نورویچ vs Man United پیش بینی: چگونه جام حذفی ثابت بازی امروز ؟

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد سفر به نورویچ در فرم خوب پس از گسترش بدون شکست خود را به اجرا در 13 بازی در تمام مسابقات.

را 3-0 برنده در برابر شفیلد یونایتد قرار می دهد و آنها را بصورتی پایدار و محکم در ضخامت از مسابقه برای بالا چهار پایان با چلسی فقط پنج نقطه روشن در چهارم.

اوله گونار Solskjaer می داند اولویت باقی می ماند صلاحیت برای لیگ قهرمانان اما این جام حذفی یک چهارم نهایی ارائه یک فرصت فوق العاده برای پیشرفت در تعقیب این ادعا نقره.

قناری در ضمن در صورت تصمیم بر سر اینکه چگونه قوی و خود را خط به بالا است برای این کراوات با بعدی آرسنال در لیگ برتر در روز چهارشنبه و فقط شش نقطه شکاف به ایمنی.

در اینجا این است که پیش بینی ما برای بازی در ملک فهد.

منچستر یونایتد مهاجم آنتونی رزمی جشن به ثمر رساند در برابر شفیلد یونایتد (گتی)

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 5:30بعد از ظهر روز شنبه 27 خرداد در ملک فهد.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

این بازی نشان داده خواهد شد زنده در بی بی سی با پوشش شروع 5.10 pm. طرفداران همچنین می توانید گرفتن یک جریان زنده از بازی در iPlayer.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

Farke ممکن است به یاد امیلیانو buendia را از دست, Teemu Pukki و تاد Cantwell در حالی که اعطای Hanley, Christoph زیمرمن و سام بیرام باقی می ماند مجروح شدند.

Solskjaer دارای یک میزبان از گزینه های در دسترس تنها صدمه شک و تردید فیل جونز و اکسل Tuanzebe.

پیش بینی خط-یو پی اس

نوریچ: Krul; Aarons Godfrey, Klose, Lewis; Trybull, Vrancic; Buendia را از دست, Stiepermann, Cantwell; Pukki

Man United: Romero; Wan-Bissaka, بیللی, مگوایر Williams; McTominay, میلان; James, Fernandes, Rashford; رزمی

شانس چه هستند?

نوریچ: 13/2

قرعه کشی: 15/4

منچستر یونایتد: 2/5

پیش بینی

ایالات بالا در اعتماد به نفس و حمله با قصد واقعی در حال حاضر. و با رقابت برای مکان و یک میزبان از بازیکنان در فرم در حال حاضر اوله گونار Solskjaer در حال حاضر یک انتخاب معضل است. در حالی که اولویت باقی خواهد ماند واجد شرایط برای لیگ قهرمانان متحد نشان داده اند در زیر نروژی آنها می توانید از هر حریف در یک مسابقه ساخت جام حذفی یک هدف واقع بینانه و پتانسیل برای کسب جام به پایان فصل و در حال حاضر شواهد ملموس از پیشرفت در اولدترافورد. دانیل Farke امید جام کراوات می تواند به عنوان یک جرقه برای الهام بخشیدن به قناری در نبرد خود را به ضرب و شتم رها کردن اما ایران باید خیلی حمله استعداد در حال حاضر و اذعان اهداف – فقط سه در 13 بازی که امتیاز به راحت دور برنده. 0-3.

دیدگاهتان را بنویسید