نیک کردرو را GoFundMe صفحه: افزایش بیش از $900k برای خانواده پس از بازیگر می میرد از coronavirus

یک GoFundMe صفحه برای حمایت از خانواده از برادوی ستاره نیک کردرو – که جان بیش از آخر هفته با توجه به COVID-19 عوارض – را مطرح کرده است بیش از $900,000 (£721,400).

جمع آوری کمک برای کردرو که درگذشت در سن 41 روز یکشنبه در لس آنجلس, کالیفرنیا بیش از 17,300 اهدا کنندگان و افزایش بیش از $930,440 (£745,777) در زمان نوشتن.

کمپین راه اندازی شد در 18 مارس برای کمک به حمایت از کردرو همسرش آماندا Kloots و خود را یک سال الویس پس از برادوی خواننده قرارداد coronavirus در ماه مارس است.

“ما دل برای به روز رسانی این حساب به یادبود” این GoFundMe صفحه در حال حاضر بار خوانده شده است. در یک Instagram پست دیروز Kloots نوشت: “خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است.”

قبل از مرگ او کردرو صرف بیش از 90 روز در سرو-بیمارستان سینا مبارزه با ویروس و دچار عوارض متعدد. این بازیگر قرار گرفتند قطع پا دریافت یک ضربان ساز موقت و وارد پزشکی ناشی از کما.

پس کردرو مرگ دوستان از جمله Zach Braff, فلورانس, Pugh و Lin-مانوئل میراندا گرفته اند به رسانه های اجتماعی به پست در حال حرکت مراسم تجلیل از این بازیگر.

کردرو را برادوی اعتبارات شامل پیشخدمت, Rock of Agesو مرحله اقتباس از وودی آلن در سال 1994 فیلم Bullets Over Broadway. او عملکرد به عنوان Cheech در دومی به دست آورده کردرو یک نامزدی جایزه تونی در سال 2014. این بازیگر همچنین به نظر می رسد در چندین قسمت از Law & Order: Special Victims Unitو Blue Bloods.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>