نوریچ مقابل وستهام زنده: اخبار تیم, خط-یو پی اس و بیشتر از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از لیگ برتر درگیری میان نوریچ سیتی و وستهام در ملک فهد.

دو اوایل بازی kick-off روز شنبه با نوریچ چسبیده به خود را در لیگ برتر وضعیت هر چند شکست امروز ریاضی تعصبی دانیل Farke را به سمت قهرمانی به عنوان آنها در حال حاضر نشستن 10 امتیاز از ایمنی با 12 سمت چپ بازی کنید. وستهام در همین حال یکی از دو طرف که نوریچ را ضعف امید ساری با چکش نیاز به یک پیروزی کشیدن آنها را از منطقه سقوط است که آنها در حال حاضر نشستن فقط سه امتیاز جلوتر است.

و همچنین نوریچ را در برخورد با غرب ژامبون واتفورد میزبان نیوکاسل از ساعت 12:30 در یکی دیگر از سقوط و برخورد با لیورپول, چلسی و منچستر سیتی در عمل بعد در روز. دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

واتفورد نیز بدون تغییر از بازدید از ملک فهد. نایجل پیرسون طرف نیست به خصوص قانع کننده در این بازی اما تنها نگرانی واقعی بود و سنگ زنی از یک پیروزی و این چیزی است که آنها انجام داد.

نیوکاسل را جمال Lascelles, Allan Saint-Maximin میگل Almiron Javier Manquillo و دوایت گیل به شروع یازدهم پس از خود را 5-0 شکست منچستر سیتی بود که یک فروتنی بازگشت به واقعیت برای استیو بروس و بازیکنان خود را پس از اجرا مناسب و معقول از فرم.

نورویچ نام بدون تغییر شروع یازدهم پس از یک مبارزه به نمایش در واتفورد. ساخته شده است که در آن شش لیگ شکست در یک ردیف اما به وضوح دانیل Farke دوست داشت که آنچه که او را دیدم.

وستهام در ضمن فقط یک تغییر را 1-0 شکست مقابل برنلی در چهار شنبه: کاپیتان علامت شریف در جای آندری Yarmolenko. این یک بازی بزرگ برای چکش که می تواند قرار داده و برخی از فضای تنفس بین خود و پایین سه با یک پیروزی است.

تبلیغات

سلام و خوش آمدید به فرهنگ مستقل را پوشش زنده امروز لیگ برتر اکشن. آن دیگری مشغول شنبه در پرواز بالا با کلید بازی ها در پایین و بالا پایان بخش.

برای شروع کردن هر چند با توجه به سقوط نبرد. نورویچ, در اثر, در حال حاضر پایین میزبان وستهام طرف هنوز هم به دنبال به جلو و پاک کردن از پایین ، و واتفورد در خانه برابر نیوکاسل امیدوار به گسترش شکاف تا 18-قرار داده بورنموث.

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 12:30بعد از ظهر روز شنبه 11 جولای در ملک فهد.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در BT Sport 1 و BT Sport Extra 1 و همچنین در BT Sport app.

تایید خط-یو پی اس

نوریچ: Krul, Aarons Godfrey, Klose, Lewis, Vrancic, Tettey Emi, Stiepermann, هرناندز, Pukki.

Subs: Rupp, Cantwell, Trybull, Drmic, McLean, Duda, McGovern, ایده, مارتین.

West Ham: Fabianski, Fredericks, دیوپ Ogbonna, کرسول شریف برنج Soucek, بون, آنتونیو, Fornals.

Subs: Balbuena, Yarmolenko, Lanzini, Wilshere, Haller, Masuaku, Ajeti Randolph جانسون.

داور: Kevin دوست (Leicestershire)

شانس چه هستند?

نورویچ – 14/5

قرعه کشی – 39/14

West Ham – 21/20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>