نواک جوکوویچ انتقاد برای آدریا تور پس از گریگور دیمیترو و برنا Coric تست مثبت برای coronavirus

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نواک جوکوویچ مواجه است انتقاد شده برای برگزاری هفته گذشته آدریا تور رویدادهای اجتماعی بدون فاصله اقدامات پس از چهار نفر تست مثبت برای coronavirus با استرالیا Nick Kyrgios برچسب آن را “boneheaded تصمیم” به بازی زمانی که همه گیر همچنان ادامه دارد.

یکشنبه نهایی رویداد در کرواتی شهر زادار تا به حال به لغو پس از گریگور دیمیترو شد بالاترین-مشخصات بازیکن برای تست مثبت برای Covid-19 تا کنون.

دیمیترو مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus در موناکو اما سفر به کرواسی برای بازی در آدریا تور که در آن او در برنا Coric در روز شنبه. بلغاری نمی لرزش دست در دست حریف خود را و یا داوری پس از ضرب و شتم قرار گرفت چرا که او در حال حاضر احساس بد و آن را تایید کرد روز دوشنبه که Coric نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دو نفر بازگشته اند نتایج مثبت در این مربیان مربوطه از دیمیترو و جوکوویچ با توجه به کرواسی موسسه بهداشت که منجر به صربی گرفتن در برابر آندره Rublev بودن رها شده در یکشنبه.

اما با وجود مربی خود را تست مثبت جوکوویچ بازگشت به بلگراد از زدر بدون در نظر گرفتن یک coronavirus آزمون با یک بیانیه از مسابقات برگزارکنندگان این ادعا که او چرا که او “احساس نمی هر گونه علائم”.

جوکوویچ در حال برنامه ریزی این رویداد خیریه در نور از همه تنیس بودن معلق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با وقایع و ویژگی های بسته بندی شده در استادیوم بلگراد به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان بغل کردن در شبکه نما برای عکس و جسارت در شب هم با توجه به صربستان و کرواسی را آرام اجتماعی فاصله گرفته است.

بیانیه را بخوانید: “نواک احساس نمی هر گونه علائم یا هر کسی که از محیط پیرامون خود از جمله کارکنان حرفه ای به طوری که او نمی تواند برای تست در حال حاضر.

“پس از ورود به خانه در بلگراد او را در تماس با اپیدمیولوژی و او را به ادامه این روش به دکتر خود را با توجه به توصیه های پزشکی ،

جهان هیچ 19 دیمیترو تا به حال دیده شده است در حال بازی فوتبال و بسکتبال با جوکوویچ, Coric و Marin Cilic و نیز کشف لذت بردن از شب را با دیگر بازیکنان تنیس در طول آدریا برنامه تور. Coric آزمایش مثبت 24 ساعت پس از دیمیترو نشان داد او تا به حال قرارداد این ویروس.

“سلام به همگی من می خواستم به اطلاع همه شما که من تست مثبت برای Covid-19,” Coric نوشت: در Instagram.

“من می خواهم به مطمئن شوید که هر کسی که شده است در تماس با من در طول چند روز گذشته می شود! من واقعا متاسفم برای هر گونه آسیب من ممکن است موجب!

“من احساس خوب و لازم نیست که هر simptoms (sic). لطفا ایمن ماندن و سالم! بسیاری از عشق برای همه!”

جوکوویچ و دیمیترو بازی بسکتبال همراه با دیگر بازیکنان در روز پنج شنبه (AP)

زدر را آدریا مدیر تور گوران Ivanisevic سابق ویمبلدون قهرمان تایید کرد که دیمیترو مثبت آزمون در محل مونت کارلو چند روز قبل از لغو برنامه که هیچ کس دیگری تا به حال نمایش داده شده علائم کروناویروس.

“گریگور دیمیترو مورد آزمایش قرار گرفت در موناکو و آزمایش مثبت برای Covid-19,” Ivanisevic گفت. “ما بسیار متاسفم و ما سعی کردیم احترام به همه تجویز اپیدمیولوژیک اقدامات است. از لحظه ای که ما آموخته اطلاعات ما در تماس با تمام خدمات بهداشتی و درمانی. هیچ یک از افراد درگیر در این سازمان و کسانی که شده اند در تماس با گریگور را نشانه. با وجود این که ما نمی خواهید برای قرار دادن هر کسی در هر گونه خطر و نهایی مسابقه لغو شد.”

اما این حادثه افزایش یافته است که نقد بودن لابی در جوکوویچ که آشکارا بوده است نه اجتماعی فاصله در روزهای اخیر و کسانی که قبلا با ابراز مخالفت نسبت به مصرف واکسن برای Covid-19 یکی باید توان مورد نیاز برای رقابت به دلیل ضد واکسیناسیون اعتقادات.

مستقیم-صحبت کردن در جهان هیچ 40 Kyrgios led انتقاد از آن دسته از بازیکنان که تصمیم به شرکت در آدریا تور به عنوان او در پاسخ به طور مستقیم به دیمیترو بیانیه در توییتر.

“Boneheaded تصمیم به رفتن پیش با ‘نمایشگاه’,” Kyrgios نوشت. “بازیابی سریع fellas اما این که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما با بی اعتنایی تمام پروتکل های. این یک شوخی نیست.”

تنیس آمریکا بزرگ Chris Evert اضافه شده به این انتقادات گفت: “… کل تماس فیزیکی بدون ماسک صورت حتی طرفداران بودند بدون ماسک.. من آن را دریافت نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید