نیک کردرو: Amanda Kloots سهام عکس ها و ویدئوها از اواخر تلفن شوهر

آماندا Kloots به اشتراک گذاشته شده برخی از مورد علاقه خود لحظه های اسیر توسط شوهرش نیک کردرو که روز یکشنبه درگذشت از coronavirus عوارض در سن 41.

در روز سه شنبه, Amanda ارسال شده یک سری از عکس ها و فیلم های او در بر داشت در اواخر تلفن شوهر پس از باز شدن آن برای اولین بار از او در بیمارستان بستری با Covid-19.

در کنار یک عکس از نیک گوشی صفحه نمایش آماندا نوشت: در Instagram داستان: “فقط باز نیک گوشی برای اولین بار. 835 متون پس از او به کما رفت.”

در داستان بعدی او به اشتراک گذاشته تصویر از نیک برگزاری یک ساله پسر الویس ادواردو که گرفته شده بود در 16 مارس اضافه کرد: “من در نیک گوشی امروز و برخی از جواهرات است که من با شما به اشتراک گذاشتن.”

در میان عکس های آماندا به اشتراک گذاشته شد یک عکس از نیک و الویس نما در کنار خانواده اولین اتومبیل و همچنین به عنوان یک شات از آنها لذت بردن از یک پیک نیک در فضای باز.

او همچنین نوشته شده چند ویدئوها از کردرو تلفن او را از انجام به دوربین. در یکی از کلیپ های برادوی ستاره دیده می شود بداهه شعر به لحن آواز خواندن: “شما می توانید یک آهنگ در مورد هر چیزی / در مورد ماشین یا اتوبوس و یا یک پرنده که می خواند / شما می توانید یک آهنگ در مورد بل که حلقه / شما می توانید یک آهنگ در مورد هر چیزی است.”

در فیلم دیگری شات از کردرو دیدگاه آماندا دیده می شود آواز خانه درد “پرش در اطراف” به پسر خود را به عنوان او گهواره او را در آغوش او.

نیک کردرو درگذشت در یکشنبه 5 جولای از coronavirus عوارض (Instagram: @amandakloots)

او اظهار داشت که کلیپ فیلم برداری شده بود در 25 مارس, تنها چند روز قبل از این بازیگر در بیمارستان بستری شد.

نیک روز یکشنبه درگذشت 5 جولای در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس که در آن او تا به حال شده است برای بیش از 90 روز به علت عوارض ناشی از کوروناویروس.

آماندا اعلام این خبر در Instagram که شب نوشتن: “خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است.

نیک همسر آماندا مشترک یک سری از عکس ها و فیلم ها از تلفن خود (Instagram: @amandakloots)

“او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است.”

او اضافه کرد که او “در کفر و صدمه زدن به همه جا” و توصیف شوهرش به عنوان “نور”.

“او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است.”

آماندا ادامه داد: “او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز.”

در طول دوره 13 هفته تونی-نامزد ستاره رو یک سری از عوارض دوران بستری خود, از جمله شوک سپتیک دو مینی سکته مغزی و قطع پا.

در حمایت از کردرو خانواده یک GoFundMe صفحه ایجاد شده برای جمع آوری پول برای پرداخت صورتحساب های پزشکی است و پس از انباشته بیش از $980,000 (£782,765).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>