نوریچ مقابل منچستر یونایتد زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از جام حذفی ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد را در شهرستان نوریچ در ملک فهد این بعد از ظهر که دو طرف آن را به مبارزه برای یک مکان در جام حذفی نیمه نهایی.

جام حذفی را ارائه می دهد نوریچ خوش آمدید حواس پرتی از مشکلات خود را در لیگ برتر انگلیس جدول, اما آنها به صورت متحد در فرم خوب پس از اطمینان ضرب و شتم شفیلد یونایتد در اولدترافورد این هفته است.

یک hat-trick by Anthony رزمی تضمین اوله گونار Solskjaer را در کنار گرفت و هر سه امتیاز وجود دارد و گروهی از حمله به استعداد را به برخی از توقف این بعد از ظهر. به دنبال آخرین زنده:

هدف!

75 دقیقه: نوریچ 1 – 1 منچستر یونایتد – (Cantwell)

75 دقیقه: فرد تلاش برای عبور توپ به داخل جعبه اما گادفری سر آن را به صورت یک گوشه. برونو فرناندز نوسانات گوشه به جعبه و گادفری وجود دارد به آن روشن است. این مهم است که نوریچ نمی واگذار دوباره آنها ایجاد شانس به اندازه کافی به تساوی.

72 دقیقه: نوشیدنی شکستن گرفته شده است و این پاسخ نشان می دهد که ضربه آزاد نمی رفته اند در پس گادفری تنفس آه امداد. 20 دقیقه یا بیشتر برای نورویچ به عقب بر گردیم به این بازی.

تبلیغات

69 دقیقه: Greenwood قطره به کمک به دفاع از نورویچ جناح چپ اما او بیش از حد مشتاق و به دور یک ضربه آزاد.

اوه نه! رایگان ضربه شلاق به جعبه buendia را از دست آن flicked در, به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به خالص قبل از ضربه گادفری و منحرف و دور.

66 دقیقه: Ighalo و گادفری برخورد سر به عنوان آنها هر دو برای یک هوایی توپ با منچستر یونایتد مرد برنده یک ضربه آزاد. برونو فرناندز شلاق ضربه آزاد به جعبه اما هرناندز haeds آن روشن است. نورویچ شکستن و Cantwell پخش توپ در زمین McTominay اجرا می شود به او را به عنوان او ضربات توپ و او پایین می رود.

SUBS

63 دقیقه: Ole Gunnar Solskjaer سه تغییر در تیم خود. ویلیامز گرینوود و Rashford همه در آمد با Dalot, Lingard و ماتا.

هرناندز جایگزین Rupp برای نوریچ.

تبلیغات

60 دقیقه: Aarons fizzes توپ را به شش حیاط کادر از سمت راست زمین. مگوایر در دفاع از آن و Lingard چکمه توپ روشن است.

57 دقیقه: McTominay برنده یک ضربه آزاد و Lingard است را از جناح چپ به تعقیب bal. او از آن جمع آوری و ویترین برخی بیشتر علاقه داشتن به رفت و آمد به داخل جعبه. او سپس عبور توپ به یک فضای خالی و حمله می شکند.

54 دقیقه: Odion Ighalo به ثمر رساند تا در هر یک از چهار شروع می شود در حال حاضر برای منچستر یونایتد. بازدید کنندگان می خواهد یکی دیگر از هدف به احساس راحت به نورویچ در ادامه به تهدید جعبه.

تبلیغات

هدف!

51 دقیقه: هدف! نوریچ 0 – 1 منچستر یونایتد – (Ighalo)

لوک شاو عبور توپ به داخل جعبه از جناح چپ. ماتا هدف است اما توپ مسدود شده و حلقه به هوا. Ighalo در آن دیدار در راه بازگشت و از آن بازدید به پشت net. Man Utd منجر شود.

48 mins: Cantwell شده است خطرناک روی دکمه سمت چپ برای نوریچ. او تغذیه به جعبه Rupp و او اجرا می شود از طریق دفاع قبل از تلاش برای مربع آن به Pukki و برنده شدن در یک گوشه. گوشه ای توپ در می آید و منچستر یونایتد هستند قادر به پاک کردن آن است.

نیمه دوم: منچستر یونایتد دریافت بازی برگشت در جریان 45 دقیقه به تصمیم می گیرید که برای اولین بار از جام حذفی نیمه نهایی. فرد تراشه های توپ بیش از نورویچ پشت خط Fernandes باعث می شود اجرا شود و تلاش می کند به ساقه در نوبت, اما mishits در شات خود را و برنده یک گوشه.

تبلیغات

این تیم را برای نیمه دوم. بدون هیچ تغییری به عنوان رتبهدهی نشده است.

او واقعا مشکل شده است در این نیمه اما سرجیو رومرو دشوار است به ضرب و شتم دروازه بان.

نیمی از زمان

45+2 دقیقه: Fred شلاق یک توپ را در جعبه. Fernandes اجرا می شود بر روی آن اما یک انحراف آن را به ماتا. او می گذرد به Lingard که شاخه و ارسال توپ بر روی نوار.

سوت می رود برای نیمی از زمان. همه مربع در شکستن.

تبلیغات

45 دقیقه: شاید در حال حاضر ؟ هیچ. Cantwell در سمت چپ اجرا می شود به جعبه پرتاب منچستر یونایتد مدافعان به درهم و برهمی است. او مربع آن به Rupp که شاخه. شات خوبی است اما هری مگوایر بلوک های آن را پاک می کند. که به عنوان مستقیما گوشه پایین. منچستر یونایتد در حال زندگی خطرناکی.

دو دقیقه در حال رفتن به آن اضافه شود در این نیمه.

42 mins: مگوایر آتش سوزی یک توپ بلند به Dalot که messes تا با کنترل آن و توپ اجرا می شود خارج از بازی. بیش از حد بسیاری از اشتباهات توسط Man Utd اما نوریچ نشده است به اندازه کافی خوب به آنها را مجازات نشده است.

39 mins: برونو فرناندز تلاش می کند برای پیدا کردن کسی که در جعبه برای یونایتد اما هیچ یک را اجرا می کند و توپ به بیرون می رود برای یک هدف و پا زدن. Dalot نیروهای راه خود را به منطقه قرار می دهد و در یک مقطعی اما آن را بیش از حد عمیق به هر کسی که با پوشیدن لباس قرمز به پایان.

تبلیغات

36 دقیقه: این کار نه برای منچستر یونایتد آنها بوده است درهم و برهم و شاید بیش از اعتماد به نفس. این تغییرات به شروع یازدهم کار نکرده و برای اوله گونار Solskjaer. نورویچ شده اند بهتر تیم بدون چشم بالینی برای هدف.

33 mins: Dalot می فرستد یک صلیب به سمت دور از جعبه. مگوایر سر آن را به عقب در سراسر هدف و توپ قطره برای McTominay که از دست می دهد و توپ. نورویچ شکستن و یونایتد گرفتار در مقابله. Cantwell پخش توپ به Pukki است که متوقف در آهنگ های خود را توسط شاو و حمله پیترز ،

پیش بازی

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 5:30بعد از ظهر روز شنبه 27 خرداد در ملک فهد.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زنده در بی بی سی با پوشش شروع 5.10 pm. طرفداران همچنین می توانید گرفتن یک جریان زنده از بازی در iPlayer.

دیدگاهتان را بنویسید