بین مارکوس Rashford و برونو فرناندز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اوله گونار Solskjaer آماده است به تقسیم منچستر یونایتد پنالتی گرفتن وظایف یک بار دیگر با مارکوس Rashford و برونو فرناندز مجموعه برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت است.

Rashford تبدیل یک نقطه و پا زدن در 5-2 پیروزی بر بورنموث آخر هفته گذشته هر چند Fernandes شدت به نمره در ایالات 1-1 قرعه کشی دور در تاتنهام در ماه گذشته در حالی که Rashford هنوز روی زمین است.

Solskjaer تایید کرد روز چهارشنبه که این جفت ارز خواهد متناوب به عنوان مجازات-takers با وجود انتقاد از همین رویکرد در اوایل فصل وقتی Rashford و پل پوگبا متحد شدند مجازات جویند.

ایالات از دست رفته متوالی مجازات در ماه اوت با میلان شاهد تلاش های ذخیره شده در 1-1 قرعه کشی با ولورهمپتون واندررز و Rashford قابل ارسال در یک 2-1 شکست کریستال پالاس.

گری نویل سابق ایالات کامل-عقب و تیمی از Solskjaer گفت: این سیاست نشان داد که “فقدان رهبری” در آن زمان اما Solskjaer آماده است به طور متناوب بین دو takers دوباره.

Rashford تبدیل از نقطه مقابل بورنموث (گتی)

“این رفتن به یک شغل آنها را به اشتراک بگذارید دوباره. آن است که احساس اعتماد به نفس وجود دارد و پس از آن,” او گفت:.

“شما را دیدم Bruno گل مقابل تاتنهام. من فکر می کنم مارکوس را یک بعدی مقابل تاتنهام اما ما ور تماس بگیرید که آن را یک مجازات است.

“من بسیار با اعتماد به نفس در هر دو آنها است. هیچ نگرانی آنها رو به تصمیم گیری وجود دارد و این که چگونه ما آن را ترک کنید.”

Fernandes به ثمر رساند تا همه خود را از سه ایالات مجازات به تاریخ پس از تبدیل برابر واتفورد و باشگاه بروژ در حالی که Rashford در دسترس بود با مصدومیت.

Rashford گرفته است نه مجازات برای یونایتد در این فصل به ثمر رساند و هفت. پس از از دست رفته در برابر کاخ در ماه اوت Rashford نیز موفق از این نقطه دور به نورویچ در اواخر اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>