Nintendo Switch Colors Live Pen
به یاد داشته باشید رنگ ها زنده بر روی Nintendo DS / 3DS? اگر چنین است, شما خواهید بود خوشحالم که می دانم که این تیم همان است که آوردن هنر برنامه برای نینتندو سوئیچ کامل با فشار حساس به قلم, به نام رنگ SonarPen. این عنوان همچنین شامل رنگ تلاش است که یک بازی تک بازیکن-حالت که در آن شما رنگ چیزی جدید در هر روز با استفاده از یک مجموعه تم همراه با قوانین مختلف. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.نیز وجود دارد یک ادغام با به طور گسترده ای محبوب رنگ گالری که در آن جامعه در حال حاضر آپلود چشمگیر 4 میلیون, نقاشی, هر کدام با یک نقاشی منحصر به فرد پخش. شما قادر خواهید بود به دنبال دوستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان هنرمندان با استعداد و به اشتراک گذاری تولیدات خود را با جهان است. صفحه کیکاستارتر در اینجا.

Microsoft Xbox One X 1TB Console with Wireless Controller: Xbox One X Enhanced, HDR, Native 4K, Ultra HD (Renewed)
Microsoft Xbox One X 1TB کنسول با کنترل کننده بی سیم: Xbox One X پیشرفته HDR بومی 4K Ultra HD (تجدید)

  • Microsoft Xbox One X 1TB کنسول با کنترل کننده بی سیم: Xbox One X پیشرفته HDR بومی 4K Ultra HD
  • بازی بهتر بازی بر روی Xbox One X با 40% قدرت بیشتر نسبت به سایر کنسول تجربه همهجانبه واقعی 4K gaming. تماشای 4K فیلم های Blu-ray; جریان 4K ویدئو در Netflix و آمازون و یوتیوب در میان دیگران و گوش دادن به موسیقی با Spotify در.
  • اتصال و بازی با دوستان و خانواده در ایکس باکس لایو اعتماد ترین بازی شبکه, پیدا کردن دوستان, رقبا و هم تیمی در بهترین جهانی جامعه بازی. ایکس باکس زنده است پیشرفته ترین شبکه چند نفره را فراهم می کند و ثابت گیم پلی سریع و محبوبیت. رقابت فیسبوک و به اشتراک گذاری در سراسر سیستم عامل با پارسه در ایکس باکس و ویندوز 10. دو-چهار بازی رایگان هر ماه با ایکس باکس زنده طلا.
  • دریافت پیشنهادات منحصر به فرد مانند دسترسی نامحدود به بیش از 100 بازی برای شروع بازی حق دور ایکس باکس بازی عبور به شما می دهد فوری دسترسی نامحدود به بیش از 100 بسیار دارای امتیاز و بازی های سرگرم کننده با بازی های جدید در حال اضافه در همه زمان ها.
  • تجربه صدها نفر از بازی های افسانه ای از تمام کنسول ایکس باکس با سازگاری. لذت بردن از آزادی از ایکس باکس بازی در هر نقطه بازی در هر دو ایکس باکس و ویندوز 10 PC بدون هیچ هزینه اضافی.

در حال حاضر ما در نهایت در نظر گرفتن رنگ های زنده به نینتندو سوئیچ. راه اندازی شده توسط در Kickstarter, ما می توانیم جمعیت-صندوق آنچه که ما نیاز به تولید این دسته از رنگ ها SonarPen و پایان توسعه از رنگ های زنده. در واقع برخی از شما قادر خواهد بود برای تست رنگ های زنده نمونه به عنوان به زودی به عنوان مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد!,” با توجه به Kickstarter توضیحات.