در حال حاضر شنیدن این موسیقی های جدید از تیلور سویفت, کایلی مینوگ, DijahSB دریک و Headie یک به علاوه نور افکن هنرمند مای Kino

آن را در واقع نه وحشتناک بعد به توییتر به عنوان مستقل و منتقد فیونا Sturges اشاره کرد (لطفا به عنوان خوانده شده بررسی عالی از Nick Cave فرفره در کاخ الکساندرا در لندن). ما می توانیم با تشکر از تیلور سویفت برای این داده شده همه – حداقل در timeline – مشغول بحث در مورد او فوق العاده آلبوم جدید, فرهنگ عامه.

در حالی که من تا به حال مقدار زیادی از سرگرم کننده پوشش های رنگارنگ تخم مرغ عید-لود آلبوم مبارزات Swift زودتر آلبوم از جمله شهرت و عاشق این نسخه مورد علاقه من است. آن را سریع بودن اعتماد به نفس و ابراز وجود به اندازه کافی در مورد هنر او فقط می گویند: “در اینجا برخی از موسیقی. لذت بردن از است.” من آرزو می کنم من می خواهم قرار دادن برخی از نوع سلب مسئولیت در بررسی من بیش از این امتیاز ستاره – در مستقل ما به یک امتیاز از پنج سال که با آلبوم مثل این باعث می شود همه چیز بسیار دشوار است. پنج ستاره به معنی کمال یا هیچ اتاق را برای بهبود. من شخصا احساس وجود دارد فقط یک یا دو آهنگ ساخته شده است که این آلبوم کشیدن توسط کسری, مشکل او (و در مقیاس بزرگتر) با هنوز هم-عالی عاشق. پس از آن چهار ستاره اما واقعا 99 درصد از 100. دفعات بازدید: بررسی کامل در اینجا.

آن را تبدیل به یک عکس هفته (به جرات میتونم بگم سال؟) برای پاپ به عنوان کایلی مینوگ منتشر شده جدید, دیسکو, سوسیس “چیزی می گویند” در روز پنج شنبه 23 جولای. این همه سنگ زنی guitar licks و بد بو بیت من آن را دوست دارم و نمی توانید صبر کنید برای آلبوم جدید خود با عنوان دیسکو (چه چیز دیگری؟), از 6 نوامبر. ما هنرمند پاپ و ترانه سرای فوق العاده LP کاهش یافته است نمایشی جدید تک “که یکی از شما عشق” که پر است از جارو اسپاگتی غربی شکوفا و امضای او آوازی کمربند. کمی مخلوط را منتشر مطلق bop در شکل “تعطیلات” نشان می دهد (امیدوارم) پر تلالو و خوش صدا برای آلبوم آینده.

شارلوت لارنس طول می کشد یک رویکرد زیرکانه در آهنگ “حرکت آهسته” در حالی که Sylvan اسو را یک بازگشت به طور معمول glitchy “چرخ و فلک”. دریک و Headie یکی باعث یک (موجه) هم بزنید با “فقط شما آزاد” بهترین چیزی که دریک انجام می شود در سال 2020 تا کنون. در مقایسه با دیگر ناامید کننده تر کاهش, او برای تلفن های موبایل بیش از حد متمرکز به عنوان او غواصی بازگشت به انگلستان مته صحنه. وجود دارد بهتر واجد شرایط منتقدان از من که رفته اند به جزئیات بیشتر – اتمام مجتمع تفکیک JP و خدمه در اینجا. من تصادفا در رپ DijahSB در حالی که من در به روز رسانی این هفته لیست پخش Spotify در و بدبختانه کمی. آنها غیر دودویی هنرمند مستقر در تورنتو و شمارش Lupe Fiasco و Pusha T در میان خود را تحت تاثیر قرار. آنها فقط کاهش یافته است سال 2020 این آلبوم که پر است از whipsmart میله و حلقه, glitchy, ضربان. شما می توانید قطعا شنیدن آن فوق را تحت تاثیر قرار, اما من هم واقعا به یاد Rapsody و فانک, شیار, سنگین, مربا, نه به ذکر است او با نشاط, شادی بخش اعتماد به نفس. Ooft! نگه داشتن یک چشم بر روی آنها. گوش دادن به این آلبوم است.

Gorillaz منتشر کرده اند یکی از بهترین آهنگ های سال با کمک بچه مدرسه س “آهنگ دستگاه: Pac Man” harks به آن کمی شیطانی خزنده صدای آنها را به خوبی در Demon روز آمیختن هیپ هاپ تأثیرات الکترونیکی blips و اوه. من عاشق ایرلندی خواننده و رپر Biig Piig را نمونه ای از “عشق به خاطر عشق” Claudja بری (به احتمال زیاد شما آن را می دانم از Montell Jordan “در Tonite”) برای او آهنگ “نمی نوبه خود در اطراف”. جامائیکا ستاره Chronixx منتشر کرده است “سرد به عنوان نسیم/جمعه” همراه با یک ویدئو همراه است که شما را آرزو می کنم شما در یک ساحل sipping کوکتل رم.

مشترک شدن در حال حاضر شنیدن این لیست پخش


Band-عاقلانه وجود دارد یکی دیگر از تک و از تا و comers BLOXX “خارج از ذهن من”. ایرلندی گروه استنشاقی ارائه شده بسیار قابل توجه و احترام-of-the-original پوشش Mazzy ستاره “Fade into You”. من دوست دارم مزاح تن و twangy گیتار در “Fixer Upper” از لیدز مبتنی بر باند حیاط عمل شوم, اسپیسی برای تلفن های موبایل از “هر کجا که شما بروید” همکاری با بهمن, Jamie xx, Neneh Cherry و CLYPSO. توله ورزش باید یک آلبوم بیرون مثل نیروانا. آن را بسیار خوب و مورد علاقه من تا کنون در حال “خود انسان” و احشایی “اعترافات”. من هرگز دروغ گفتن درباره نظر من, اما به خصوص در این ستون تا من اعتراف کنم من همیشه رزرو در مورد خزنده. اما من واقعا واقعا دوست دارم آخرین تک مسموم “قلب” خود را از آینده آلبوم, فیلم, مرگ و بی نهایت درجه اعتبار ساقط است. آن را فقط به سمت راست از ملودرام با زرق و برق دار کر ساخته شده است در افزایش هارمونی است.

من نور افکن هنرمند این هفته پرتغالی مستقر در لندن هنرمند مای Kino. او فقط منتشر شد اولین EP دوپامین است که چهار عالی آهنگ های ساخته شده در اطراف او مسحور صدای.

اتمام من Q&A با زیر و مطمئن شوید که شما به EP چرخش.

– سلام مای بگویید من یک کمی در مورد خودتان

با سلام. من در لیسبون پرتغال احساس مانند یک بیگانه.

من استفاده می شود به سرقت برادر بزرگتر من گیتار و سوابق قفل کردن خودم در اتاق خواب من و از دست رفته در یک موسیقی حباب به دور از جهان است.

من بعد رفت به کشف رقص و چند رسانه ای هنر اما موسیقی من دوباره…بنابراین من به پایان رسید تا در لندن که در آن من در حال حاضر های قطعات از خودم از طریق آهنگ ها و تصاویر و صحبت به شما.

– چه شد الهام بخش در پشت این EP آیا شما خودتان را کاوش خاص هر تم ؟

من شنیده کرم تبدیل به مایع قبل از بازسازی خود را به عنوان پروانه ها و این چند سال احساس کمی می خواهم که برای من… من شیرجه عمیق تر به همه چیز و اجازه دهید آن را تغییر دهید من.

این آهنگ در حال گزارشهای ویژه از کسانی داخلی متحده شادی و رضایت از زندگی و لحظات مایل به فرار از آن همه با هم… تفکیک تعالی…آنها صحبت در مورد احساس بیش از حد و نه به اندازه کافی.

– چگونه شما شده اند در برخورد با مستند?

من درونگرا بنابراین این چند ماه گذشته شده است یک فرصت برای تنظیم مجدد و چین بلکه از خودم سوال در مورد محل و هدف در جهان است.

آنتروپی ترسناک است اما می تواند یک عامل برای تغییر مثبت و احساس می کنم که.

– چه چیز دیگری شما باید به انتظارنشسته بودند تا برای بقیه سال ؟

من کار بر روی موسیقی های جدید و تصاویری که من بسیار هیجان زده شده اند و همکاری با بعضی افراد بیش از حد وجود دارد خیلی بیشتر به آمده… من هنوز بازی زندگی می کنند و نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به روی صحنه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید