نه راه برای دریافت بیشتر از فضای خود را در فضای

Whether شما از پشت حیاط به اندازه کافی بزرگ برای اجتماعی فاصله سرگرم کننده و یا حتی یک بالکن یا پاسیو شما می توانید ارتقاء خود را در فضای در فضای باز آن را در جایی به بازدید. در نظر گرفتن نیازهای خانواده و آب و هوای خود را و سپس رفتن با این ایده ها از, هوای آزاد, دوست کارشناسان.

شروع با یک جارو تمیز

خرید اجاره یا قرض گرفتن یک ماشین قدرت یا فشار واشر و پیدا کردن که چرا صاحبخانه آنها را دوست دارم. حداکثر هامفری یک طراح داخلی استفاده می شود برای حذف خزه و آسفالت گچ کردن جلوی خانه خود را. شما می توانید تمیز کردن مبلمان فضای باز پاسیو, هوای آزاد, بالش, نرده, دوچرخه, dustbins ، (مراقب باشید به دنبال قدرت خود را واشر و دستورالعمل استفاده از مقدار مناسب از فشار برای مورد شما در حال تمیز کردن. در واقع گاهی اوقات همه شما ممکن است نیاز به یک قوی شلنگ.)

در نظر بگیرید نقاشی یک درب که باز می شود در خارج از روشن رنگ (واشنگتن پست)

انتخاب کنید تا یک قلم مو

هامفری استفاده از زمان خود پناه در جای خود به خود عرشه یک کت تازه رنگ. او نقاشی های چوبی قدیمی نیمکت همان رنگ (“به نظر می رسد مرتب کردن بر اساس مانند ساخته شده است در”) و آن را به یک گیاه ایستاده است.

اگر شما یک درب که باز می شود به یک فضای کاترینا بلر طراحی وبلاگ نویس نشان می دهد نقاشی آن را روشن رنگ. “مال من است رنگ chartreuse زرد و من تعارف تمام وقت,” او می گوید.

گرفتن رنگ-پالت نشانه از چشم انداز

احساس رایگان برای رفتن جسورانه با بالش هنر و لوازم جانبی “نگران نباشید بیش از حد در مورد مسائل مطابق” هامفری می گوید اما آیا به حساب محیط زیست خود را. “ما می گویند شما می خواهید به توجه به معماری; وقتی که می آید به زندگی من می گویند احترام چشم انداز” هامفری می گوید. “خاصی وجود دارد و پالت و مناظر که نگاه بهتر در نقاط مختلف کشور است.” برای مثال برخی از نقاط کشور ممکن است تماس بگیرید برای خاموش رنگ در فضای باز خود را در منطقه در حالی که سبزتر چشم انداز می تواند رسیدگی بیشتر و اشباع رنگ.

ایجاد روشنایی محیط

فقط به عنوان با مبلمان فکر می کنم در مورد نور در خارج از منزل به عنوان اگر شما در داخل خانه با استفاده از منابع مختلف نور است. اگر فضای خود را در فضای در حال حاضر دارای چراغ – مانت خیط و پیت کردن در ایوان و یا دیوار مانت برای پاسیو ها – اضافه کردن فانوس و شمع و چراغ رشته. “هر کس دوست دارد string چراغ” هامفری می گوید. او توصیه می کند ادیسون-سبک چراغ برای “کمی نگاه صنعتی”. در یک منطقه کوچک بلر نشان می دهد رشته حلق آویز چراغ به صورت عمودی بر روی دیوار.

ترکیب و مطابقت مبلمان پاسیو خود را

در داخل خانه طراحان اخم بر خرید کل مجموعه اتاق خواب به سبک همان رنگ و مواد. پس چرا ما خرید مطابق مجموعه خارج ؟ هامفری نشان می دهد جفت شدن, قدیمی, فلز, صندلی, می گویند با یک کولر برای یک میز قهوه. “مبلمان فضای باز است که یک دسته برای خرید, قدیمی,,,,” او می گوید. فهرست فلزی مجموعه نیز خوب پیدا کردن او می گوید: از آنجا که آنها در حال حاضر در برابر عناصر برای سال, بنابراین شما می دانید آنها با دوام. برای دیگر پایدار مبلمان گزینه هامفری توصیه پا لم دادن طرح های فضای باز, مبلمان ساخته شده از پلاستیک بازیافت شده.

به عنوان مبلمان فضای باز مواد “چوب است که همیشه اولویت من” بلر می گوید. “این زمان طولانی طول می کشد و می تواند دوباره رنگ به عنوان مورد نیاز و یا نقاشی شده با رنگ بیرونی گسترش زندگی از مبلمان خود را اگر آن را شروع به نگاه فرسوده.” او توصیه می کند با قرار دادن پوشش بر روی مبلمان زمانی که استفاده نمی کنید.

حداکثر هامفری توصیه ادیسون-سبک رشته چراغ (واشنگتن پست)

وقتی که می آید به اندازه سعی می کنید برای خرید بزرگترین مبلمان شما می توانید برای فضای شما. تصور کنید یک پاسیو با یک مبل به اندازه کافی بزرگ برای چرت زدن به عنوان بسیاری از صندلی و میز. “اگر شما به اندازه کافی اتاق برای یک صندلی و یک صندلی من را جست و خیز آن و به عنوان بزرگ مبل به عنوان شما می توانید مناسب” هامفری می گوید. “همانطور که با داخل من فکر می کنم شما می توانید با مقیاس; گاهی اوقات بزرگتر مبلمان در فضاهای کوچکتر است مفید باشد.”

گرم کردن با بخاری و آتش چاله

“اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن باران زیادی و یا آن را به عنوان گرم نیست فکر می کنم در مورد در آوردن هوای بخاری گرما لامپ یک گودال آتش می گوید:” طراح و وبلاگ نویس Shavonda گاردنر. “چیزی است که آن را گرم می شود و یک فضای شما می خواهید به در. به علاوه چه کسی از داشتن ميدانی در تابستان شب؟” فکر می کنم پیش رو به سقوط بیش از حد در زمانی که در برخی از آب و هوای آن را در بهترین زمان از سال به “لذت بردن از آب و هوا که نه خیلی گرم و نه خیلی سرد”.

استفاده از گیاهان گلدانی به صورت واحه احساس

تمام طراحان توصیه تزئینات با گیاهان. قرار داده و آنها را در گلدان و یا به صورت کوچک در بالکن, چسبیدن به آنها را در جیب کشاورزان بر روی دیوار یا نرده بلر می گوید. فکر می کنم در مورد گیاهان, گیاهان و شاداب. بلر حتی رشد یک درخت لیمو.

گیاهان ما فکر می کنم به عنوان خوب بودن گیاهان نیز می تواند خارج از منزل بزرگ در ماه های گرم به طور معمول در سایه کامل: succulents, مار, گیاهان, ZZ, گیاهان, درختان لاستیک. فقط آب آنها بیشتر و تماشای نور مستقیم خورشید. “هنگامی که درجه حرارت شروع به رها کردن من و گیاهان را داخل” بلر می گوید.

تزئین دیوار

“آزاد هنر می شود رپ بد چون مردم فکر می کنم در مورد چمن کوتوله و فلامینگو,” هامفری می گوید: “اما سعی کنید به فکر می کنم در خارج از جعبه.” او یک انبار ستاره بر دیوار بیرونی.

بلر آویزان آینه بر, هوای آزاد, مبل; او eave که آویزان بر روی مبل که از آن محافظت و وقتی زمستان می آید او به ارمغان می آورد آینه داخل می شود. شما می توانید یک آینه ساخته شده برای خارج از منزل و یا “شما می توانید به طور منظم آینه با قاب و رنگ آن را با فضای رنگ کمک خواهد کرد که نگه داشتن آن امن از عناصر” او می گوید.

را خارج سرگرمی

سعی کنید فیلم شب بیرون بلر می گوید. یک پروژکتور کوچک چسبیدن ورق بر روی یک دیوار و یا نرده ها و پروژه فیلم خود را. “این واقعا مقرون به صرفه راه اندازی,” او می گوید. ترتیب سبد پتو و بالش راحت برای lounging.

© واشنگتن پست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>