نیک کانن اخراج توسط ما رسانه های غول پیکر برای ‘نفرت گفتار و خواستار سفید و مردم یهودی ‘وحشی’

نیک کانن اخراج شده توسط ما رسانه های غول ViacomCBS برای “گفتار نفرت و یهودستیزی” زیر یک پادکست که در آن او به نام سفید و مردم یهودی “وحشیان”.

توپ که میزبان ViacomCBS نشان می دهد از جمله وحشی ‘n’ رابرانگیخته و جنجال پس از انتشار یک مکالمه به کانال یوتیوب با سابق دشمن و عضو استاد Griff. تعامل دیدم کانن ادعا می کنند که سفید و مردم یهودی در مواضع قدرت را یک “کمبود محبت” را به عنوان آنها ملانین در پوست خود.

“آنها در حال اقدام از ترس آنها اقدام از عزت نفس پایین آنها اقدام از یک کمبود” توپ گفت. “پس بنابراین تنها راهی است که آنها می توانند عمل بد است. آنها را به غارت سرقت و تجاوز و کشتن به منظور زنده ماندن. پس این مردم که ندارد آنچه که ما را – و هنگامی که من می گویم ما صحبت من از melanated مردم – آنها تا به حال به وحشی.”

او ادامه داد: “من می گویم که همه می گویند این زمینه است که در آن ما صحبت می کنند آن است که آیا مردم یهودی سفید مردم اروپا روشن فکران آنها انجام شد که به عنوان تاکتیک های بقا برای ماندن در این سیاره است. ما هرگز تا به حال به انجام این کار است.”

کانن همچنین گفت که مردم سیاه “درست عبرانیان” و اشاره تعدادی از یهودستیزانه تئوری های توطئه از جمله “روتشیلدها, متمرکز بانکداری 13 خانواده تبارها که کنترل همه چیز را حتی در خارج از امریکا”. او علاوه بر محکوم کرد “دادن قدرت بیش از حد به “آنها”,” اضافه کرد: “و سپس” آنها ” تبدیل به روشن فکران صهیونیست ها روتشیلدها.”

در یک بیانیه CBSViacom گفت: آنها پایان دادن به دخالت خود را با توپ.

“در حالی که ما از آموزش مداوم و گفت و گو در مبارزه با تعصب ما عمیقا مشکل که نیک شکست خورده است و به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودستیزی و ما فسخ رابطه ما با او.”

پس زودتر واکنش به این ویدئو توپ محکوم بیان نفرت خود را در Facebook صفحه و محروم داشتن “نفرت در [خود] قلب و نه کینه توزی نیت”. در یک مصاحبه جداگانه با شرکت سریعاما او کاهش یافته است به عذر خواهی برای یوتیوب اظهارات.

“آیا شما من را وادار به گفتن عبارت” من متاسفم ، ” او پرسید. “آیا شما به من تعظیم پایین چون دوباره این خواهد بود که تداوم همان فصاحت و بلاغت است که ما در حال تلاش برای بدست آوردن دور از. آنچه که ما نیاز به شفا است. آنچه ما نیاز داریم این است که بحث و گفتگو. من درست باشد. من اصلا به بچه ها می گویند: “من متاسفم.’ من می خواهم آنها را به درک که در آن آنها نیاز به تصحیح دارد. و پس از آن که ما چگونه رشد می کنند.”

کانن که دارای دو فرزند با همسر سابق Mariah Carey نیز میزبان ما نسخه نقاب خوانندهو قبلا ارائه شده america’s Got Talent.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید