نوریچ مقابل منچستر یونایتد در جریان زندگی: چگونه به تماشای جام حذفی ثابت آنلاین و تلویزیون امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آنتونی رزمی کلاه-ترفند دیدم منچستر یونایتد دیدن از شفیلد یونایتد را با سهولت با خود شکست نخورده اجرا تحت اوله گونار Solskjaer در حال حاضر کشش به 13 بازی در تمام مسابقات.

شیاطین سرخ را به ثمر رساند 33 اهداف و اذعان فقط سه بار در این محدوده و در حال حاضر به نوبه خود توجه به جام حذفی.

نورویچ نشستن پایین لیگ برتر اما پیشنهاد خود را به ضرب و شتم رها نشده است فقط رتبهدهی نشده است با بقا هنوز هم فقط شش امتیاز به دور است.

بنابراین دانیل Farke نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه مهم این جام کراوات است که با سفر به آرسنال در لیگ برتر آینده در روز چهارشنبه.

در اینجا است چگونه شما می توانید به تماشای بازی زنده در تلویزیون و یا از طریق یک جریان زنده بر روی دستگاه های تلفن همراه.

منچستر یونایتد مهاجم آنتونی رزمی جشن به ثمر رساندن یک هتریک (گتی)

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 5:30بعد از ظهر روز شنبه 27 خرداد در ملک فهد.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زنده در بی بی سی با پوشش شروع 5.10 pm. طرفداران همچنین می توانید گرفتن یک جریان زنده از بازی در iPlayer.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

Farke ممکن است به یاد امیلیانو buendia را از دست, Teemu Pukki و تاد Cantwell در حالی که اعطای Hanley, Christoph زیمرمن و سام بیرام باقی می ماند مجروح شدند.

Solskjaer دارای یک میزبان از گزینه های در دسترس تنها صدمه شک و تردید فیل جونز و اکسل Tuanzebe.

پیش بینی خط-یو پی اس

نوریچ: Krul; Aarons Godfrey, Klose, Lewis; Trybull, Vrancic; Buendia را از دست, Stiepermann, Cantwell; Pukki

Man United: Romero; Wan-Bissaka, بیللی, مگوایر Williams; McTominay, میلان; James, Fernandes, Rashford; رزمی

شانس چه هستند?

نوریچ: 13/2

قرعه کشی: 15/4

منچستر یونایتد: 2/5

پیش بینی

ایالات بالا در اعتماد به نفس و حمله با قصد واقعی در حال حاضر. و با رقابت برای مکان و یک میزبان از بازیکنان در فرم در حال حاضر اوله گونار Solskjaer در حال حاضر یک انتخاب معضل است. در حالی که اولویت باقی خواهد ماند واجد شرایط برای لیگ قهرمانان متحد نشان داده اند در زیر نروژی آنها می توانید از هر حریف در یک مسابقه ساخت جام حذفی یک هدف واقع بینانه و پتانسیل برای کسب جام به پایان فصل و در حال حاضر شواهد ملموس از پیشرفت در اولدترافورد. دانیل Farke امید جام کراوات می تواند به عنوان یک جرقه برای الهام بخشیدن به قناری در نبرد خود را به ضرب و شتم رها کردن اما ایران باید خیلی حمله استعداد در حال حاضر و اذعان اهداف – فقط سه در 13 بازی که امتیاز به راحت دور برنده. 0-3.

دیدگاهتان را بنویسید