مردم عادی را پل Mescal پاسخ پس از این که به نام 'بریتانیا' در Emmys پوشش: 'من ایرلندی'

مردم عادی's پل Mescal صادر کرده است کوتاه و در پاسخ به گزارش های رسانه ها که ذکر شده او را به عنوان یک "انگلیس

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مردم عادی's پل Mescal صادر کرده است کوتاه و در پاسخ به گزارش های رسانه ها که ذکر شده او را به عنوان یک "انگلیسی" امی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد.

در روز سه شنبه (28 جولای) 24 ساله ایرلندی, بازیگر نامزد دریافت جایزه بود برای برجسته منجر بازیگر در یک سری محدود برای عملکرد خود به عنوان کانل Waldron در بی بی سی سه's تحسین اقتباس از سالی رونی رمان.

تعدادی از نشریات ذکر شده Mescal که متولد منوث شهرستان کیلدر در میان "انگلیسی بازیگران" را به دست آورده nod کنار کشتار حوا's Jodie Comer و جانشینی's متی McFadyen.

قتل حوا ستاره فیونا شاو و آینه سیاه و سفید's اندرو اسکات نیز به اشتباه ذکر شده به عنوان "British" در برخی از گزارش ها.

Mescal در زمان به توییتر برای اصلاح این گزارش به سادگی به tweeting: "من در ایرلندی."

Mescal به تازگی گفت که او "کاملا" تعجب خود را از مردم عادی شرکت ستاره دیزی Edgar-جونز نبود نامزد دریافت جایزه امی.

"اگر آن را به من داده اند او تمام عشق که در رده" او گفت:. من نمی توانم صحبت می کنند به شدت به اندازه کافی از کار او در نشان می دهد."

"من می دانم که وجود دارد فوق العاده بازیگر نقش اول زن نامزد دریافت جایزه در این رده است, اما من فکر می کنم دیزی کار فوق العاده فقط در این است."

در پاسخ به نامزدی Mescal نیز به اشتراک گذاشته هنوز هم از مردم عادی شخصیت گریه و گفت: "من به صورت واقعی در حال حاضر!"

ضمن تشکر از مدیر Lenny Abrahamson که او را "بشمارند و به" Mescal توجه خود را تبدیل به شرکت ستاره Edgar-جونز با کلمات: "@daisyedgarjones این تنها دلیل وجود دارد که از شما و استعداد فوق العاده ای پایان."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب