هیچ آواز نوشیدنی و یا پذیرایی: تمام قوانین جدید برای مراسم عروسی در انگلستان

دولت منتشر کرده راهنمایی های جدید برای مراسم عروسی در انگلستان است.

پس از مستند آغاز شد و در 23 مارس, مراسم ازدواج در انگلستان ممنوع شده است و تحت شرایط تقریبا تمام.

نخست وزیر بوریس جانسون به تازگی اعلام کرد که از 4 جولای عروسی و مدنی مشارکت می توانید پیش بروید به عنوان بخشی از آخرین اقدامات برای بلند مستند محدودیت در کشور است.

در حال حاضر دولت منتشر کرده است بیشتر جزییات مراسم عروسی چگونه نگاه خواهد کرد در هفته های آینده با یک سری از قوانین است که بان کی مون همه چیز از صدای بلند آواز سنتی شامپاین توست.

مشاوره برای انگلستان که روز دوشنبه منتشر شد آمده است که بیش از 30 نفر باید حضور در یک ازدواج یا مشارکت مدنی که در آن این می تواند با خیال راحت جایگزین اجتماعی فاصله در یک Covid-19 محل امن. این حداکثر تعداد شامل تمام کسانی که در این مراسم از جمله زن و شوهر, شاهدان, officiants و مهمانان. این همچنین شامل هر گونه کارکنان که شاغل در محل که ممکن است شامل عکاسان طراحان عروسی و یا مواد غذایی.

اجتماعی فاصله قواعد حداقل دو متر یا یک متر با خطر کاهش نیاز به رعایت همه مهمانان و سالن که غالبا برگزاری مراسم عروسی در حال خواسته به علامت گذاری مناطق با استفاده از کف نوار و یا رنگ برای کمک به مردم یادآوری کند.

مراسم باید نگه داشته شود “به عنوان کوتاه که ممکن است منطقی” و محدود به فقط بخش هایی که از نظر قانونی الزام آور با جوامع مذهبی خواسته بودن برای انطباق سنتی جنبه های مذهبی به خصوص که در آن جشن خواهد در غیر این صورت جای گرفته اند بیش از چند ساعت یا حتی چند روز.

زوج نیز در حال خواسته به شستن دست های خود را قبل و بعد از تبادل حلقه ها و حلقه ها باید به کار گرفته شود به عنوان تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است.

دستورالعمل اضافه کنم که صحبت در این مراسم انجام شود باید در یک صدا مطرح است و مردم باید به جلوگیری از آواز و فریاد و یا پخش موسیقی در یک حجم است که باعث می شود مکالمه عادی دشوار است به دلیل پتانسیل برای افزایش خطر انتقال از آئروسل و قطرات است. بازی از ابزار است که در حال دمیده شده را به طور خاص باید اجتناب شود به این دلیل.

دولت مشاوره نیز نشان می دهد تغییر عروسی سنتی طرح بندی برای جلوگیری از چهره به چهره و صندلی را ممنوع کرده است هر غذا یا نوشیدنی از مصرف به عنوان بخشی از این رویداد.

در حالی که مراسم مجاز تا 30 مهمان, پذیرایی در حال حاضر مجاز نیست با دولت “به شدت مشاوره” است که هر گونه جشن ها که به طور معمول به دنبال یا همراه ازدواج نمی را در این زمان.

اما کوچک جشن می گیرد اگر به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند گروه های دو خانواده در داخل خانه و یا تا شش نفر از خانواده ها در خارج از منزل.

پس از اعلام این که مراسم عروسی خواهد بود قادر به گرفتن محل از 4 جولای در انگلستان سارا Mullally اسقف لندن گفت: در آنجا خواهد بود “شادی واقعی به عنوان ما شروع به گرد هم می آیند دوباره – اگر حتی در یک فاصله فیزیکی”.

با این حال او اذعان کرد که بسیاری از مردم باقی خواهد ماند و با احتیاط در این خبر اضافه کرد: “ما نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی یک شبه.

“ما برنامه ریزی شده اند و دقت در ساخت مشاوره دقیق در دسترس برای کلیساها به آنها را قادر به آماده شدن برای برگزاری خدمات زمانی که آن را بی خطر است و عملی به انجام این کار است.”

اگر شما تا به حال به تعویق انداختن یا لغو عروسی خود را با توجه به همه گیر شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد چگونه به حرکت گزینه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید