در حال حاضر شنیدن این موسیقی های جدید از نادین شاه 6lack و Fakear به علاوه نور افکن هنرمند LISS

چه تحریک کننده. من صحبت کردن در مورد آلبوم جدید Jessie Ware, بدیهی است با توجه به آب و هوا در بریتانیا به نظر می رسد رفته اند به سراشیبی.

شما چه لذت ؟ است outrageously, لاسی, اغوا کننده, مهار نشده آلبوم – جزئیات مصاحبه ما با او را در اینجا و آلبوم بررسی در اینجا. دیگر آلبوم های من به این هفته در فرانسه تولید کننده Fakear دوم LP, همه چیز دوباره رشد خواهد کردو Haim درخشان زنان در موسیقی قسمت سوم – قطعا چک کردن Alexandra Pollard مصاحبه با آنها را در اینجا.

در نادین شاه, آلبوم, سینک آشپزخانه , او می پرسد ما تا چه حد واقعا در مورد حقوق زنان. در سال 2020 این 34 ساله هنوز مجبور به تعجب در مورد اینکه آیا او باید ازدواج کرده و کودکان: “اصلاح پاهای من/توقف من تخم مرغ/آیا شما می خواهید من وقتی که من پیر هستم ؟” او آواز می خواند در “سنتی” که تشبیه ازدواج به یک فرقه است. او خواستار یک gaslighter بیش از این خرد ریف و ضخیم برنج از “Buckfast”. دفعات بازدید: بررسی کامل در اینجا.

وجود دارد برخی از تک آهنگ, بیش از حد, مانند “سقوط در عشق با شهر” از آسمان دیگر که به تازگی اعلام کرد که اولین آلبوم خود را گذاشتم روی زمین خواهد شد در ماه اوت است. Arca و Rosalia تیمی برای نگران کننده و در عین حال کشنده “KLK” در حالی که Che Lingo آهنگ “اسپاگتی” به عنوان grmdaily اشاره مخلوط braggadocio با آگاهی سیاسی. خیابان ها و مورد علاقه من شرق لندن Hak بیکر باید همکاری خود را, “سقوط” که سوم پیگیری می شود گرفته شده از خیابان’ آینده mixtape, هیچ یک از ما گرفتن از این زنده.

دیگر چیزهای خوب: Dominic Fike جذاب “مرغ مناقصات” و رمی گرگ گریز از مرکز و بوسا نوا-حاوی “سلام سلام سلام”. افزایش rap star 6lack فقط خود را کاهش فوق العاده 6pc داغ, EP, علاقه مندی های شخصی هستند “شب طولانی” و “من می دانم حقوق” با Lil Baby.

وجود دارد یک نسخه جدید از Grey Daze گروه قبلا خوی اواخر Chester Bennington قبل از او پیوست Linkin Park. چستر سمت چپ گروه در سال 1998 بود اما پیوست با آنها بود و در وسط دوباره ضبط موسیقی برای یک آلبوم جدید هنگامی که او درگذشت در سال 2017. گروه اعضای باقی مانده اند و پس از اتمام آن آلبوم و من تا به حال چت با درامر شان Dowdell که در مورد روند و خاطرات خود را از چستر.

هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است که شما می خواستم برای پایان این آلبوم و به اشتراک گذاری آن با طرفداران ؟

پس از چستر گذشت آن خوردند در من هر روز سعی کنید به پایان این موسیقی است. آن زمان من حدود شش ماه قبل از من از خواب بیدار یک روز و فقط تصمیم “من میخوام پایان این رکورد است.” من نمی دانم که چگونه من که قرار بود به آن را انجام دهد من فقط می دانستم که من که قرار بود به آن را انجام دهد. پس از آن من نشستم و خطاب به اعضای باقی مانده از این گروه بود و بسیار خوب مکالمه با Talinda (چستر بیوه) سوزان (چستر مادر) و لی (چستر پدر) و مطمئن ساخته شده است که همه درک نیات ما داد و ما حمایت خود را.

چه شد گفتگو با چستر خانواده مانند آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آنها حمایت از این ایده است ؟

هر کس درک نیات ما بسیار به راحتی. آنها می دانستند که ما بهترین دوستان و آنها نیز درک چقدر مهم Grey Daze پروژه واقعا به چستر. آنها می دانستند که او بسیار هیجان زده در مورد گرفتن این گروه در کنار هم و قرار دادن یک رکورد است. آنها می دانستند که او می خواست یک گروه راک خود را در این راه برای او را به انجام این کار است.

بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار آسان برای همه آنها بدانند که این با قصد چه چستر می خواستم آنها می دانستند که قلب من و این گروه نیت جامد از ابتدا.

چه تجربه از اتمام ضبط و آن را هر طور خاص خاطرات بودن در استودیو ؟

اتمام ضبط شد و یک وظیفه بسیار زیاد. آن زمان ما بیش از دو سال برای تکمیل آن است. هر تک آهنگ سرپرستی با دقت مطمئن شوید که ما را نگه داشته و هدف اصلی صداقت و معنای دست نخورده است.

وجود دارد بسیاری از خاطرات بزرگ در استودیو. داشتن چستر پسر جیمی آواز خواندن در “روح آهنگ” بسیار زیبا بود باور نکردنی است. همه مهمانان که شرکت در ضبط شد و به کار و همه آنها را دوست داشت چستر به عنوان به خوبی.

کل پروژه انجام شد و با عشق و مراقبت پس من باید صدها نفر از لحظات بزرگ اما یکی که چسبیده به در حال حاضر به روز ما به پایان رسید ردیابی همه چیز و نشسته و گوش به خشن مخلوط.

شما چه هستند بهترین خاطراتی از چستر و چگونه می توانم به شما فکر می کنم مردم نظر خود را میراث امروز ؟

وای من می توانم پاسخ این سوال بیش از 25 صفحه و نگه داشتن رفتن. من fondest حافظه چستر است از او خوانندگی را از ما فقط حلق آویز کردن. او یکی از نزدیک ترین دوستان من است و من احساس می کردم که او یک برادر کوچک تمام زندگی من است. بنابراین من فقط از دست دادن یک خواننده من از دست یکی از بهترین دوستان من است. چستر میراث را برای سال های بسیاری ، صدای او صدای یک نسل و او قادر به اتصال با طرفداران بسیاری در سطح عاطفی.

چستر هدیه بود به طوری که اگر یک شنونده ممکن است عاطفی مبارزه و که شنونده ممکن است قادر به قرار دادن به کلمات و یا چگونه او احساس لحظه ای که شنیده چستر آواز آنها می تواند فورا اتصال به احساسی قصد از آنچه او در بیان و می دانم که آنها به تنهایی نیست.

آنها می تواند به اشتراک گذاری آن لحظه با چستر; و به همین دلیل بسیاری از طرفداران خود را احساس می کنم مانند یک عاطفی قوی با اتصال به او را از طریق موسیقی خود را. که چستر میراث. و من امیدوارم که ما میراث او عدالت با موسیقی که ما دوباره ایجاد شده با او. اما من می دانم که در قلب من است که چستر بسیار افتخار از این پروژه است و لبخند را بر روی همه ما است.

***

من نور افکن هنرمند این هفته است LISS یک گروه بزرگ از دانمارک که به تازگی منتشر شد این ویدئو برای آهنگ “پنجره”. خود EP جدید, سوم, است که در 24 جولای. در ضمن این ویدیو را ببینید و من Q&A با آنها زیر:

چگونه خود را از سال تا کنون ؟

آن بوده است عجیب و غریب برای مطمئن! قرار بود ما را به رفتن در یک تور اروپایی با Hinds و پس بدیهی است که این بیماری همه گیر و همه چیز فقط متوقف شده است. ما واقعا به دنبال به جلو به بیرون آمدن به بازی دوباره و به ویژه جشنواره تابستان. اما این ما را مجبور به تجدید نظر همه چیز. ما مشغول زنده جلسات در instagram و انجام پوشش می دهد افراد دیگر موسیقی چیزی به طور معمول راه از ما آسایش-zone. واقعا آب پز کردن که ما نیاز به ارتباط با مردم ما واقعا از دست رفته است.

یکی دیگر از مهم کمی در مورد کل این وضعیت با هیچ کنسرت در افق – حساب بانکی شروع به نگاه بسیار تیره و تار! بنابراین ما در زمان یک تصمیم بزرگ به خندق شهر و رفتن به حومه شهر. ما هر اجاره آپارتمان ما در کپنهاگ که در آن همه ما زندگی می کردند و منتقل کردن به این رها مزرعه در سواحل غرب از دانمارک یک محل به نام یوت. هیچ کس در زندگی وجود دارد برای بسیاری از سال و محل معلوم شد که کاملا ضعیف و ناتوان بنابراین ما تصمیم به نوسازی آن و ساخت خود ما کمی استودیو نیز وجود دارد. این طرح به اقامت وجود دارد برای کل سال و رکورد جدید موسیقی و دعوت از دوستان و خانواده بیش از. به نظر می رسد مانند دانمارک به کار گرفته شده مستند بهتر از انگلستان تا مردم در آینده با هم کمی دست یافتنی تر از اینجا. ما کاشته اند برخی از دانه ها و سبزیجات بیش از حد, بنابراین امیدوارم ما خواهد بود بسیار پایدار توسط پاییز.

به من بگویید کمی در مورد این موسیقی های جدید. وجود هر گونه خاص تم رانندگی آن ؟

به عنوان یک ترانه سرا, من شروع به نوشتن مستقیم آهنگ. من رفتن را از طریق برخی از زمان های سخت چند سال پیش هنگامی که ما آغاز شده و اعتیاد به مواد مخدره بالا بود بنابراین من نیاز به یک استراحت و نوع پیدا کردن قدرت به شروع دوباره. اگر چه آن ممکن است صدای نوع کلیشه, من نیاز به نوشتن در مورد احساسات من و آنچه که من از طریق رفتن به احساس بهتر و من هم شروع به باز کردن در مورد در حال رشد به عنوان یک جوان قهوه ای در اسکاندیناوی. “پنجره” است که بسیار مورد دیدن مردم از همان رنگ پوست به عنوان من در رسانه های اجتماعی و یا در کتاب ها و احساس تمام انواع از راه های – مربوط به چیزهای زیادی است که من شده اند در معرض قبل و مربوط به جنبه های دیگر در همه. بسیاری از مردم انتظارات بر آنچه که شما ممکن است مانند و یا فراموش (“آه شما یک رپر?”) چرا که از پوست شما رنگ و متن فقط نشان دهنده سردرگمی من احساس می کنم در داخل از من چه کسی هستم و یا من چگونه باید باشد – من یادگیری در هر روز است.


برنامه های خود را برای بقیه سال

ما تقریبا انجام شده بازسازی این خانه پس از این برنامه است که قطعا برای اقامت وجود دارد تا زمانی که ما می توانیم و یا تا زمانی که ما خسته از هر یک از دیگر, من حدس می زنم. ما خیلی دوست دارم به صورت “رایگان” فضایی که در آن ما می تواند با دعوت از دیگر نوازندگان و نوشتن موسیقی به جای ارسال آهنگ بیش از Instagram و یا e-mail مانند ما معمولا انجام دهید در حال حاضر. فقط واقعا از فرصت استفاده کرده و ما در حال حاضر به گرفتن برخی از کار انجام شده و از آن لذت ببرید. کار با شمش و Fabiana واقعا باز کردن درب را برای ما به همکاری بیشتر با افراد دیگر و این قطعا چیزی است که ما قصد انجام این کار در آینده بسیار بیشتر است.

خوب چیزی که ما سازنده ترین راه کار بوده است که ما در سمت چپ شهر جدا شده و فقط خودمان. هنگامی که ما می تواند خواب تا ظهر و جم تا غروب آفتاب با هیچ یک از قضاوت و بدون احزاب به برهم زدن ما. ما در واقع برنامه ریزی در پایان با ما آلبوم جدید در اینجا, در طول تابستان است. آن را به بزرگ.

مشترک شدن در حال حاضر شنیدن این لیست پخش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید