هیچ هتل بوفه, هیچ, کارد و چنگال در جداول گذاشته و هیچ نوشیدنی در نوار فقط برخی از قوانین مشخص شده در یک گزارش جدید از جزئیات چگونه بارها و بارها و رستوران ها و هتل ها را بازگشایی در انگلستان در 4 ژوئیه است.

پس از چند ماه از مستند, صنعت مهمان نوازی است که مشتاق به بازگشت به کسب و کار – هر چند از آن خواهد شد به دور از کسب و کار به عنوان معمول است.

انجمن تجارت UKHospitality (UKH) در کنار دیگر رهبران صنعت قرار داده و با هم طرح اولیه در 75 صفحه سند ارائه شده به وزرای دولت.

از دیگر اقدامات است که باید مطرح شده عبارتند از: بسته شدن بازی کودکان مناطق در میخانه باغ حذف shakers نمک و فلفل و سس و چاشنی تنها در درخواست در دسترس هستند.

جداول در رستوران خواهد بود فاصله به موقف اجتماعی فاصله در حالی که نوار روی زمین را از فاصله مناسب به دور ماندن از کاربران دیگر.

نخست وزیر گفته است که بارها و بارها و رستوران ها می تواند بازگشایی در انگلستان از روز شنبه 4 جولای به عنوان بخشی از مرحله سه از کاهش مستند محدودیت.

تاریخ برای این بود که تبلیغ به عنوان 4 جولای هر چند بوریس جانسون روشن ساخته است این موضوع را به دولت پنج هدف برآورده شود: مطمئن شوید که بیمه خدمات درمانی می تواند در مقابله; a ‘پایدار و سازگار’ در سقوط روزانه مرگ و میر; نرخ عفونت کاهش به سطوح قابل کنترل’; حصول اطمینان از عرضه آزمون و PPE می تواند برآورده تقاضا در آینده و با اعتماد به نفس هر گونه تنظیم نمی خواهد خطر دوم که اوج خواهد پایمال بیمه خدمات درمانی.

صنعت مهمان نوازی نیز تاکید کرد آن را نمی خواهید به حرکت به جلو با بازگشایی “قبل از زمان مناسب است”.

کیت Nicholls مدیر اجرایی UKH گفت: در آن مشغول به کار بود سخت در کنار صنعت بدن برای توسعه “عملی و موثر دستورالعمل برای فعال کردن کسب و کار برای شروع به بازگشایی با خیال راحت” هر چند این پیش نویس قبل از بوریس جانسون تایید بخش خواهد بود و مجاز به بازگشایی در انگلستان از 4 جولای.

تغییرات به رستوران

پیشنهادات شامل فاصله جداول به پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و محدود کردن استفاده از منوها با تمام منوها کاملا تمیز با یک عضو از کارکنان پس از استفاده. پیشخدمت را کارد و چنگال با شام’ وعده های غذایی به جای ترک آن را بر روی میز. جمعی سس و چاشنی خواهد بود تعویض به صورت جداگانه بسته بندی بسته که تنها می توان در درخواست در دسترس هستند.

تغییرات بارها و بارها

مشتریان خواهد بود “دلسرد” از بازگشت خالی و توصیه به ماندن در یک فاصله امن از نوار کارکنان. محدودیت در مردم ماندن در نوار یک بار آنها را در دستور نوشیدنی های خود را نیز پیشنهاد شده است همراه با اجتماعی فاصله صف به سفارش نوشیدنی با نوار در طبقه نشان دادن یک فاصله مناسب برای ایستادن. ایده داشتن یک تا برای سفارش و جداگانه انتخاب کنید تا نقطه برای جمع آوری نوشیدنی نیز پیشنهاد شده است. انتشارات باغ ممکن است گشت برای جلوگیری از گروه های بزرگ از تجمع در حالی که طرح نیز باید کشیده شود تا برای جلوگیری از توالت را از تبدیل شدن به سر می برند.

تغییرات در هتل ها

خوردن و نوشیدن مقررات فوق اعمال خواهد شد به هتل با صبحانه بوفه همچنین اوراق. کلید اتاق خواهد بود به طور مرتب ضد عفونی; سرویس اتاق خواهد بود سمت چپ در خارج از اتاق به منظور محدود کردن تعاملات بین کارکنان و مهمانان و مهمانان خواهد بود ممنوع از استفاده از تغییر در ورزشگاه و امکانات آبگرم برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de