نایک پرواز: جدید لیگ برتر فوتبال می تواند بزرگترین 'بازی-changer' پس Adidas Jabulani

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نایک را نشان داد جدید لیگ برتر توپ به استفاده از شروع فصل آینده را در صورتحساب یا لیست به بزرگترین تاثیر را در این بازی پس از آدیداس را بدنام Jabulani در جام جهانی 2010.

نایک پرواز است که به طور موثر ترویج به عنوان نقطه مقابل Jabulani است که مورد انتقاد قرار گرفت در آفریقای جنوبی یک دهه پیش برای آن طبیعت غیر قابل پیش بینی. در مقایسه با آدیداس توپ شد که تا هشت فوق العاده صاف پانل های نایک پرواز در شیار کوچک که تشویق هوا به حرکت در اطراف توپ به جای آوردن سطح.

پس از هشت سال از نوآوری در این شرکت, اورگان, آزمایشگاه نتیجه, Nike ادعا می کند که "بازی در حال تغییر فوتبال" که "ارائه می شود قابل اندازه گیری سود 30 درصد صحت پرواز از آن نایک سلف".

"ساخت و ساز آغاز شده و با یک مربع شکل Aerotrack شیار" گفت: کیه Ronan, Nike مدیر کل جهانی فوتبال, تجهیزات. "در طول این دوره از 68 تکرار ما تغییر شکل شیار افزود: مجسمه نمایی از مرکز شهر و به بررسی ویژگی های متعدد در سراسر به ارائه یک الگوی هندسی است که کمک می کند تا ترویج ثبات بیشتر در پرواز است."

این توپ قرار است برای کمک به ارائه دقیق تر عبور, عبور و تیراندازی, اما آن را نیز ممکن است ارائه دروازه بان با بیشتر یقین به خصوص در هنگام برخورد با شوتزنی و ضربات آزاد.

آرژانتین مهاجم Diego Forlan استفاده Jabulani وحشی منحرف و به نفع خود در جام جهانی به شلیک کردن طولانی عکس با نظم و لذت بردن مقدار زیادی از موفقیت است. دروازه بان بودند انتقادی با برزیل Julio Cesar اظهار نظر: "فوتبال وحشتناک است. آن را مانند یکی از کسانی که شما خرید در سوپر مارکت."

در عین حال توانایی انتقال ناگهانی شیب و منحرف کردن توپ به عنوان نشان داده شده توسط قهرمانان knuckle-توپ ضربه آزاد از جمله منچستر یونایتد مارکوس Rashford ممکن است پیدا کردن روش خود را کاملا پس ویرانگر فصل آینده اگر جدید نایک پرواز طول می کشد یک مسیر صاف به هدف است.

آن است که درک لیگ برتر نسخه توپ خواهد بود رنگی در بالای صفحه فارسی-پرواز را به صورتی روشن و زرد رنگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب