در حال حاضر شنیدن این موسیقی های جدید از Noname, H. E. R اندرسون Paak های دشمن و به ویژه هنرمند استوان

وجود دارد بسیاری از اعتراض ها آهنگ ها در این هفته ستون به دلایل آشکار است. در میان آنها Noname را نهفته احشایی “آهنگ 33” یک پاسخ به رپ J Cole آشکار کش رفتن در “برف پرتگاه”. آهنگ فقط یک دقیقه طولانی اما Noname باعث می شود در هر ثانیه تعداد بیش از رپ دور باس و تیز کوبه ای: “او واقعا راجع به نوشتن در مورد من وقتی که جهان است در سیگار?/ زمانی که این مردم در درختان است ؟ / زمانی که جورج بود, beggin’ به صورت مادرش گفت او نمی تواند نفس بکشد/ شما فکر می کنید به نوشتن در مورد من؟”

R&B هنرمند H. E. R منتشر کرده است روح درد “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که تازه وارد همی مور ارائه می دهد دراماتیک “که؟”. در انگلستان متولد شد به زیمبابوه پدر و مادر مور رشد در Southend-on-Sea و می گوید او به سرعت سقوط در عشق با پیانو و ساخت موسیقی است. او به نقل از جیمی هندریکس, نینا سیمون و Ryan Tedder به عنوان الهام بخش اما “کی ؟” تداعی هنرمند فرانسوی و تولید کننده Woodkid.

مور خود آموخت که چگونه به نوشتن و تولید آهنگ ها بر روی لپ تاپ خود: “آن همیشه هیجان انگیز لحظه,” او می گوید: “زمانی که برای تلفن های موبایل و رنگ صدا فیوز برای ایجاد چیزی زیبا.”

اندرسون .Paak را “مستند” طول می کشد هدف در پلیس آمریکا برای رفتار خود را در طول Black Lives Matter تظاهرات همراه با گسترده تر و منظم سوء استفاده از جامعه است. او raps: “ما tryin’ به اعتراض و سپس آتش سوزی را شکست/ نگاه کردن به راز عوامل آنها کاشته شود در میان جمعیت/ گفت: این ناآرامی های مدنی’ اما شما خواب تا صدا/ مانند شما نمی شنیدن فریادهای زمانی که ما catchin’ beatdowns.” دشمن عمومی منتشر کرده اند آتش زا “دولت از اتحادیه (STFU)” بزرگ انگشت وسط به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نشانه بازگشت Flav.

آلبوم جدید این هفته عبارتند از: باب دیلن اولین LP از مواد اصلی در هشت سال است. ما منتقد هلن براون به آن چهار ستاره و آن را به نام “تسکین دهنده مناسب برای مستند و خوی که در آن زمان و به معنی احساس عجیبی کشیده و untethered میکنند”.

نیل جوان منتشر شده خود را “از دست رفته” ثبت وطنیو 45 سال پس از آن ثبت شد (دفعات بازدید: بررسی در اینجا) در حالی که John Legend مرا تحت تاثیر قرار با بزرگتر عشقچیزی از موبایل و کامپیوتر برای یک هنرمند بسیار معروف برای خود و نه soppy پیانو تصنیف. از قمر Bridgers’ “فوق العاده جبری” رکورد, Punisherمن فوق العاده همکار الکساندرا Pollard می نویسد: “Punisher هم شاعرانه و بی روح مثل یک گرد و خاکی رانندگی در امتداد جاده خاکی.”

جدید گروه گی Dreem تشکیل شده از سوفی van der وله و معامله بزرگ را KC آندروود را منتشر EP Paradyse. این پروژه آغاز شد و پس از مستند جدا آنها را از نیمه دیگر خود را در گروه متوسط عشق; آهنگ های ساخته شده از ایده های که به آندروود در خواب. من واقعا دوست دارم “خواهی” که شروع می شود در یک funk-تحت تاثیر قرار ریف گیتار اما به زودی صعود به glimmering, مصنوعی مبتنی بر جم.

مشترک شدن در حال حاضر شنیدن این لیست پخش


استرالیا راک اقیانوس کوچه منتشر کرده اند خود را درخشنده آلبوم جدید تنهایی,الماس, آلبوم سوم خود را که به شرح زیر 2018 را سایه روشن. این آلبوم که ناخن که آفتاب خیس هفتاد صدا که شیفت سراسر رکورد را در بیشتر از یک سینمایی تارانتینو غربی با کیفیت.

هنرمند فرانسوی Dadju منتشر کرده است یکی دیگر از آهنگ جدید “Grand bain” با Ninho در حالی که افزایش pop/R&B ستاره تیت McRae همکاری با Lil بحال گردش راه رفتن برای کشنده “باطل”. Khruangbin باید مقاومت “Pelota” در حالی که فرانسوی الکترونیکی duo پلو و پان هم رفته برای یک پرنیان با “احساس خوب”.

من نور افکن هنرمند این هفته است استوان که شما ممکن است به یاد داشته باشید من raving در مورد هفته گذشته هنگامی که او منتشر شد اولین بازی خود را mixtape, فقط بچه های.

مطمئن شوید که به شما می دهد که گوش دادن اگر شما در حال حاضر نیست و اتمام Q&A با او زیر:

سلام استوان چگونه است مستند درمان شما تا کنون ؟

آن جالب بوده واقعا کیسه مخلوط. از یک طرف من این شانس را برای دریافت مقدار زیادی از موسیقی انجام می شود. از سوی دیگر من شده اند قادر به بازی نشان می دهد به طوری که آن را عجیب و غریب.

می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد که در آن شما یاد گرفتیم تولید و هنگامی که شما شروع به ساخت موسیقی خود را ؟

من خودم آموزش از تماشا و گوش دادن به نوازندگان دارم. مستقل vibes از موسیقی من کشیدن از اعمال مانند مک DeMarco خود را “ساخت یکی دیگر” به من نشان داد ممکن بود به یک گروه است. کوین پارکر Kanye West and Pharrell همه ویدئوها از آنها تولید و من می خواهم تماشا کنید و سعی کنید به یاد بگیرند. تام Misch و همچنین او یک الهام بخش برای من می تپد.

چه نوع از تم ها آیا شما خودتان را به نوشتن در مورد ؟

در فقط بچه ها من عمدتا آدرس تجربه در طول دوران نوجوانی. من صحبت کردن در مورد عشق و در حال رشد است.

چه کسانی هستند هنرمندانی که بیشترین تأثیر را شما و آنچه که دقیقا در مورد آنها – آهنگسازی بازی های سبک آوازی تحویل و غیره – آیا شما در قرعه کشی ،

Frank Ocean d’آنجلو Andre 3000, Pharrell تورو Y وزارت امور داخله, Thundercat موسی Sumney ، این هنرمندان الهام بخش من هستند زیرا تمام بسته. آنها نگاه و sonics به آن را به بالا. من هم چه قدر این هنرمندان را مستحکم خود را برای تلفن های موبایل.

چه چیزی شما را به انتظارنشسته بودند تا برای بقیه سال ؟

به خوبی آن را سخت به بگویید که به دلیل وضعیت جهان atm. اما من سخت کار بدون در نظر گرفتن من فکر می کنم مردم باید نگه داشتن چشم خود را پوست کنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>