مردم عادی را پل Mescal: “من واقعا عصبی به تصویر کشیدن کانل افسردگی – وجود سه خودکشی در مدرسه’

My بی گناهی پاره پاره شد دور بسیار به سرعت می گوید:” پل Mescal به یاد خودکشی از همکلاسی های خود در مدرسه متوسطه. “شما فکر می کنم شما یک پسر در 14 اما شما نه. شما هنوز هم یک کودک است.”

24-در سال بازیگر که در شهرستان کیلدر در نزدیکی دوبلین است بحث در مورد چگونه تجربه خود را از ایرلند بیماری های روانی بیماری تکرار نقش خود در افراد عادیBBC والا اقتباس از سالی رونی آمدن از سن رمان. Mescal شخصیت, کانل, spirals به یک افسردگی شدید پس از یک دوست دوران کودکی خود را طول می کشد زندگی خود و بدن خود را در یک رودخانه.

“سه نفر کشته شدند و خود را در مدرسه می گوید:” Mescal. “پس از آن داستانی به من واقعی و من واقعا عصبی به تصویر کشیدن آن است.” پس از مرگ Mescal را گرفت و او را از درس های یک هفته به خاطر او “نبود مجهز به مقابله با آن سطح از ویرانی”.

“من به خصوص به فرد, اما این نوع از غم و اندوه نفوذ از طریق یک سال تمام, گروه,” او می گوید. “متمایز احساس من به یاد داشته باشید در این زمان است که من نمی دانم که چگونه به انجام اندوه در راه دیدم مردم در اطراف من بودن غم انگیز است. من عصبی بود مردم فکر نمی کنم من غمگین بود به اندازه کافی. که من پیدا کردم همه چیز فوق العاده گیج کننده و در حقیقت شکل گیری.”

رونی بود فقط 26 زمانی که او نوشت: مردم عادیکه تقریبا 500 ، 000 نسخه در انگلستان دیده می شود و او را مورد ستایش قرار داد به عنوان “اولین بزرگ هزاره رمان نویس”. آن به شرح زیر کانل و ماریان دو نوجوان از دو طرف کلاس تقسیم می شوند که سقوط در عشق است. در مدرسه خود را در Sligo, کانل محبوب است اما حساس ورزشی, سوار کار ماهر, در حالی که ماریان است روشن و مبهم loner. با وجود سطح-سطح تفاوت آنها عمیق فکری و جنسی ارتباط است که آنها را می کشد به امید بازگشت به سوی یکدیگر مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آنها شکستن از هم جدا.

این بدون اغراق بگویم که Mescal و شرکت ستاره دیزی Edgar-جونز در حال بازی دو تا از پرطرفدار ترین تلویزیون نقش مردم از نسل خود. چه تسکین پس از آن که آنها ساکن کاراکتر بنابراین طبیعی است که این احساس به عنوان اگر رونی به نوعی تا به حال آنها را در ذهن او به عنوان نوشت. Edgar-جونز ماهرانه توازن ماریان ترکیبی از spikiness و آسیب پذیری در حالی که Mescal نقش کانل با مو بالا بردن شدت خود را به صورت یک تصویر از اشتباه ستایش.

Mescal ترویج بزرگترین نقش زندگی اش را از خانه اش در شرق لندن جایی که او در حال گذراندن مستند به تنهایی. او توضیح جداسازی به عنوان یک “زمین پرورش برای اضطراب” اما به وضوح حس شوخ طبعی در مورد مردم عادی داشتن مخاطبان اسیر است. “شما نمی توانید به دور از آن, متاسفانه,” او می گوید بیش از زوم. “این بسیار عجیب و غریب من هیجان زده برای یک نشان می دهد که میاد بیرون و من به تماشای آن توسط خودم در خانه.” او می خندد. “گاهی اوقات من به آینه پس از آن احساس می کند مانند من صحبت کردن به کسی.”

کانل (پل Mescal) و ماریان (دیزی Edgar-جونز) سعی کنید به حرکت را از طریق زندگی و عشق در پست-سلتیک ببر ایرلند (بی بی سی)

در حالی که Mescal مطرح شد توسط هر دو پدر و مادر خود را – یک پلیس و یک معلم – و کانل آورده بود تا با پدر و مادر تنها این جفت ارز با این وجود مشترک زیادی دارند. مانند کانل Mescal خود را صرف مدرسه بازی گالیک فوتبال است. او یک کودک مودب – “نه جسورانه” و از “محبت خانه”.

مردم عادی زده وتر با بسیاری از خوانندگان به دلیل آن محصور چگونه مست عشق اول است و این طنین انداز عمیقا با Mescal. “من تا به حال بسیار شدید ارتباط در پایان متوسطه,” او می گوید. “کانل می خواهد برای جذب ماریان. او می داند که در آن او در یک اتاق نشسته است حتی بدون نیاز به نگاه. من به یاد داشته باشید که احساس در من بدن که من نشستن در کلاس و مغز من به طور مداوم در هماهنگی با این فرد دیگر. و اگر چه من پنهان کردن رابطه مانند کانل می کند, من به یاد داشته باشید نگرانی ” چه می خواهد دوستان من فکر می کنم اگر ما برگزار شد و دست در راهرو?'”

پس از خروج از مدرسه ماریان و کانل عبور از مسیرهای دوباره در کالج ترینیتی دوبلین که در آن نقش خود را معکوس. او مطمئن زیبایی هر کس می خواهد به صحبت کردن در مهمانی, در حالی که او نامشخص misfit. Mescal تجربه چگونه cliquey و رقابتی ترین ایرلند دانشگاه معتبر است دست اول زمانی که او مورد مطالعه قرار درام وجود دارد. “در ترینیتی همه انجام,” او می گوید. “این یک کالج برای افرادی که بسیار عالی در زمینه های مطالعه, بنابراین هر کس در تلاش بود تا یکی کردن هر یک از دیگر به نظر می رسد به بهتر خواندن و یا بر روی لبه برش از مد. که من پیدا کردم آن را بسیار دشوار است برای سیفون از طریق چه بود نسخه واقعی از کسی که در مقابل آنچه آنها طرح ریزی.”

برای همه شباهت Mescal یادداشت های مهم تمایز بین خود و کانل. “به عنوان یک بازیگر و آینده از یک خانه که در آن من مجاز به صحبت در مورد احساسات من, من قادر به بحث در مورد آنها بسیار به سرعت,” او می گوید. “کانل فکر می کند در مورد احساسات خود را در یک مقدار زیادی ندارد اما بیان آنها و فلج او را. من او را واقعا ترس را به بازی. من می خواستم به rip باز کردن قلب خود را و به او بگویید فقط می گویند آنچه که شما در حال فکر کردن به مدت پنج دقیقه و من قول می دهم شما احساس کمی بهتر است.'”

Mescal را کانل محبوب است اما حساس ورزشی, سوار کار ماهر, (بی بی سی)

هراس از مکانهای بسته و آویزان سنگین بیش از دو رمان و تلویزیون اقتباس. این فیلم به خصوص در حال فیلم برداری با خرد کردن صمیمیت. آنها بی دست و پا و آزمایشی و طراوت پادزهر برای براق صحنه در فیلم های پرفروش است که مجموعه دست نیافتنی استانداردهای خود را با شمع روشن و تنظیمات آسان ارگاسم. Mescal معتقد است هالیوود “برگزار عظیم نقش” در ساخت فیلم خیلی تابو در جامعه ما است. “آن را به تصویر می کشد رابطه جنسی در راه است که درست نیست به زندگی,” او می گوید. “آنها را به نگه داشتن دست خود را و می گویند آنها کمک کرده است ، من هم بزرگ شده در یک زمان وقتی است یک مربی در نظر مردم چگونه دیدن ، می توان آن را واقعا از روی حیله و تزویر انتقال از تماشای صحنه خواهم که برای مواجهه جنسی در زندگی خود را برای اولین بار. که چرا من خیلی هیجان زده وقتی که من خواندن مردم عادی اسکریپت.”

مردم عادی بارها شده است لقب “هزاره داستان عشق” شرح Mescal رد به عنوان “پایه” و “تقلیل”. “من حدس می زنم آن را به انجام با اتصالات کلمات را در یک فضای کوچک برای توصیف یک رمان عادلانه به اندازه کافی اما نه رابطه من با آن,” او می گوید. “به وحشیانه صادق باشید اکثر مردم من می دانم که در حال ملاقات بیش از برنامه های. که نه مورد با کانل و ماریان. چیزی فوق العاده ای در مورد آنها و من فکر نمی کنم آنها می تواند به عنوان برچسب هزاره.” او لبخند آگاهانه. “آنها راه جالب تر از یک عنوان شبیه به آن.”

دفعات بازدید: بقیه ما افزایش ستاره ها مصاحبه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید