نیک کردرو همسر آماندا Kloots باز می شود تا در مورد ‘و’ یادبود: ‘روح او بود قطعا وجود دارد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آماندا Kloots می گوید او و چند عزیزان ادای احترام به شوهر مرحوم او نیک کردرو در یک “زیبا” صمیمی یادبود.

Kloots مشترک چند جزئیات از جمع آوری در یک Instagram پست در روز یکشنبه.

کردرو, 41, درگذشت Covid-19 عوارض در 5 جولای.

“ما تا به حال یک یادبود دیروز با خانواده و دوستان” Kloots نوشت: در Instagram.

“من گفت:” نیک می خواستم این را به عنوان یک جشن. بیایید سعی کنید به خنده به اشتراک گذاری داستان های بزرگ و آواز خواندن برای او و به حافظه خود را.’

“او می توانست آن را دوست داشتم. آن را زیبا و کامل است. روح او بود قطعا وجود دارد.”

Kloots گفت: آهنگ “من اینجا هستم” از برادوی تولید رنگ بنفش در طول بازی یادبود. او بازگو کرد که او و کردرو دیدم موسیقی با هم “سال پیش” ترک تئاتر “لال” و “اشک”.

“به راستی من می ترسم. می ترسم از حالت عادی درد از دست دادن و بودن به اندازه کافی قوی برای دریافت از طریق آن,” او اضافه شده است.

“اما من می دانم که نیک است تا ریشه بالا برای من باور در من و امید من. او می خواهد من را به زندگی می کنند این زندگی جدید و او می خواهد مرا به بهترین نسخه از خودم برای پسر ما. من وعده داده شده او در بیمارستان است که من سعی می کنید برای انجام این کار است.”

Kloots سابق برادوی رقصنده که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مربی متعهد به استفاده از این آهنگ به عنوان یک “شعار” را از طریق چالش های پیش رو.


“این یک سفر طولانی پیش رو و پایین جاده من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در. هیچ کس نمی تواند به من بگویید که چگونه به آن را انجام دهد من باید آن را انجام دهد. من ممکن است کارها را درست انجام دهید من ممکن است آنها را انجام دهد اشتباه است. وجود ندارد یک راه مناسب. یک روز یک گام در یک زمان. من ایمان که خدا است که منجر به راه است و نیک است که فرشته ما,” او نوشت.

Kloots که یک ساله پسر با کردرو مشترک به روز رسانی در مورد کردرو بهداشت در طول درمان خود را.

تونی نامزد بیماری و مرگ باعث شد که موجی از حمایت را در سراسر صنعت سرگرمی است. برو صندوق من صفحه ایجاد شده برای خانواده مطرح است بیش از $1m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>