نوریچ مقابل منچستر یونایتد نتیجه: هری مگوایر همونطور اواخر برنده برای به دست آوردن نیمه نهایی نقطه

منچستر یونایتد در حال رفتن به ومبلی اما تنها پس از هری مگوایر مداخله عمیق به وقت اضافی نجات یک عملکرد زیر پر و ضرب و شتم یک روحیه 10-مرد نوریچ سیتی. اوله گونار Solskjaer هنوز می تواند در پایان این فصل با یک جایزه و یا دو اما کسانی که امید به نظر می رسد در معرض خطر که تاد Cantwell لغو Odion Ighalo را هدف باز به زور کراوات فراتر از 90 دقیقه فقط برای این یک چهارم نهایی کراوات به نوسان در یک کارت قرمز.

Timm Klose را ارسال کردن برای پایین کشیدن Ighalo – دو دقیقه از پایان زمان عادی – سمت چپ دانیل Farke و نوریچ بازیکنان متکی بیشتر heroics از Tim Krul. ساقه از متخصص آورده بود آنها را از این راه دور – besting تاتنهام در پنجمین دور و محروم ایران در موارد متعدد در طول نیم ساعت آخر. اما فقط به عنوان مجازات به نظر می رسد اجتناب ناپذیر مگوایر, missionary, بیش از خط به کتاب ایران قرار دارد که در ماه آینده در مرحله نیمه نهایی.

با ایران شکست نخورده اجرای کشیده به 14 بازی در تمام مسابقات هر چند این نمایش بود عاری از ذوق و قدرت است که احیا Solskjaer طرف دیر است. نوریچ در ضمن در سمت چپ به تمرکز بر روی خود را تیره و تار لیگ کمپین. جام حذفی شده بود که برخی از امداد خوش آمدید از خود خسته کننده بازگشت به بالا پرواز اما پایین جدول و شش امتیاز در رده ایمنی آنها بسیار کمی به نگاه به جلو به طول باقی مانده از این فصل است.

سه نفر از Cantwell, Teemu Pukki و Emi buendia را از دست بازگشت و برای این باشگاه اولین جام حذفی یک چهارم نهایی در 28 سال پس از Farke را کنجکاو تصمیم به ترک هر سه از آسیب رساندن به شکست اورتون. Solskjaer در ضمن تنها یک تغییر از خط-تا که زدم دربی کانتی در ماه مارس. به عنوان یک نتیجه, شش, ایران, بازیکنان, بودند, خود را برای اولین بار شروع به در بیش از سه ماه و عدم مطابقت وضوح نشان داد.

نورویچ لبه یک نیمه اول به پایان رسید که بدون هر دو طرف ثبت نام یک شات در هدف. Lukas Rupp تلاش دو دقیقه قبل از استراحت را مورد آزمایش قرار داده اند سرجیو رومرو در ایالات هدف اگر نه برای یک مهم بلوک مگوایر. دیگر از آن Farke طرف ساخته شده کمی از ضد حمله فرصت های که در راه خود را پس از موفقیت در خاموش کردن ایران را یک بعدی به جلو بازی کند. اگر Pukki – هنوز هم در حال انتظار برای یک هدف از باز کردن بازی پس از گذشته خود را در اواسط ماه دسامبر – تا به حال سرعت آنها رفته اند ممکن است به فاصله جلوتر است.

وجود دارد روشن تغییر در سرعت هنگامی که بازی از سر گرفته شد و ایالات سود پیدا کردن دستیابی به موفقیت شش دقیقه از نیمه دوم. Ighalo است ظریف ترین اعتصاب, اما یک بار دیگر نشان داد که استعداد استفاده از دشوار پس از اتمام آن این است که درآمد او وضعیت فرقه در اولدترافورد. هنگامی که لوک شاو عبور آمار خوان ماتا و آویزان در هوا بالاتر از شش حیاط جعبه نیجریه نگه داشته و چشم خود را بر روی توپ, تنظیم شکل بدن و کشیده خود را بوت راست به نوبه خود گذشته Krul.

ایالات حرکت برای Ighalo اواخر در روز پایانی ژانویه پنجره تمسخر بود در برخی از محله های – شاید بیشتر برای این باشگاه slapdash روش استخدام پشتیبان مهاجم از هر چیز دیگری – اما او به ثمر رساند تا هر زمان او بوده است اعتماد به شروع Solskjaer. چوب خط حساب خود را از پنج گل بیشتر از است یا رادامل فالکائو یا آنخل دی ماریا موفق در طول خود را بد بخت جادوها در اولدترافورد.

برونو فرناندز به حال یکی دیگر از قابل توجه بازی در هافبک (گتی)

اما اگر چه پیش رو ایران گرفته نشده بود منجر به از طریق هر گونه هماهنگ املا از فشار و آن را به خصوص تعجب آور است که آنها موفق به ساخت نفع خود. علائم هشدار دهنده وجود دارد برای Solskjaer زمانی که بن گادفری به طور تصادفی پاک شده خود را در تیم الکساندر Tettey هدر دور از رومرو هدف است. پنج دقیقه بعد Cantwell حفر یک کم شات از خارج از منطقه است که ضرب و شتم ایالات دروازه بان و, واقع در پایین سمت راست گوشه.

این هدف اول اذعان توسط ایالات متحده در این فصل جام حذفی و یکی که مگوایر آشکارا احساس رومرو می تواند متوقف شود. ایالات کاپیتان برگزار شد اسلحه خود را در غضب او پس از تماشای توپ منحرف از رومرو برسد اما در حقیقت آن چیزی کمتر از نورویچ پاسخ به رفتن پشت به حال سزاوار. Farke طرف نگاه likeliest پیشرفت به ومبلی تا Klose را 88 دقیقه کارت قرمز.

Klose می توانست کمی بحث با داور جان خزه تصمیم اما او نیز تا به حال کمی چاره ای جز کشیدن Ighalo پس از برونو فرناندز ناز نوبه خود تهدید به ارسال متحده گلزن طریق در هدف. Solskjaer در حال حاضر فرستاده شده به صورت سواره نظام توسط آن مرحله فراخوانی برای پل پوگبا مارکوس Rashford و ماسون Greenwood, در میان دیگران. Krul رد هر سه بین پایان 90 دقیقه و شروع وقت اضافی برای نگه داشتن نوریچ زنده و سطح.

غالب ایران هنوز در تلاش برای برش از طریق طول اضافی نیم ساعت. حتی معرفی چهار هتریک قهرمان آنتونی رزمی – این نخستین بار در فوتبال انگلستان است که یک مدیر با استفاده از شش جایگزین در یک بازی ساخته شده کمی تفاوت. مگوایر رفت و نزدیک پس از یک کرنر با یک ضربه سر که فرستاده Krul تقلا و هدف تعیین شد scrappier هنوز. پوگبا ظریف پاس به محوطه جریمه bobbled در اطراف تا زمانی که مگوایر در نهایت تضعیف از طریق یک توده از بدن به درخواست گفتن را لمس کنید و لبه توپ – و ایران – بیش از خط.

دیدگاهتان را بنویسید