نوریچ مقابل برنلی پیش بینی خط-یو پی اس: اخبار تیم پیش از لیگ برتر ثابت امروز

نورویچ میزبان لیورپول امروز در لیگ برتر که در سطح نظر نمی رسد که بسیار در خطر است.

برنلی در حال حاضر 10 در جدول با تقریبا هیچ امیدی به راهیابی به رقابت های اروپایی در حالی که نوریچ در حال پایین و در حال حاضر در حال تنزل به قهرمانی.

حتی پس از برنلی برخی از قابل توجه پس از راه اندازی مجدد فرم به ادامه فرم است که می تواند آنها را ضرب و شتم رکورد خود را در لیگ برتر امتیاز شمارش از 54 در 2017-18 فصل هنگامی که آنها به پایان رسید و هفتمین نیاز به چهار امتیاز از دو بازی باقی مانده.

نوریچ نیز نیاز به یک نتیجه به منظور جلوگیری از پوسیدگی و از دست داشتن در هر بازی پس از راه اندازی مجدد. پیروزی در این روزهای آخر که حداقل برخی از آنها را شتاب رفتن به مبارزات انتخاباتی جدید در ماه سپتامبر.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

هنگامی که این بازی ؟

بازی ضربات امروز شنبه 18 خرداد at 5.30 pm BST.

چگونه می توانم تماشای بازی آنلاین و در تلویزیون به صورت رایگان?

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان یکی, آسمان, ورزشی, لیگ برتر, آسمان, ورزشی, رویداد اصلی و Sky Sports HD فوق العاده در دسترس به آسمان مشترکین.

اما کسانی که نه آسمان مشتریان هنوز هم می تواند دسترسی به این کانال از طریق free-to-air, آسمان, کانال انتخاب, موجود در مولتی مدیا کانال 11, آرشیو کانال 144 & 147 (HD), Sky UK کانال 159 (SD/HD) و رسانه های کانال 165 (HD).

به جریان بازی آنلاین شما باید یک آسمان ورزشی مشترک.

اخبار تیم

نورویچ باقی می ماند بدون مجروح سام بیرام Grant Hanley, موریتس لایتنر و Christoph زیمرمن. Teemu Pukki و Emi buendia را از دست شدند در نیمکت مقابل چلسی و در مجموعه ای به بازگشت به خط به بالا.

برنلی هنوز مفقود هستند و اشلی بارنز بن دیدن مت Lowton و جک کورک در حالی که چارلی تیلور مجروح همسترینگ خود را در برابر گرگ ها. جی رودریگز آمد مجروح است اما انتظار می رود به جا شود.

پیش بینی خط-یو پی اس

نوریچ: Krul, Aarons Godfrey, Klose, Lewis, Tettey, Cantwell, Buendia را از دست, McLean, Pukki, Drmic

برنلی: پاپ Bardsley, طولانی, Tarkowski, تیلور, Pieters Westwood Brownhill, McNeil, چوب, رودریگز

پیش بینی

برنلی در شکل قوی داشتن از دست داده است پس از راه اندازی مجدد خواهد شد و باید بیش از حد برای یک مبارزه نوریچ طرف هنوز به انتخاب کنید تا یک نقطه از فوتبال بازگشت. نورویچ 0-2 رئال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید