نورویچ تنزل: الکساندر Tettey rues مالی در خلیج فارس پس از لیگ برتر سقوط تایید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

الکساندر Tettey اعتراف کرد که یک باشگاه با محدودیت های مالی از نوریچ سیتی بود و همیشه در تلاش برای باقی می ماند در لیگ برتر پس از سقوط به قهرمانی شد در روز شنبه تایید کرد.

نورویچ دچار قانع کننده 4-0 شکست در برابر وست هام با Michail آنتونیو به ثمر رساندن چهار گل به محکوم دانیل Farke طرف به رها کردن با سه بازی در سمت چپ به بازی.

فصل گذشته قهرمانی برندگان خود را پیدا شش امتیاز در رده های 19-قرار داده استون ویلا رفت و در روز های اولیه شروع مسابقه فوتبال 10 امتیاز از ایمنی اما با هر دو وستهام و واتفورد ضبط پیروزی 13-نقطه فاصله ثابت بیش از حد برای غلبه بر.

صحبت کردن بلافاصله پس از شکست سنگین نورویچ کاپیتان Tettey پذیرفته شده است که این تیم بارها و بارها در مجازات این فصل ضعیف خود را دفاع.

“این برای من بسیار سخت به بحث در اما بود که یک بازی سخت برای ما” Tettey گفت. “ما در تلاش برای مثبت باشد اما باز هم زمانی که ما انجام نمی آنچه ما باید انجام دهیم در زمین ما و برای تمام چهار گل شما نمی توانید دفاع و مانند آن.

“هنگامی که شما انجام دهید حتی تیم های که در حال مبارزه را مجازات خواهد کرد شما و این لیگ برتر است. که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است امروز ما برای هر اشتباه – عبور انتخاب ما ساخته شده نه مارک در گوشه و کنار. آن را دشوار است.”

34-در سال rued این واقعیت است که نوریچ هستند از نظر مالی ضعیف تر از بسیاری از باشگاه های آنها در مبارزه علیه در پرواز بالا که به معنای آنها همیشه مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را و وابسته به تیم روحیه می کردم با مصدومیت و غیبت در طول مبارزات انتخاباتی.

“این بسیار دشوار بوده است گفت: این کل فصل,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به بازی و تلاش برای مثبت خواهد بود و در پایان آن به پایان می رسد تا نه مثبت بازی بنابراین آن را دشوار است به خودتان دریافت خواهید ذهنی.

“این باشگاه بوده است نه یک باشگاه که اقدام به خرید و تاسیس بازیکنان برای £40m-50m که هرگز در گذشته اتفاق افتاده و اگر شما یک گروه جمعی که شما در حال تلاش برای ایجاد در لیگ برتر پس از آن که دشوار است. آن را می تواند انجام شود اما شما رو به سازگار باشد.

“ما نداشته بدن افراد مجروح شده اند و آن را دشوار است برای مدیر است, اما آن را یک گروه جوان و آنها می توانند این تجربه و حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>