نوریچ مقابل وستهام زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از لیگ برتر درگیری میان نوریچ سیتی و وستهام در ملک فهد.

دو اوایل بازی kick-off روز شنبه با نوریچ چسبیده به خود را در لیگ برتر وضعیت هر چند شکست امروز ریاضی تعصبی دانیل Farke را به سمت قهرمانی به عنوان آنها در حال حاضر نشستن 10 امتیاز از ایمنی با 12 سمت چپ بازی کنید. وستهام در همین حال یکی از دو طرف که نوریچ را ضعف امید ساری با چکش نیاز به یک پیروزی کشیدن آنها را از منطقه سقوط است که آنها در حال حاضر نشستن فقط سه امتیاز جلوتر است.

و همچنین نوریچ را در برخورد با غرب ژامبون واتفورد میزبان نیوکاسل از ساعت 12:30 در یکی دیگر از سقوط و برخورد با لیورپول, چلسی و منچستر سیتی در عمل بعد در روز. دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

هدف!

هدف! نورویچ 0-4 وستهام (آنتونیو) 74 دقیقه

آنتونیو چهار! نجیب پخش توپ خوب دیگری بر بالا برای Fredericks که تمام وقت در جهان به انتخاب کردن آنتونیو انتظار در شش حیاط جعبه. او معمولی نوردد توپ گذشته Krul و می افزاید: در عین حال یکی دیگر از هدف خود را شمارش. ضعیف دفاع دوباره از نورویچ, اما یک بعد از ظهر به یاد داشته باشید برای آنتونیو.

SUBS

72 دقيقه: تغییرات در محل اقامت خلیفه جاده بیش از حد به عنوان Joelinton بر می آید برای مت Ritchie.

SUBS

69 دقیقه: نورویچ را چهار تغییرات آنها به عنوان نگاه به scoreline کمی بیشتر قابل احترام است. مارتین, ایده, Rupp و Cantwell برای Pukki, buendia را از دست, Stiepermann و هرناندز.

تبلیغات

67 دقیقه: نیوکاسل توپ در شبکه, اما آن را نمی خواهد حساب کند. Saint-Maximin می شود در پشت مربع توپ و نیروهای داوسون به آنچه می شده اند و یک هدف را دارد. فرانسوی منحرف شده بود آفساید, اگر چه, و پرچم بود به سرعت.

64 min: Deeney که شده است در تکه تکه فرم قبل از امروز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای تاثیر گذار در محل اقامت خلیفه جاده ها است. او دارای توپ و سپس در می یابد Doucoure که مژه ها یک شات گسترده ای در پای چپ خود را.

62 دقیقه: Vrancic می شود سر خود را به یک Aarons صلیب اما تنها می تواند راهنمای آن را گسترده است. نورویچ هستند به اعتبار خود را از نشان دادن یک بیت از مبارزه است.

تبلیغات

61 دقیقه: خوب از هرناندز به فضای کار در لبه جعبه و ضربه زدن به پایین به ضرب گلوله به سمت پایین گوشه. Fabianski آن را می خواند و باعث می شود یک روال ذخیره کنید.

60 دقيقه: خیلی نزدیک! واتفورد واقعا هل دادن برای دومین هدف در حال حاضر. Sarr و Deeney لینک و دومی میدارد ولبک در وسط. شوت او منحرف اشتباه اسلاک Dubravka و حلقه agonisingly بر روی سقف net.

59 min: چه شانس! Deeney باید واتفورد در مقابل. این یک اشتباه بزرگ از فرناندز که نقش سست عبور مستقیم به پای مهاجم. او تنها Dubravka به ضرب و شتم اما آموزش خود را به پایان برساند مستقیم به دروازه بان که دارای توپ هست.

تبلیغات

هدف!

هدف! نورویچ 0-3 وستهام (آنتونیو) 54 دقیقه

وجود دارد هتریک! این اولین کار خود را و آن را تحت فشار قرار دادند وستهام نزدیک به ایمنی. نجیب نقش آنتونیو در پشت با یک کاملا وزن تصویب و او همواره از طریق هدف است. طرف خیال پایان ذخیره شده است توسط Krul اما آنتونیو می شود سر خود را به دوباره بجای اول برگشتن, حلقه, آن را بر روی دروازه بان و به شبکه خالی است.

53 min: آنتونیو جستجو برای یک هتریک صعود بالاترین از دیگر West Ham مجموعه قطعه اما سران بیش از نوار.

53 min: این همه اتفاق می افتد در محل اقامت خلیفه جاده ها است. نیوکاسل بلافاصله تا انتهای دیگر و Almiron کم شات نیاز به یک ذخیره از فاستر.

تبلیغات

هدف!

هدف! واتفورد 1-1 نیوکاسل (Deeney) 52 دقیقه

Deeney ضربه شلاق مجازات پایین وسط و Dubravka است مورد ضرب و شتم توسط قدرت. واتفورد کاپیتان فریاد در لذت است. که می تواند در خود سقوط مبارزه است.

51 min: پنالتی برای واتفورد! Ritchie جلب Femenia در جعبه و داور نقطه به نقطه. یک لحظه به سمت خانه.

49 min: Deeney است توسط Saint-Maximin فقط در خارج از خود جعبه و صلیب است فقط بیش از حد بالا برای Almiron. اجازه دهید برای واتفورد کاپیتان.

تبلیغات

47 min: بون انتقاد شدید یک شات در طول نوار به عنوان West Ham شروع بر روی پای جلو. آنها قطعا نگاه قادر به قرار دادن چند مطلب گذشته نوریچ امروز.

لگد کردن

و ما دوباره در ملک فهد بیش از حد.

لگد کردن

نیوکاسل دریافت در نیمه دوم در جریان است در محل اقامت خلیفه جاده ها است.

تبلیغات

نیمی از زمان

و که آن را برای نیمه اول در نورویچ ، چکش ها در کنترل کامل به لطف یک بند از عالی آنتونیو. آنها لبه و نزدیک به ایمنی و نوریچ در حال رفتن در جهت دیگر.

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 12:30بعد از ظهر روز شنبه 11 جولای در ملک فهد.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در BT Sport 1 و BT Sport Extra 1 و همچنین در BT Sport app.

تایید خط-یو پی اس

نوریچ: Krul, Aarons Godfrey, Klose, Lewis, Vrancic, Tettey Emi, Stiepermann, هرناندز, Pukki.

Subs: Rupp, Cantwell, Trybull, Drmic, McLean, Duda, McGovern, ایده, مارتین.

West Ham: Fabianski, Fredericks, دیوپ Ogbonna, کرسول شریف برنج Soucek, بون, آنتونیو, Fornals.

Subs: Balbuena, Yarmolenko, Lanzini, Wilshere, Haller, Masuaku, Ajeti Randolph جانسون.

داور: Kevin دوست (Leicestershire)

شانس چه هستند?

نورویچ – 14/5

قرعه کشی – 39/14

West Ham – 21/20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید