Nissan Ariya Electric Crossover
نیسان Ariya مفهوم ساخته شده که اولین آن در سال 2019 اما این شرکت رسما پرده برداری از مدل تولید امروز. این تمام برقی متقاطع در دسترس خواهد بود در هر دو جلو و all-wheel-drive انواع با یک یا دو موتور الکتریکی. سابق اتحاد 215 اسب بخار و 221 lb-ft گشتاور در حالی که AWD دو نوع موتور ارائه می دهد 389 اسب بخار و 443 پوند فوت گشتاور. ادامه مطلب دو فیلم تصاویر بیشتر و اطلاعات است.این دوربرد مدل دارای 300 مایل از محدوده در یک شارژ کامل با 90 کیلو وات ساعت باتری که قابل استفاده ظرفیت 87 kWh. گام در داخل و شما خواهید دید دو 12.3 اینچ صفحه نمایش استاندارد بی سیم CarPlay اپل / آندروید, خودکار, الکسا, یکپارچه سازی پشتیبانی از بیش از حد هوا به روز رسانی و ProPILOT کمک 2.0 برای دست رانندگی تحت شرایط خاصی. موجود در Q3 2021 قیمت از حدود $40,000 تومان است.

Segway Ninebot MAX G30LP Electric Kick Scooter, Up to 25 Miles Long-range Battery, Max Speed 18.6 MPH, Lightweight and Foldable, Gray
Segway Ninebot حداکثر G30LP برقی و پا زدن روروک مخصوص بچه ها تا 25 مایل دوربرد باتری حداکثر سرعت 18.6 MPH, سبک وزن و تاشو خاکستری

  • ماجراهای تنها یک ضربه آزاد دور: با قدرتمند 350W موتور Segway Ninebot KickScooter حداکثر G30LP می تواند رسیدن به 18. 6 مایل در ساعت مسافرت تا 25 مایل و حداکثر بار از 220 پوند است.7x سرعت راه رفتن و 20% تپه درجه G30LP تلاش برای رسیدن به ارتفاعات جدید از عملکرد.
  • سبک و تاشو: با مجموع وزن 38.6 پوند و با یک کلیک سیستم تاشو حداکثر G30LP می توان با سهولت در صرف 3 کلیک. آن را آسان برای حمل در حمل و نقل عمومی در فروشگاه خود را به هر مقصد مورد نظر شما زحمت.
  • ارتقا تجربه سواری: مجهز به 10 اینچ لاستیک پنوماتیک ترکیبی از راحتی و جذب شوک طراحی شده برای افزایش ایمنی سوارکاری.سه حالت می توان با دوبار کلیک کردن بر روی چراغ داشبورد خود را برای دیدار های مختلف سواری سبک.
  • نوآوری & تکنولوژی برتر: هوشمند سیستم مدیریت باتری (هوشمند-BMS) ارائه قدرت بالا عرضه و از نزدیک نظارت بر وضعیت برای اطمینان از ایمنی باتری.احیا کننده ترمز کمک می کند تا سیستم بازیافت انرژی از سوار فراهم می کند و طیف دیگر.
  • تضمین کیفیت: جدا از طراحی فوق العاده جدید Ninebot حداکثر G30LP طراحی شده است که داشتن مقاومت و حتی قوی تر. یک ماه یا 180 روز گارانتی برای بخش های مختلف لطفا به گارانتی اطلاعات محصول اطلاعات زیر است.

Nissan Ariya Electric Crossover
Nissan Ariya Electric Crossover
Nissan Ariya Electric Crossover
Nissan Ariya Electric Crossover
Nissan Ariya Electric Crossover

ما ایجاد نیسان آریا به عنوان پاسخ به این آرمان و عملی نیازهای مشتریان امروز. ترکیب نقاط قوت ما در EVs و تقاطع آن را به یک ویترین برای نیسان در عصر جدید از هیجان و طراحی” گفت: مدیر عامل نیسان ماکوتو اوچیدا.