نواک جوکوویچ تست مثبت برای coronavirus

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نواک جوکوویچ جهان شماره 1 تنیس, بازیکن دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

صربی می شود آخرین بازیکنی که بر روی بیمار توصیه آدریا تور در هفته گذشته به قرارداد Covid-19 با حوادث پیش رفتن بدون هر گونه اجتماعی فاصله پروتکل ها و استادیوم ها در کرواسی.

جوکوویچ مثبت آزمون به شرح زیر نتایج مشابه برای گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki که تمام بازی های برگزار شده در حوادث هفته گذشته پیوست و هر یک از دیگر در بازی های فوتبال, بسکتبال و در شب.

در بیانیه صادر شده در وب سایت رسمی خود جوکوویچ تایید کرد که او و همسرش آزمایش مثبت برای Covid-19 پس از بازگشت به بلگراد از کرواتی شهر زادار, که در آن بسیاری اخیر آدریا تور رویداد برگزار شد.

“لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود” جوکوویچ گفت. “من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی است.”

17-زمان گرند اسلم برنده اضافه شده: “من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است. من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی وضعیت سلامت و که همه خوب خواهد بود.

“من باقی خواهد ماند در خود به انزوا بعد از 14 روز تکرار آزمون در پنج روز.”

جوکوویچ سازماندهی این رویداد را در صربستان کرواسی و بوسنی, اگر چه Montenegrin دولت پا به انصراف از رویداد خود را و آخر هفته آینده دو روز امر در بوسنی شهرستان از بانیا لوکا در حال حاضر برخی به رها شود بیش از حد.

جوکوویچ مطرح شده برای عکس با طرفداران در حوادث در بلگراد و زدر (EPA)

اما sellout 4,000 جمعیت با حضور در هر دو روز از بلگراد رویداد در حالی که 50 درصد حضور در زدر برای آخر هفته گذشته این مسابقات که در جوکوویچ, دیمیترو و Coric همه بازی است.

جوکوویچ تاکید کرد که او سازماندهی این رویداد “با یک قلب خالص” برای نگه داشتن بازیکنان در جنوب شرقی اروپا مطابقت مناسب در حالی که جهانی تنیس روی نگه دارید و با توجه به همه گیر اما اقدامات خود را جذب کرده است قابل نقد برای کمک به مرزی گسترش Covid-19.

“همه چیز ما بود در ماه گذشته ما با یک دل پاک و نیت صادقانه” جوکوویچ اضافه شده است. “ما مسابقات به منظور متحد کردن و به اشتراک گذاشتن یک پیام همبستگی و محبت در سراسر منطقه است.

“تور طراحی شده است برای کمک به هر دو تاسیس و بالا آمدن بازیکنان تنیس از جنوب شرقی اروپا برای به دست آوردن دسترسی به برخی از رقابتی تنیس در حالی که تورهای مختلف در برگزاری با توجه به Covid-19 وضعیت.

نواک جوکوویچ با تعدادی از داوطلبان جوان و بازیکنان در روز یکشنبه 14 ژوئن در بلگراد (AP)

“این بود تمام دنیا را با یک بشردوستانه ایده برای هدایت همه بودجه مطرح شده و نسبت به مردم نیازمند و آن را گرم قلب من را ببینید که چگونه همه به شدت در پاسخ به این.

“ما سازماندهی مسابقات در لحظه ای که ویروس ضعیف شده و اعتقاد داشتند که شرایط را برای میزبانی این سفر ملاقات شده است.

“متاسفانه این ویروس هنوز وجود دارد و این یک واقعیت جدید است که ما هنوز در حال یادگیری به مقابله و با زندگی است.

“من امیدوار هستم که همه چیز را به سهولت با زمان بنابراین ما می توانیم همه سر زندگی از راه آنها شدند.”

جوکوویچ بازی فوتبال و بسکتبال با بازیکنان دیگر در حالی که در آدریا تور (AP)

این مسابقات به خود جلب کرد انتقاد از پیشرو, صدای, درون, ورزش, برای, از جمله هر گونه اجتماعی فاصله اقدامات با بازیکنان به طور منظم دیده می شود و بغل کردن یکدیگر در شبکه, دست دادن با یکدیگر و مطابقت داوران و نما برای عکس ها با تعداد زیادی از طرفداران. آن را به خود جلب کرد انتقاد این هفته از زمان استرالیا ستاره نیک Kyrios و چندین گرند اسلم برنده Chris Evert که مورد سوال چگونه این مسابقات را می توان مجاز به پیش بروید بدون این اقدامات در زمانی که این بیماری همه گیر در حال انجام است.

جوکوویچ بود و کمک در برگزاری آدریا تور توسط برادرش Djordje بستری قبل از اخبار جهان شماره 1 را تست مثبت شد شناخته شده است که انقباض coronavirus متعدد بازیکنان بود “بدترین سناریو”.

جوکوویچ آمد در تماس با تعدادی از بازیکنان در آدریا تور (خبرگزاری گتی ایماژ)

“این بدترین سناریوی ممکن” رویداد مدیر Djordje جوکوویچ گفت: صربستان را Prva تلویزیون. “نواک شد موظف به آزمون در کرواسی به عنوان او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. او در زمان تست مستقیم پس از پرواز و فرود در بلگراد.

“حدود 100 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند و من سخت بود-ضربه اخبار که برخی از آنها آمد مثبت به خصوص من دوست دوران کودکی برنا Coric. ما آرزو می کنم همه آنها را سریع و بدون درد بهبود است.”

Troicki بازی نمی کند در آخر هفته گذشته رویداد در زدر اما پیوست جوکوویچ در بلگراد که در آن او با بازی در پا برای اولین بار در 13 و 14 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید