خرید رپورتاژ

Norimaki Synthesizer Taste Device
همیشه آرزو شما می توانید طعم و مزه تمام مواد غذایی خوشمزه شما دیدن آنلاین ؟ خوب است که ممکن است تبدیل به یک واقعیت دیر یا زود به لطف یک رمان طعم نمایش پیشنهاد شده توسط محققان ژاپنی در دانشگاه میجی. این دستگاه با استفاده از یون الکتروفورز در سراسر پنج ژل های حاوی الکترولیت ها که عرضه کنترل مقدار هر یک از این پنج پایه سلیقه. هنگامی که جریان الکتریکی از طریق جریان آن یک طعم دلخواه اعمال می شود به کاربر زبان شبیه به نحوه نمایش مدرن قادر به تولید چند سایه استفاده از سه رنگ اصلی (RGB). در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.اگر وجود دارد هیچ جریان الکتریکی, شما قادر خواهید بود به طعم و مزه تمام پنج ژل در یک بار, اما برق سرکوب احساس هر یک از این پنج پایه سلیقه. با وجود مشابه اختراعات در گذشته این اولین بار است که به استفاده از یک جریان الکتریکی برای الکتروفورز به جای استفاده از یک محلول مایع به ارائه طعم و مزه.

فروش

Playz Edible Candy! Food Science STEM Chemistry Kit - 40+ DIY Make Your Own Chocolates and Candy Experiments for Boy, Girls, Teenagers, & Kids Ages 8, 9, 10, 11, 12, 13+ Years Old
Playz خوراکی آب نبات! مواد غذایی علوم بنیادی شیمی کیت – 40+ DIY خود را شکلات و آب نبات آزمایش برای پسر, دختران, نوجوانان و بچه ها در سنین 8, 9, 10, 11, 12, 13+ سال

  • جالب رفتار الهام بخش کودکان برای یادگیری آسان تر شده است…یا خوشمزه تر! را جویدنی آب نبات ژله سنگ کریستال آب نبات, شکلات, آبنبات چوبی, تست قند ببینید که چگونه همه چیز حل می شود و خیلی بیشتر از طریق آزمایش های علمی. بهترین کریسمس و یا هدیه تولد برای پسران, دختران, کودکان و نوجوانان و سنین 8, 9, 10, 11, 12+ سال,
  • آسان به دنبال این واقعیت پر رنگی lab راهنمای پر است از تصاویر و اطلاعات ارائه شده در کودکان, دوستانه, راه, بنابراین بچه ها می توانید تمرکز بر روی چیزهای سرگرم کننده!
  • هیجان انگیز آموزش و پرورش – ترکیب مفاهیم بنیادی دست بر روی پروژه های علمی به از بند باز کردن یک مقدار عظیم از آموزش های بالقوه در کودکان و نوجوانان است. بنیادی مخفف علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات.
  • لود شده با ارزش ما خوراکی آب نبات آشپزخانه علوم کیت با بیش از 40 آزمایش 56 صفحه فعالیت ها و آزمایشگاه راهنمای و بیش از 27 ابزار و مواد تشکیل دهنده. (برخی از اضافی مشترک خانگی لوازم ممکن است لازم باشد برای برخی از آزمایش)
  • اعتماد ما PLAYZ وعده – انجام تحقیقات خود را! شما می دانید کیفیت شما در هنگام خرید یک Playz محصول. اگر شما ناراضی هستید با خرید خود با ما تماس بگیرید در هر زمان برای بازپرداخت.

[منبع]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im