هیچ طرفداران کمک خواهد کرد که اضطراب بازیکنان کشف فرم خود معتقد است واتفورد دروازه بان بن فاستر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

عدم حضور هواداران در لیگ برتر بازی می تواند کمک به بازیکنان در تلاش برای اعتماد به نفس هنگامی که انگلستان را بالا پرواز رزومه هفته آینده واتفورد دروازه بان بن فاستر گفته است.

لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس با توجه به Covid-19 همه گیر خواهد شد و سر در 17 ژوئن در استادیوم بسته به تماشاگران.

“شما در حال رفتن به بازیکنان آینده به شکلی که شده اند در صورت تمام فصل یا کم اعتماد به نفس و سپس به طور ناگهانی پر رونق” پرورش, 37 گفت: نگهبان.

“من می دانم که برای یک واقعیت است که بازیکنان وجود دارد که آیا احساس فشار عظیم زمانی که آنها می دانند که آنها باید 30-, 40-, 50000 تا مردم به تماشای آنها.

“شما فقط می توانید آن را ببینید به سر خود را. داشتن جمعیت وجود دارد بدون شک به نفع برخی از مردم است.”

واتفورد را شکست داد و قهرمانی کنار Brentford 2-0 در یک بازی دوستانه در محل اقامت خلیفه جاده ها در روز شنبه یک بازی که در آن مصنوعی سر و صدای جمعیت بود لوله کشی به ورزشگاه.

“این واقعا ناراحت به من گفت:” فاستر که امضا قرارداد دو ساله با این باشگاه در اوایل این هفته.

“شما فقط می توانید آن را در زمان های خاص مانند زمانی که توپ به بیرون می رود زمانی که آن را فقط می آیند و می تواند واقعا آزار دهنده است.”

واتفورد که 17 و بالاتر از منطقه سقوط در هدف تفاوت را راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود را در خانه لستر سیتی در 20 ژوئن.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>