خرید رپورتاژ

Northrop Grumman NASA Artemis Lunar Gateway
ناسا موفق به دریافت قرارداد اولیه خدمه ماژول قمری دروازه خدمه کابین به علم مداری, شرکت, یک شرکت تابعه از نورث روپ گرومن فضا. این $187 میلیون قرارداد شامل طراحی زندگی به عنوان به خوبی به عنوان تدارکات پاسگاه (هاله) برای دروازه است که بخشی از ناسا آرتمیس برنامه در نتیجه کمک به آژانس برای ساخت پایدار حضور در ماه. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.HALO است که تحت فشار زندگی در محله های که در آن فضانوردان را صرف بیشتر وقت خود را در حالی که بازدید از دروازه. این آپارتمان استودیو کوچک به اندازه ماژول ارائه خواهد شد تقویت حمایت از زندگی در پشت سر هم با nasa’s Orion spacecraft. به بررسی روند همچنان ادامه دارد همه جزئیات این خودرو را طراحی و به دقت بازرسی برای اطمینان کلی سیستم امن برای پرواز و با تمام ناسا ماموریت مورد نیاز است.

فروش

Mars Space Station
مریخ در ایستگاه فضایی

  • مبادرت به کشف نشده جهان با PLAYMOBIL مریخ در ایستگاه فضایی!
  • مجهز به تمام ابزار مورد نیاز برای اکتشافات فضایی ایستگاه آماده برای یک ماموریت موفقیت آمیز!
  • با تشکر از عملکرد چراغ در زیر مرکزی hub فضانوردان به راحتی می توانید پیدا کردن راه خود را به پایه
  • وارد نورانی ایستگاه داخلی از طریق جلو شیب دار و از طریق امن چرخش تخم
  • هنگامی که فضانوردان می توانند وارد مرکز فرماندهی فضایی که از آن همه ماموریت نظارت را انتخاب کنید و یا یکی از ماژول های مجهز به همه چیز از خواب محفظه خدمه به یک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل نمونه ها

ما در حال ساخت پیشرفت های قابل توجهی در این دو عناصر از جمله اختلاط اجزاء از ESA (آژانس فضایی اروپا) به آژانس فضایی کانادا, the Japan Aerospace Exploration Agency و بر روی کامپیوتر کاربر از تحقیقات ما جوامع است. جدید برنامه ای برای ادغام این دو عنصر از دروازه نشان می دهد قابلیت های این سازمان و شرکای ما به انعطاف پذیر و ارزیابی مجدد برنامه های به عنوان مورد نیاز است. راه اندازی شده توسط این عناصر با هم ما قادر به به طور قابل توجهی کاهش دروازه مشخصات خطر و افزایش هزینه اثربخشی گفت:” دن Hartman, دروازه, مدیر برنامه های ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im