Nick Kyrgios و برنا Coric ادامه جنگ از کلمات بیش از آدریا تور

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Nick Kyrgios را در برنا Coric روز چهارشنبه پس از کروات گفت که او ناراحت شده و انتقاد از نواک جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه که در آن چند بازیکن تست مثبت برای Covid-19.

جوکوویچ Coric, گریگور دیمیترو و Viktor Troicki تمام آزمایش مثبت در طول این رویداد در صربستان و کرواسی که زد از ماه ژوئن تا ژوئیه اما رها شده بود با توجه به تاثیر این بیماری است.

“من آنچه او نوشت: اما من به سادگی مهم نیست چرا که او دوست دارد به طور کلی پس از یک نبرد” Coric گفت: کرواسی Jutarnji لیست روزنامه.

“اگر کسی دیگری بود تدریس درس من را درک کرده اند اما Kyrgios … آن را به نحوی واقع بینانه نیست.”

Kyrgios تا به حال همچنین با انتقاد الکساندر Zverev پس از یک تصویری از این بازیکن در شلوغ باشگاه ظهور آنلاین با وجود این جهان No7 حمایت او را از خود جدا زیر ظاهر خود را در آدریا تور.

“من با شما موافقم که خوب نبود Zverev عمل بد” گفت: Coric. “اما من نمی بینم که نیاز به انتقاد بازیکنان دیگر در این راه است. من آن را انجام نمی, اما آن را Kyrgios.”

Kyrgios شات پشت در Coric گفته او “باید مراقبت” مورد نظر خود.

“آیا شما را از سنگ در سر خود را؟” Kyrgios گفت در توییتر.

“دوباره, شما می تواند ایستادن برای جفت خود را, من فقط تلاش برای نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد.

“آنها بازیکنان تنیس نیستند خاص است.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>