اوله گونار Solskjaer پشت مارکوس Rashford و آنتونی رزمی برای کسب Manchester United بالا-چهار نقطه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد رئیس اوله گونار Solskjaer پر بود از ستایش برای حمله خود را هنگامی که آنها قصد کردم اما هشدار داد آنها نمی توانیم بیشتر آهسته شروع به بازی.

شیاطین سرخ شد بهترین دوم برای بسیاری از نیمه اول در کریستال پالاس بودند که مایه تاسف است به جلوتر قبل از مارکوس Rashford بازکن گل.

Rashford پس از آن تبدیل ارائه دهنده آنتونی رزمی برای قرار دادن تا پیروزی با 10 دقیقه با پیروزی 2-0 نگه داشتن ایالات پنجم در لیگ برتر سطح در نقاط با چهارم-قرار داده لستر.

Solskjaer گفت: بعد از بازی که این تیم در زمان در حالی که برای شروع, اما که باید جلو به عقب خود را به تحریک سریع تر دوره از بازی بیشتر.

"[آن] تنگ بازی [ما] نیست و ریتم در ما گذشت اما دو فوق العاده اهداف برنده آن برای ما," او گفت: BT Sport.

"پایان [از Rashford] عالی بود تجمع [بیش از حد] با تبادل سریع گذشت. ما آن را انجام نمی به اندازه کافی دلیل آنها از یک تعداد انگشت شماری به بازی در برابر [در زمانی که آنها آن را انجام دهد].

آنها نیاز به اعتماد خود را به آن را انجام دهد ، هدف دوم این است که زمانی که ما شروع به آمد و رفت اما ما نمی تواند شروع به بازی است که می خواهم."

کریستال پالاس خشم بودند در داشتن یک پنالتی فریاد تبدیل کردن زمانی که نمرات هنوز هم سطح با ویکتور Lindelof ظاهر می شود به پا زدن از طریق Wilf زاها در جعبه.

Solskjaer گرفت و نظر مخالف هر چند رد تکرار به نشان می دهد خود را مدافع برنده توپ پاک.

"من فقط آن را دیده و آن را مانند به نظر می رسد ویکتور لگد زدن به توپ. بدون توپ. [آنها] تنگ تصمیمات احتمالا همان با آنتونی در انتهای دیگر. اما آن را یک مجازات است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب